Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX: Deadly Descents


tekken90

Recommended Posts

No tak po vyzkoušení jsem hodně zklamaný, je to HD verze SSX z ps2 jak napsal jeden kolega...vůbec ničím, ale absolutně ničím mě to nezaujalo, od nudné hratelnosti, po hnusný soundtrack až po nevýraznou grafiku...všechno špatně. Kde jsou ty časy skvělých SSX z dob ps2? Nikdy bych nečekal, že mě tahle hra může zklamat, demo jsem hrál znovu, znovu a znovu, říkal jsem si, že není možné aby mě to nechytlo, ale prostě nechytlo...nezbývá než čekat na příští týden a FIFA STREET..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jen to Tricky Tricky Tricky mě tam se*e

v audio menu se to da vypnout, taky sem to hned hledal, stvalo me to maximalne

jinak me trochu mrzi, ze ty triky jsou strasne rychly, vlastne ani nevim, co se ve vzduchu deje a jen mi naskakuji body...boost mohl byt taky lepe udelany...

jinak je fajn, ze je jednodussi "padani", tim myslim, ze sem za 2 hodinky co sem vcera hral spadl asi 3x a to sem fakt lamil :D grafika je fajn, soundtrack bude z 90% dubstep, takze komu by to nevonelo, bude moznost si tam vlastni pisnicky...ja se na hru rozhodne tesim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to moje první SSX a podle mě ovládání dost NOT User Freindly , prostě tahate za páčky a doufáte že on udělá nějakej mega trick :D :D :D No zatím mě to nijak neoslnilo , i když je ze začátku tutorial který vysvětlí do podrobna ovládání při hře na to skoro není čas abyste stihly něco přecizně vystřihnout , ta hra je strašně rychlá prosrtě jedete ze skokánku na skokánek , ve vzduchu se pokusíte o trick a stejně než se vám něco povede už se blížite k zemi ... Příjde mi to jako PURE na snowbordech ... Uvidíme jak na tom bude Full verze , demo mě moc nepřesvědčilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim rict ze po prvni zahranim jsem taky trosku rozcarovany, predevsim s ovladani, s tim si budu muset jeste nejak pohrat, nastaveni s kterym jsem hral mi prislo nepouzitelne, nejhorsi je to, ze se mi zda, ze se to neda poradne uridit, jakoby postavy poradne plavali....

Ale od koupe me to rozhodne neodradilo..

Na ign za 9.0 ;)

http://xbox360.ign.com/articles/121/1219417p1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine ceho ja jsem se bal, ze triky pujdou jen pravou packou, to by pro me fakt byl porod, ale jakmile jsem to zmenil, je to stare dobre SSX, presne takove jsem to chtel, ikdyz mi zatim nejdou moc delat velka komba, protoze chybi takove to 3-vterinove okenko na navazani triku jako bylo v SSX3, ale to se vypiluje casem, ja jsem obrovsky nateseny...tohle mi na ps3 chybelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to plachteni vzduchem, ke kteremu se dostanete na konci tutorialu, v zavodu mi to ale spustit nejde, nevim jestli delam neco spatne nebo to neni v demu nebo to jde pouzivat jen nekde...

Mám pocit, že to nejde, mě se to taky nepodařilo udělat, jen v tutorialu...škoda, docela jsem si to chtěl vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu