Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na xbox je to samozrejme uplne stejne.....ja to na nem hraju a velka spokojenost, taky se nad tim chte nechte prosedel cely vikend, draky uz jsem dal dva a priznam se, ze ten jeden mi ani nedelal takovy problem, to me spis ted dostal regenerujici se snezny troll :) Jinak je az neuveritelne, jak je ta hra obrovska, clovek jde a nabira jeden quest za druhym a to se porad pohybuji celkem na malem useku mapy......proste rozsahle epicke rpg, ktere vydrzi na hodiny a hodiny zabavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říci, že kupovat se mi hra nechce, respektive si ji koupit nemůžu... i když je tak obrovská... protože pro mě přichází v úvahu jedinná platforma a tou je PC, (bože jak já bych uvítal Xbox), protože je to tam česky a i když zvládám angličtinu slušně, nechci si kazit zábavu občasným díváním se do slovníku... kdyby to bylo česky i na xbox, tak si to dozajista koupím, ale takhle mě odrazuje rádoby "záštita" STEAMU, což se mi hodně nelíbí, už Origin mě vytáčí doběla. I když bych rád za takovouhle hru autory odměnil... neudělám to, bohůžel absence češtiny a sraní se do hry Steamu mi značně nesedí, takže s nelibostí jdu pirátit. A dost mě to mrzí, jakože jsem nasranej z toho, že si hru nemůžu kvůli již výše zmíněným problémům koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych jeden dotaz - je tam lvlování mobu a věcí jako v Oblivionu? Jako že na malym lvl v jakékoli truhle nikdy nenajdu nic slušnýho, protože zevlák na 5 levelu si to nezaslouží, nebo že mě celou hru budou pronásledovat stále silnější vlci ? :D to mě totiž hrozně sralo, a jestli to tu je taky, tak to neberu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říci, že kupovat se mi hra nechce, respektive si ji koupit nemůžu... i když je tak obrovská... protože pro mě přichází v úvahu jedinná platforma a tou je PC, (bože jak já bych uvítal Xbox), protože je to tam česky a i když zvládám angličtinu slušně, nechci si kazit zábavu občasným díváním se do slovníku... kdyby to bylo česky i na xbox, tak si to dozajista koupím, ale takhle mě odrazuje rádoby "záštita" STEAMU, což se mi hodně nelíbí, už Origin mě vytáčí doběla. I když bych rád za takovouhle hru autory odměnil... neudělám to, bohůžel absence češtiny a sraní se do hry Steamu mi značně nesedí, takže s nelibostí jdu pirátit. A dost mě to mrzí, jakože jsem nasranej z toho, že si hru nemůžu kvůli již výše zmíněným problémům koupit.

Pirati si to vzdycky nejak obhaji ;)

Měl bych jeden dotaz - je tam lvlování mobu a věcí jako v Oblivionu? Jako že na malym lvl v jakékoli truhle nikdy nenajdu nic slušnýho, protože zevlák na 5 levelu si to nezaslouží, nebo že mě celou hru budou pronásledovat stále silnější vlci ? :D to mě totiž hrozně sralo, a jestli to tu je taky, tak to neberu

Z recenzi vim, ze tom tak je, ale ne tak znatelne jak u oblivionu, ze ikdyz jste byl nejvetsi king, tak jste mel potize dat krysu......

Z vlastni zkusenosti to zatim nepocituju, protoze to nehraju tak dlouho...... (jsem tusim na 8lvl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neodolal jsem a koupil :D hraju od včera a těch vedlejších qstů je tam taková hromada.. zatim jsem se dostal k zabití svého prvního draka a do toho udělal 30 vedlejších qstů..

mam nahráno 10,5 hodiny a level 18 mě se ani nechce tu hru dohrát stačí mi jen se toulat po světě :D

btw ten leveling je ale příšernej.. nikde nevidiim kolik jsem za co dostal xp ani za slain.. a díky kovářství to levlování jde samo.. nejjednodušší co jsem kdy v rpg hrál ):

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j.. ono dostáváš xpy i za skillení mam smithing 81 xD

nakup iron ignoty a udělej si nebo taky kup šňůrky z kůže a dělej iron dagger .. stojí to 1x ignot a 1x koženej provázek za 1x skill .. sice to stojí zlatky ale jak děláš vedlejší qsty tak je peněz dost(:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem začal hrát, a asi už mám problém. Na začátku, jak jdete do tý první vesnice, kde si máte promluvit s kovářem, jsem zapálil kuře. Pak po mě všichni z tý vesnice šli, včetně kováře, kterej už leží. Teď nevim co dělat a jak postupovat, když nemůžu splnit ten úkol?

A ještě jedna věc - když mám v jedný ruce meč a ve druhý kouzlo, tak se tim mečem nemůžu krejt?

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také takovej problém.. Zastavil jsem se na jedné věži, kde jsem před tím vymlátil nějaké borce.. Můj ženský charakter byl unaven a tak jsem se rozhodl i se svím společníkem přenocovat.. Ráno jsem se probudil a stal se ze mne upír.. Od té doby mě to znechucuje hraní.. Vím, že v oblivionu se nějak dalo upírství vyléčit.. Nevíte jak na to tady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám ještě jeden problém. Našel jsem někde napsanej shout, ne tam co se učej. Mám ho v seznamu, ale je šedej a nemůžu ho použít, protože potřebuju dračí duši prej. Přitom jsem teď draka sundal a nic se nestalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také takovej problém.. Zastavil jsem se na jedné věži, kde jsem před tím vymlátil nějaké borce.. Můj ženský charakter byl unaven a tak jsem se rozhodl i se svím společníkem přenocovat.. Ráno jsem se probudil a stal se ze mne upír.. Od té doby mě to znechucuje hraní.. Vím, že v oblivionu se nějak dalo upírství vyléčit.. Nevíte jak na to tady?

jo dá..na hrej.cz jsem četl že je na to qst.. sice nevim jakej ale na netu to určitě bude.. stejně tak se dá vyléčit nakažení od vlkodlaka (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu