Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo dělá sakra u Sony ovladače?


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:cheesygrin:To dělá to a to zas tohle a všechno dohromady ..... tak to bylo první co mě napadlo. Já asi nebudu hodnotit jakej ovladač je lepší protože je to jak tu Legion napsal prostě o tom kdo co mastí. Jsem rád že se to tu alespoň nehádá do krve a názory jsou v pohodě. Od jak živa jsou vždy dva tábory aby se mohli vést diskuze;-) Fantastický by bylo kdyby to došlo tak daleko kdyby on-line svět byl jak pro lidi z Xkem tak pro lidi z PS3 společný. Jo to by bylo vážně super.;-):psp::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No, je to tak, že PS3 ovladač navrhovali pro malý japonský ručičky. XBOXovej pro velký tlustý upocený ruce američanů. V ruce jsem měl oba ovladače, víc se mi líbil Xkovej. Líp se drží, líp se dájí používat prsty. Na každé ruce mám 3 volné prsty k ovládání a jen dvěma držím ovladač, u PS3 mi ovladač držel dobře jen když jsem ho podpíral 3 prsty.

BTW: Neví někdo jak připojit Xkovej ovladač k PS3? Na netu jsem našel nějaký návody, ale nevím jak jsou funkční a navíc se je jedná spíš o kabelovou verzi ovládače.

Nebo jestli neni přímo pro PS3 nějaký ovladač s Xkovym designem a rozložením tlačítek a hlavně joysticků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cheesygrin:To dělá to a to zas tohle a všechno dohromady ..... tak to bylo první co mě napadlo. Já asi nebudu hodnotit jakej ovladač je lepší protože je to jak tu Legion napsal prostě o tom kdo co mastí. Jsem rád že se to tu alespoň nehádá do krve a názory jsou v pohodě. Od jak živa jsou vždy dva tábory aby se mohli vést diskuze;-) Fantastický by bylo kdyby to došlo tak daleko kdyby on-line svět byl jak pro lidi z Xkem tak pro lidi z PS3 společný. Jo to by bylo vážně super.;-):psp::cheesygrin:

Mam jeden sen, ze ps3kari a xboxari dokonce i pckari budou jednoho dne po boku bez všech těch hádek co je lepsi a budou si rovni :D

BTW mě sedí líp xboxovej ovladac i s myma malyma rucickama. Ale na ps3 ovladac uz jsem si zvykl a neviděl bych to uz tak prehrocene. Každej má Neco do sebe. Treba se jednou dočkáme dokonalého ovladače Az spoji síly mic s Sony (aha, tak to se asi nedockame :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez debat má xkovej lepší tvar ... bez debat má pskovej lepší d-pad, bez debat má pskovej citlivější R3,L3 a bez debat velikost a propracování pskového ovladače je jak pro děcka(malej a lehkej) u mě vítězí xkovej protože jsem už předtím nikdy moc nehrál na psone a ps2 ale byl jsem pc hráč a xkovej jsem si zamiloval ... je to pouze o zvyku co komu sedne líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xkovej ovladač se sice držel v ruce jen několik hodin (narozdíl od několika stovek s dualshockem), ale objektivně musím říct že je lepší. O něco lépe se drží, má mnohem lépe udělaný LT a RT oproti L2 a R2 u PS. Má to ale jedno velký ale, na který mi vadí a to je asymetrický rozložení páček. Jasně, je to otázka pár hodin/desítek hodin než bych si na to zvyknul, ale nechápu proč to tak je (možná se d-pad u starýho xboxu používal víc než levá páčka?).

Každopádně by se mi po těch letech s DS1/2/3 a sixaxisem těžko zvykalo na jinej ovladač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
heh =D Xboxovej Ovladac lepsi tvar jen mi vadej ty analogy... PS ovladac od PS1 stejnej tvar a to mi vadi (jako jsem na to zvyklej protoze sem na PSkach vlastne vyrustal).... u kamarada sem hral na Xku a jako pohoda ;) ale tady jde fkt o ten zvyk...

A co tohle? Není to sice od Sony, ale vypadá to velmi pěkně ... :-)

http://www.gioteck.com/wordpress/?p=1485

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzels nikdy Xbox360 ovladac? znatelny rozdil....

zkousel nekdy hra bojovky na xbox a na ps3, to je rozdil co, takove hry Street Fighter a Tekken se nedaji hrat (mysleno turnajove) Myslim,ze dualshock2 byl nejlepsi ovladac, sixaxis to trosku posral s temi R2+L2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meles prosim te? Tohle jedine tema kdy jsem zpocybnil kvality PS3, takze kecas blbosti...krom toho je to slusne stare tema...napsal jsem proste to co si myslim....probehla kolem toho normalni diskuze, kde se mluvilo o kladech a zaporech jednotlivych ovladacu, kazdej vyjadril svuj nazor a ja jsem priznal ze dualshock ma nejake vyhody, ale pro me je xboxovy gamepad jasnou jednickou....Pak prijdes, myslis buh vi jak nejses chytrej a chces tu rozpoutat flame....tak fakt nevim o co ti jde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem prechazel z playstationa na xbox, tak mi nejdriv xbox ovladac nesedel a pripadal mi, ze se drzi krecovite. Ale jak uz tu nekteri psali, vsechno je o zvyku a kdyz jsem si zvyknul na nove rozlozeni, tak xboxi ovladac mi prijde naprosto dokonalej oproti tomu pskovymu (predevsim rozmerove perfektne sedne do ruky). Dneska kdyz ten pskovej nekde dostanu do ruky, tak se sam sobe divim, jak jsem s tim plastovym siditkem mohl byt spokojeny :-)

Plastový šídítko :) Z čeho je prosim tě udělanej ovladač na xko, a vůbec xbox celej ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deSmond: Já vlastním taky obě konzole, ale lépe mi vyhovuje DS3. Nějak furt nemůžu překousnout rozložení analogových páček na ovladači pro X360 a tlačítka LB,LT a RB,RT jsou šílenost...u DS3 určitě lepší. Ale nic tak hrozného, že by se nedalo na X360 hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovladače na playstation jsou a vždycky byly super, o mnoho lepší než má xbox, toť můj názor. Jinak toto téma může napsat fakt jen někdo, kdo hraje na xboxu a ne na ps3, fakt směšné...

Jo a mimochodem na xboxu jsem hrál zhruba rok a půl, kdyby někdo chtěl namítat, že jsem neměl možnost porovnat ty dva ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké mate vy osobně zkušenosti s ovladači od Sony, ale ja si nemuzu pomoc, prijdou mi hodne zastarale. Vezmuli v ubahu, ze se od PS1 temer nezmenili, maji stale ten nergonomicky tvar. Srovnam li to treba z Xboxem je rozdil obrovsky. Skvle padnouci ovladac mel treba uz GameCube, kdy na druhe strane mel ps2 klasicky "nepadnouci" ovladac. K napsani tohohle tematu me podnitilo koupeni Navigation controlleru, který opět do ruky nesedne a jeho drzeni je dle meho nazoru krecovity srovnamli to treba s nunchukem u Wii. Proc na tomhle nemuze sony trochu zapracovat? Nebo se snad boji experimentu po neuspesnem prvim sikaxisu?

Co sy o tom myslite vy?

"Co sy o tom myslite vy? " - já si osobně myslím, že by ses měl naučit ČESKY!!! Máš to samou hrubku a to "y" ve zvr. zájm. SI, to už je fakt vrchol!

Abych se také ale vyjádřil k tématu. Osobně mi PS ovladače připadají mnohem lepší než ty pro XBOX, jelikož ten posun toho levého analogu oproti pravému je opravdu hodně velký krok do h*vna. Samo ale, jak tu psal jeden z uživatelů, jde o zvyk, a tak právě možná proto píšu co píšu - na PS ovladače jsem zvyklý a rozhodně bych je neměnil, toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Co sy o tom myslite vy? " - já si osobně myslím, že by ses měl naučit ČESKY!!! Máš to samou hrubku a to "y" ve zvr. zájm. SI, to už je fakt vrchol!

Abych se také ale vyjádřil k tématu. Osobně mi PS ovladače připadají mnohem lepší než ty pro XBOX, jelikož ten posun toho levého analogu oproti pravému je opravdu hodně velký krok do h*vna. Samo ale, jak tu psal jeden z uživatelů, jde o zvyk, a tak právě možná proto píšu co píšu - na PS ovladače jsem zvyklý a rozhodně bych je neměnil, toť můj názor.

Az me bude zajimat, co si lide mysli o mem pravopisu, dam ti vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu