Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo mám ještě jeden problém. Našel jsem někde napsanej shout, ne tam co se učej. Mám ho v seznamu, ale je šedej a nemůžu ho použít, protože potřebuju dračí duši prej. Přitom jsem teď draka sundal a nic se nestalo :(
Pokud si sundal sveho prvniho draka, tak od toho jsem myslim dostal jak dusi tak i pokrik.. Jinak ale musis dusi k pokriku pridelit. A to se dela tak, ze najedes na pokrik, zmacknes kosticku a pokud mas volnou dusi tak ji k pokriku pridelis.. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem, že v některejch videích z misí, který jsem prošel sám, má někdo "parťáka". Kde vezmu někoho kdo se mnou projde třeba dungeon? To jsou takoví ti co jim můžete říct "I need your help."?

A další věc - chci se zeptat na alternativní řešení úkolu z Whiteholdu. Takže to neotvírejte, jestli ve Whiteholdu nemáte odehraný aspoň tři hodiny.

Když jdete do dungeonu (hlavně s mágama) pro ty tři knížky, co někdo ukrad tomu orkovi z Whiteholdský knihovny, tak v jedný sekci jsou takový ty laboratoře - jsou tam v klecích vampíři, vlci atd. V jedný kleci, zrovna mezi vlkama, je ten týpek, co ty knížky ukrad. Řekne vám, že když ho pustíte, tak vás k nížkám dovede.

Nepustil jsem ho, protože jsem myslel, že se z něj stane vlkodlak. Pustil ho někdo? Co se stalo? Díky

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mam save kolem 6,8mb a zacina mi to trochu lagovat, hlavne kdyz vlezu do mesta kde je hodne lidi a tak...ale neni to tak strasne jako ve fallout 3, jinak bugy zatim skoro nic, obcas doskoci textury, nekdy mi vleze cizi postava primo pred nos, kdyz zrovna mluvim s jinou :D

obcas se mi stalo, ze sem chtel preskakat pres hory na nejake misto a spadl do diry, ze ktere uz se nedalo vylezt...nebo kdyz delam ukol, strhne se bitka vsichni proti vsem, ja zacnu bojovat taky a hned me zacnou honit straze a chteji me zatknout...to neni moc vyresene...jak ten ukol pak mam sakra udelat? :D :/ ted zrovna mluvim o ukolu v tom nejzapadnejsim meste v horach...jak se ma vyresit vrazda nejake chuděry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty lagy zkoušel nějak pozorovat a většinou se mi dějou pouze, když POPRVNĚ vlezu do nový oblasti. Když se tam pak vrátím, tak už v pohodě. Možná je to jen můj pocit, ale ta hra fakt jede čistě. Jinak ty bugy co píše Kejsi tam jsou, no, že prostě zabiješ někoho a hned je vypsaná odměna na tvou hlavu. Ale pokud pobiješ všechny svědky toho činu, odměna se stáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vcera zkousel nejake finty na rychlejsi zvyseni skillu pickpocket a sneak (sekani do mnichu na high hronar, nebo tak nejak) a po vsech patchich uz to nejde...pffff tak to asi budu muset udelat poctive :D nejvic mam zatim ve smithing - 91, tam to naskakuje rychle

nejaky tip jak dobre navysovat sneak? porad se plizit?

post-39986-14687158913973_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a mam asi prvni vetsi bug...jsem ve Windhelmu a mam aktivni ukoly "season unending" a "joining the stormcloacks" a ani jeden mi nejde dokoncit, protoze musim mluvit s kralem, ten mi rekne abych mluvil s jeho vojakem a ten zase abych mluvil s kralem...WTF

ok takze je to tak, pokud zacnete obe mise naraz, asi to nejde udelat...takze nejdriv musite udelat "joining the stormcloacks"...a az udelate vsechny mise k tomuhle, az potom bych se bavil s kralem, ten pak zada dalsi ukol...jdu na to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinný, co se tam dá oblbnout je smithing se kterým se šíleně levelý... jen těch 7 bodů (nafarmil jsem sice 7 lvlů, ale pak jsem vylezl z města a hned docela prudký útoky od ledových draků, který jsem zabíjel se zbytkem 1mm života :D) , co jsem potřeboval na deadric luk a dýky jsem udělal během kování... Dneska mám jen 100 na pickpoketu a 100 na smithingu, 78 na luku a asi 82 na sneaku, ten se levelý dobře tak, že když jste přikrčení a nepřátelé jsou v pozoru (tzn. že tam není napsáno v úkrytu a oko je jemně otevřené, ale zas nejste na očích) tak to pak naskakuje o dost rychleji. Enschanting leveluju jen rozkládáním věcí, ale už se dostávám na laťku, kdy to dál nepůjde, bo už jsem rozložil snad všechny kouzelný věci ve hře... Jsem lvl 39/40 přesně si nepamatuju, Nightingale a Thief Guild Master.

Nejdelší dungeon zatím:

zabití mercera freye... říkal jsem si: jo dobrý, úkol na půl hodiny :D :D :D to jo teda.

.

V příběhu jsem tady:

Teď jsem našel Esberna a jdu najít Alduinovo zeď... teda až potom, co dodělám tu miliardu vedlejších úkolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pickpocketing si "boostoval"? Nekde jsem cetl jak se to da delat, ale jeste jsem to nezkousel, jedine, co za tim boostuju je smithing protoze to mi neprijde vylozene jako cheating a stoji to dost penez, ovsem za upgrade zbrani az na legendarni uroven to vazne stoji.....ovsem vim ze ve spojeni s enchatingem se muze rychle boostovat kombe speech/enchanting/smithingm staci vytvaret iron daggery a ty pak ocarovat, cimz se vyrazne zvysi jejich cena, takze se pak pri prodeji zvysuje speech, ovsem to je prace na tak dlouho, ze je radsi prodavam bez profitu, stejne mi prijde, ze tam enchanting skace skoro sam a to nejen kvuli disenchantingu, ale i kvuli tomu ze rad ocarovavam predmety, jen me stve, ze jakmile se jednou predmet ocaruje, uz to nejde vzit zpatky, takze u nekterych vzacnych prdemetu musi clovek davat bacha aby pak nelitoval....

Jinak dotaz pro ty co uz udelali guildu ve Winterholdu? Da se to udelat bez vyraznejsich schopnosti maga? Rad bych udelal vsehny tyhle hlavni guildy a po companionech jsem se vrhnul do winterholdu, ovsem nevim jestli to ma cenu, kdyz hraju vicemene za bojovnika s dvema meci v kombinaci s healovanim.....

Nerad bych pak zjistil ze pujdu na nejake podelane wizardy, na ktere nemam, to uz se mi ve hre jednou stalo a bylo z toho sneakovani a odstrelovani na pul hodiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ myslis tu posledni misi The Fallen? tu si nechavam az na konec...cetl jsem na ps3trophies, ze jakmile ji udelas, uz nemuzes udelat nejaky vedlejsi ukol s obcanskou valkou ci co...takze ted delam vse ostatni

jo ty myslis tu skolu pro magy ze? to se myslim da udelat bez kouzel...ja hraju kombo meč+healing/firebolt a ti magove maji vetsinou slabe brneni, prakticky zadne...takze se staci nadopovat lekvarama, nebo s sebou mit kamose a toho poradne nadupat, chodi se mnou J´zargo a casto si vycaruju takoveho demona skrz nejakou hul...myslim ze je to jedna z tech deadric zbrani, ten to pokazde rozseka :D

smithing moc penez nestoji...kdyz delas porad dokola iron dagger a pak je prodas zpatky...navic kdyz se ozenis, tak ti obchod tveho "druha" dela 100 zlataku denne :)

jinak ja ted taky budu delat ty male ukoly pro zlodeje, abych pak mohl udelat ten posledni velky na trofej...doufam ze me nebudou moc posilat do Markhathu, tam uz je na mou hlavu vypsano 11k goldu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pošlou tě tam :D minimálně jednou :)

Desmond: nn, pickpocket jsem prostě udělal kradením. Jsem Khajiit (což mě teda jebe), ale to vidění ve tmě je zabijárna :). Vždycky jsem toho načoroval z kapes strašně moc a pak jsem to vyhazoval dokud jsem se nestal členem zlodějský guildy, teď už nečorkuju, ale předtím jsem nahrabal docela slušný prachy, když jsem to prodával 3 lidem, takže 3 litry každých 48 hodin. Jo, vlastně kradu, když vidim jak má někdo pěknou zbraň nebo tak :) to si od něj vezmu :D. Dřív jsem vždycky vyčorovaval ty lidi, který mě cvičili, ale jak má někdo víc jak 500 peněz u sebe už je to skoro nemožný vzít a nad 1000 se to nedá už vůbec. Light Armor mam ale jen na 42 nebo nějak tak :D bo, se ke mně kluci ani nedostanou nikdy :D. Jen draci mi dávaj čočku... všechno odsnipim schovam se, vylootuju a znova a znova a znova :D. Naštěstí jsem Nightingale a využívám tmu jako zbraň, tkaže v noci je téměř nemožný mě vidět :D. Kolikrát stojím v rohu, kde je tma, vedle mě týpek a pak deadric dagger to the knee :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ myslis tu posledni misi The Fallen? tu si nechavam az na konec...cetl jsem na ps3trophies, ze jakmile ji udelas, uz nemuzes udelat nejaky vedlejsi ukol s obcanskou valkou ci co...takze ted delam vse ostatni

jo ty myslis tu skolu pro magy ze? to se myslim da udelat bez kouzel...ja hraju kombo meč+healing/firebolt a ti magove maji vetsinou slabe brneni, prakticky zadne...takze se staci nadopovat lekvarama, nebo s sebou mit kamose a toho poradne nadupat, chodi se mnou J´zargo a casto si vycaruju takoveho demona skrz nejakou hul...myslim ze je to jedna z tech deadric zbrani, ten to pokazde rozseka :D

smithing moc penez nestoji...kdyz delas porad dokola iron dagger a pak je prodas zpatky...navic kdyz se ozenis, tak ti obchod tveho "druha" dela 100 zlataku denne :)

jinak ja ted taky budu delat ty male ukoly pro zlodeje, abych pak mohl udelat ten posledni velky na trofej...doufam ze me nebudou moc posilat do Markhathu, tam uz je na mou hlavu vypsano 11k goldu :D

Tak me vetsinou ty magove problem nedelaji ale v questu A Night to Rember (coz je mimochodem vazne skvely quest) je nakonci fire wizard a k tomu jsem se ani nestihl priblizit a uz me uzemnil dvema fireballama......

Jinak tu hul, jestli myslis tu samou dostanes prave v tomhle questu...... ale neni to tak, ze kdy vyvolas nejakoho pomoci tehle hole, tak se jeho sila odviji o tvem skillu v conjuration?

Smithing prave ze stoji celkem dost, protoze kdyz delas ten proflakli boost s daggerama a nemas moc vysokej speech tak prodas dyky jen za zlomek toho, za kolik si nakoupil suroviny.....jak jsem psal dalo by se to obejit enchatingem ale to je moc pracne a jam zatim penez dost nebo rozhodne o ne neni nouze, ono prece jen staci hupsnout do nejakeho dungeonu a hned se susne naakujete.........

pošlou tě tam :D minimálně jednou :)

Desmond: nn, pickpocket jsem prostě udělal kradením. Jsem Khajiit (což mě teda jebe), ale to vidění ve tmě je zabijárna :). Vždycky jsem toho načoroval z kapes strašně moc a pak jsem to vyhazoval dokud jsem se nestal členem zlodějský guildy, teď už nečorkuju, ale předtím jsem nahrabal docela slušný prachy, když jsem to prodával 3 lidem, takže 3 litry každých 48 hodin. Jo, vlastně kradu, když vidim jak má někdo pěknou zbraň nebo tak :) to si od něj vezmu :D. Dřív jsem vždycky vyčorovaval ty lidi, který mě cvičili, ale jak má někdo víc jak 500 peněz u sebe už je to skoro nemožný vzít a nad 1000 se to nedá už vůbec. Light Armor mam ale jen na 42 nebo nějak tak :D bo, se ke mně kluci ani nedostanou nikdy :D. Jen draci mi dávaj čočku... všechno odsnipim schovam se, vylootuju a znova a znova a znova :D. Naštěstí jsem Nightingale a využívám tmu jako zbraň, tkaže v noci je téměř nemožný mě vidět :D. Kolikrát stojím v rohu, kde je tma, vedle mě týpek a pak deadric dagger to the knee :lol:

No ja jsem taky khajiit a nemuzu si stezovat, rasu jsem sice volil kvuli vzhledu, protoze bonusy me nejak nebrali, ale jsem s nim spokojeny, pickpocketing sice neprovozuju vubec, ale sneaking stoupa docela rychle, protoze krom toho, ze vetsinou dobijim dvema meci, se vzdycky nejdriv pokousim ze tmy sejmout co nejvic lidi lukem, thale taktika me uz hodnekrat zachranila......

Jinak co se draku tyce, tak me prijdou docela jednoduchy, uz jsem jich zabil mozna tak deset a zatim jen jeden zabil me, takze na prehnanou obtiznost si stewzovat nemuzu,ikdyz samozrejme zalezi taky o jakeho draka jde, ikdyz pradoxne je vetsi vyzvou treba takovy mamut, ktery pravdepodobne nepodleha levelscalingu :)

Jinak jeste dotaz pro kovare, da se znova upgradovat zbran? Tedy kdyz jsem si na gridestone upgradoval zbran napriklad na epic, jde to pak predelat jeste nalegendary nebo je to jak u enchantingu nemene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě mamut padne na pár ran lukem, ale ten zkurvenej ledovej drak mi dává čočku tím funěním jako kráva... vždycky se musím schovat a jebnmout mu šíp do hlavy a takhle furt dokud oh nezabiju, drak mě teda nezabil ještě ani jeden, ale jak jsem říkal, potom, co jsem dosmithil, prilitl drak a mel jsem s nim problemy... s prvnima 2 určitě... mam jich tak 7 zatim... ebenitový šípy a deadric luk + skill s lukem 3x dmg z úkrytu a kritikal 30% je znát :) + o 30% rychlejší natahování luku je nádhera, pak to padá jedna radost, jak jsem řekl, na 2. nejtěžší obtížnost jsme schopnej pokosit 5 banditů, který jdou cestou kolem... to samý obrněných týpků v Cancelmově laboratoři etc :). sneak + namaxovaný luk je zlo :)

jo a doteď jsem nevěděl, jak použít dračí duši na aktivování shoutu :D. (hm... jinej než ten "flash" jsem vlastně ani ještě nepoužil, jen jednou fus ro dah v thalmorský ambasádě na toho trolla, aby mi přežili všichni 3 :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak to pomalu asi taky zacnu investovat perky do archery, ja hraju s lukem rad a dost a kdyz vidim co vsechno tam je za pekne perky :).....jeste sehnat nejaky poradny luk ted jsem presedlal na glaas bow, coz je zatim nejlepsi co jsem nasel.....ale zatim jsem luky nejak neupgradoval nebo tak....

No ja vetsinou draky taky odstreluju, ale kdyz uz maj min zdravy tak je du do♥♥♥♥♥ ruco :) A vetsinou nemam problem hodim jim tam nejakej shout a pak je proste umlatim, ikdyz potkal jsem uz jednoho blood dragona, kdyz jsem dal rychly cestovani k nejaky hore a uz tam na me cekal a trochu jsem ho podcenil a tim svym ledovym dechem me dal, pak jsem mu to ale vpohode vratil, schoval jsem se vzdycky za kamen a pak na nej vybehl :)

Jinak, to jsi potkal tak "malo" draku? Predpokladam ze mas odehrano mnohem vic nez ja a potkal si jich tak stejne, mozna min :) Kolik mas hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem teďkon doma, takže se mi nechce ani odhadovat, ale vim, že třeba, když na mě zaútočí v nějakým menším městečku, tak se tam ten kkt snáší dolů 5 minut než někam sedne a pak tam zas lítá, takže jednoho jsem vyfakoval tím, že jsem tam čekal 5 minut a nic a potom jsem šel od obchodu, vrátil jsem se a už tam nebyl... každopádně je moc nepotkávám, používám hodně fast travel a do větších měst nelítaj. I moje přítulka, která tu hru miluje (asi jako jedinnou na světě společně s Red Dead Redemption: Undead Nightmare a Alice: Madness Returns) má víc hodin než já a o dost víc draků. (lvl 14)

Btw s tím lukem jo... já se snažím to levlovat na všem, co vidím (mimo lidí, Khajiitů a Argonianů). Tzn, zajíci, ovce, vlci, všechno co potkám a nějak to jde zabít bez úhony je moje prostě (občas mě popadne mlsná, tak vybotím hnízdo nějakých banditů pro Jarla dýkou, obvzlášť teď, když mám neviditelnost je to prča)... a levluje se to tak pomalu, šíleně pomalu... už jsem v luku utopil strašně moc peněz, hádám, že tak 20 - 30 tis zlatých. Protože zatímco lukem dáš jednu ránu, mečem sekneš tak 6x. Všechno se snažím jet na hlavy :D (ne že kdybych jí nedal hned loaduju, navic malokdo vydrží víc než 1 - 2 rány). Fun fun fun. Jo a prdlajz, musím mít přes 80, protože jsem naposled vkládal perk do posledního dmge luku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me vetsinou ty magove problem nedelaji ale v questu A Night to Rember

Jinak tu hul, jestli myslis tu samou dostanes prave v tomhle questu...... ale neni to tak, ze kdy vyvolas nejakoho pomoci tehle hole, tak se jeho sila odviji o tvem skillu v conjuration?

Jinak jeste dotaz pro kovare, da se znova upgradovat zbran? Tedy kdyz jsem si na gridestone upgradoval zbran napriklad na epic, jde to pak predelat jeste nalegendary nebo je to jak u enchantingu nemene?

jo ten byl dobrej :D :D dost sem se nasmal s tou ukradenou kozou :D

netusim...je to mozny, ale ja ty bleskove a ohnive litaci "kamose" nepouzivam, ten z te hole mi prijde nejsilnejsi tak jako tak...uvidim jestli se mi tim bude zvedat skill...

myslim ze ten vyvoj je exquisite -> flawless -> epic -> legendary , ja uz mam smithing taky 100 a dal mi to nejde...

jinak taky hraju za khajiita :D taky kvuli vzhledu, to videni od nej nepouzivam, asi jako jediny :D btw jaky mate luk? na jednu ranu silnejsi postavy fakt nedavam a to mam dmg sipy asi 16-20 a lukostrelbu jako takovou 46...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to pak jde dal, kazdopadne nevim jak to funguje, myslel jsem ze je to dano lvlem, skyforge sword jsem upgradoval na epic a pak na legendary, ale ted mam smithing lvl 93 a kdyz chci upgradovat ghostblade, jde to jen na exquisite, tak nevim jestli to musim delat postupne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu