Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hraju Skyrim od čtvrtka, na PS3, a je to nádhera. Skutečně ta hra se povedla, grafika moc pěkná, soubojový systém je vytuněný, co se RPG týče, tak už to není klasické Elder Scrolls levelování, ale mnohem svižnější a uchopitelnější pojetí. Svět je velký až až, změny počasí nádhera a bitky s drakama (zatím jsem zažil jednu) jsou epic. Myslím, že se nemusíte bát a můžete se těšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cut scény ani animace nejsou, všechno se odehrává v enginu jako u Oblivionu. Příběh zatím moc hodnotit nemůžu, jak říkám, jsem na začátku, ale mám pocit, že bude variabilnější v závislosti na tom, ke komu se hráč v průběhu připojí (podle indicií, co jsem zatím pochytal, a podle seznamu trofejí). Celé se to točí okolo návratu draků a válce ve Skyrimu. Jinak mně se třeba příběh Oblivionu líbil, pomineme-li zavírání všech těch bran, to byla doslova otrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem Oblivion na PS3, grafika mi přijde pěkná, detailní, běží to úplně čistě (narozdíl třeba od Falloutu 3 GOTY, který se neskutečně, ale neskutečně škube, tak tady prostě nádherná plynulost. Mám k dispozici jen fotku obrazovky mobilem, nic moc, ale snad to trošku napoví :

post-38887-1468715831444_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu