Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX: Deadly Descents


tekken90

Recommended Posts

kdo tady mate SSX na ps3 krome Navrcka? tento tyden mi prijde a zatim v pratelich nikoho nemam, tak at muzu prekonavat rekordy :D si me pridejte do FL...

jinak ted sem koukal na YT a nekdo ve hre nasel cely level Happiness z SSX3, takze je prej mozny, ze by mohli (snad) prekopat celou puvodni horu...coz by bylo super...

jinak ty puvodni songy...nedaji se do toho orig soundtracku co je ve hre vlozit nove pisnicky, jakoze moje, treba jen 3? nebo to musi byt komplet cely sountrack muj...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Happiness bylo super, vubec bych se nezlobil, kdyby udelali predelavky starych map jako treba metro city, ale asi by se to nehodilo do konceptu hry :)

Myslim ze muzes normalne hodit kolik skladeb chce, ovsem nevim, jestli to pak nejede zvlast jako playlist o trech songech nebo se to da zamichat do puvodniho soundtracku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole ja sem to v te africe malem rozslapal :D nesnasim jeskyne :D

souhlas, nechapu koho napadlo dat tam tmu a jeste diry do zeme...WTF!? nektere trate jsou super, ale par jich je fakt na rozslapani padu...

jinak jeste jsem si nezadal online pass...ale vy kdo ho mate aktivovany, jake veci se za nej dostanou (krome pripisovani bodu za global events...)?

diky

jo a jeste: jak dlouho trva, nez se mi schovany geotag zapocte, ze ho nikdo nesebral...? v patek jsem zacal hrat a vcera dostal prvni bod, takze 48 hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť na to stačí 5 prstů - normálka :D

teoreticky 6, jestli chceš ještě body navíc za spin :D :D

jinak pokud máš ovládání na páčkách, tak jsou signature triky jen přes R2+L2 (mám ten dojem, že na jedné z nahrávacích obrazovek se to ukazuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu