Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

I když bych si to rád zahrál s trofeji, tuto hru budu radši hrát na PC. Chci prostě mít i save od jedničky, ne jenom z dvojky. Těším se jak malý parchant, který chce přijít o své panictví lol. Vážně, tato hra má jeden z nejepičtějších příběhu VŮBEC v celé herní historii! Ta návaznost mezi díly mě ohromila už v ME2, kdy jsem se jenom pořád smál a šeptal: "Jo, jo, to jsem kdysi v ME1 udělal!" Těším se i na staré dobré hlasy Jokera, Male Sheparda, Garruse a dalších (nechci plnou lokalizaci, v češtině by to prostě nebylo ono)!

Co se ale týče onlinu, s tím si ještě nejsem jistý. Může to být hodně nudný a celkem mě štve, že abyste dosáhli nejlepšího endingu, tak byste měli hrát i ten online... (četl jsem to někde, nevím jestli to byl důvěryhodný zdroj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC verze bude mít češtinu, já bych to teda v češtině hrát nechtěl, ale proti gustu :)

http://www.eurogamer.cz/articles/mass-effect-3-v-cestine-neskutecne-se-stane-realitou

aa uz aby bylo aspon to demo :( a ten multiplayer podle videi vypada perfektne a doufam za kazda rasa bude mit urcite vyhody pro urcite povolani

Jojo já se těšim na Turian Sentinela a Quarian Engineera, co vy? :)

Co se ale týče onlinu, s tím si ještě nejsem jistý. Může to být hodně nudný a celkem mě štve, že abyste dosáhli nejlepšího endingu, tak byste měli hrát i ten online... (četl jsem to někde, nevím jestli to byl důvěryhodný zdroj)

Bylo myslim už potrvzeno že nemusíš hrát coop abys dosáhnul "nejlepšího" konce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Femshep? Ne díky, nejen že v ME vypadají hrozně oproti třeba Mirandě a dalším ženám ve hře, ale ten hlas je strašně divný a pořád ve mně probouzí touhu té Femshepce říct "Běž si do své kuchyně a nemel!:D" rofl

Ale asi to udělám stejně jako deepthroat, před releasem si nejspíš ještě zahraju dva ME ještě jednou, abych si vytvořil protějšek svému "perfektnímu" savu. Femshep, jiné romance, zabiju asi Wrexe, a nechám přežít jenom sebe v Suicide Mission :D Abych pak viděl, jak se to všechno odehraje v ME3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Femshep? Ne díky, nejen že v ME vypadají hrozně oproti třeba Mirandě a dalším ženám ve hře, ale ten hlas je strašně divný a pořád ve mně probouzí touhu té Femshepce říct "Běž si do své kuchyně a nemel!:D" rofl

Ale asi to udělám stejně jako deepthroat, před releasem si nejspíš ještě zahraju dva ME ještě jednou, abych si vytvořil protějšek svému "perfektnímu" savu. Femshep, jiné romance, zabiju asi Wrexe, a nechám přežít jenom sebe v Suicide Mission :D Abych pak viděl, jak se to všechno odehraje v ME3 :D

Prave meli FemShep vymodelovat podle realnyho cloveka jak MaleShep, trochu sem doufal ze jak ted udelali tu anketu jak ma vypadat ve trojce tak to bude lepsi, nicmene vypadat porad stejne hrozne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta kočka co tam je, je ashley wiliams. Demo je perfektní, každá abilita ma v poslednich 3 levelech vzdy na vyber ze 2 moznosti, souboje jsou tuzsi oproti ME2, hp bar je podobny jako v Transformer: war for cybertron, kdy pokud vam ubudere cast policka tak se zregeneruje cele pokud ubere cele uz se samo nezregeneruje, co do grafiky je urcite ME3 na ps3 peknejsi, co se tyce audia tak to je hruza mozna je to demem ale je to strasne potichu a hudba byla v predchozich dilech lepsi bohuzel na MP si musim pockat :( do 17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste biotic ma 2 melee utoky jeden klasicky klepne nepritele pazbou po lebeni a druhy charge kdy tam lupsne taku biotickou vlnu ale jsou celkem nepouzitelny :( nez k nekomu dojdete ze ho trebas i odhodite tak ee :D cichate kyticky nez se k nemu dobelhate

a zbrane hodne kopou velice rychle se ztraci cil

jinak jeste jsem si vsiml toho ze kdyz nemate stit a nekdo do vas streli tak vas to zastavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma dva melee utoky, light a heavy a podle me se celkem podarilo uzpusobit souboje vic na telo, v predchozich ME jsem melee nikdy nepouzival, tady jsem to delal v jednom use, nejde samozrejme vbehnout mezi hloucek nepratel a pomlatit je, ale kdyz se clovek chytre hybe a zvoli dobrou taktiku, je to velmi dobre pouzitelne.....ale mozna ze me mluvi vanguard, kde to zastoupeni melee utoku bude asi nejvetsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady píšete, tak zvuk trochu blbne, grafika je o dost hezčí, ale ten framerate je hrůza, viděl jsem ukázky z X360 verze a ta je o dost plynulejší, ta špatná optimalizace nových her na PS3 mi začíná dost vadit :(

Gameplay mi přišel dost nezvyklý, ale věřím, že se to poddá, zvuky zbraní jsou o dost lepší, než v předchozích dílech, ale měli zachovat stejné samply, takhle to působí jako pěst na oko, když stejná zbraň zní jinak.

Animace Sheparda je na dnešní poměry dost hnusná a těžkopádná, Bioware by mělo něco udělat s animačním enginem, tedy pro další díly ME.

Celkové dojmy z dema: SP 2/5, MP 3/5 (i když mě nezajímá, byl o dost lepší, než celá ukázka ze singlu a netrhalo se to :D) - hodnocení je vázáno na technickou stránku a hratelnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu