Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele měl bych dotaz. Jsem v Riverwood, je asi 1:30 rano tak se jdu vyspat ke Gerdur, ráno vyjdu z baraku a prijdou ke mě nějací 3 ozbrojení Hired Thug a začnou do me mlátit a nikdo mi nepomůže dokonce i stráže se jenom dívají a když se začnu bránit tak se na mě najednou vrhne celé město, tak nevim teda co mam delat nechat se zabít? Nebo utect?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

DLCčka pro Skyrim na PS3 mají evropské datum vydání

Na konci minulého týdne Bethesda oznámila datum vydání všech tří DLCček pro Playstation 3 verzi akčního RPG The Elder Scrolls V: Skyrim. Termíny platily v tu chvíli pro vydání v Severní Americe, až dnes jsme se dozvěděli ty evropské, které se zase tak moc neliší. Jak jsme tak trochu předpovídali, evropské termíny se liší jen o den, takže největší a i nejpovedenější rozšíření Dragonborn vyjde na Playstation Store už příští týden 13. února, o týden později 20. února bude následovat Hearthfire a jako poslední poté 27. února Dawguard. I v Evropě bude platit, že vždy první týden bude DLCčko se slevou 50%. Zřejmě jako omluva za dlouhé čekání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hraje, já už to mam rozehráno asi rok, vždycky to chvíli hraju a pak si dám zase na pár týdnů pauzu a zase k tomu vrátím. A pořád mě to baví.

Mimochodem nekoupil by DLCčka někdo napůl? Po takové době jim za to oficiální cenu (byť poloviční) dávat nehodlám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu