Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

Podle mě by si někdo takovej měl koupit třeba Gearsy a Mass Effect až třeba vyroste

tak dnesni doba je tak uspechana,ze vetsina hracu chce hru dokoncit jeste v ten den, pribeh uz nikoho nezajima. U MS je to fakt skoda,snad takovy trend nebudu treba u risen:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle mě by si někdo takovej měl koupit třeba Gearsy a Mass Effect až třeba vyroste

Nevim co vam vadi, stejne si to kazdej kdo ma rad ME zahraje na Role-playing, to ze je tam ta moznost navic, muze jen prilakat potencialni hrace, nikomu to neublizuje, jen to naopak muze rozsirit hracskou zakladnu serie, podle me celkem chytre zvoleny feature....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja si taky raci zahraju hru s pribehem ktera ma gameplay aspon 40-50 hodin, treba v tomto se mi ffxiii strane libil po 50 hodinach hrani opustis tutorial teprve :D

treba mne strasne sere co udelal bliz z wowka z perfektni nolife hry klikacku na hrani jednou za tyden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjednodušování možností a automatizace vede k ♥♥♥♥♥izaci hráče, toť můj názor, pokud se ukáže, že hráči dost hráli akční mód, tak se to může projevit i do budoucna v sérii

zkoušel jsem demo PC verze a musím říct, že mě o dost více bavilo, dokonce to víc navozuje atmosféru jedničky co se pohybu a ovládání týče, o plynulosti a grafice v 1080p ani nemluvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjednodušování možností a automatizace vede k ♥♥♥♥♥izaci hráče, toť můj názor, pokud se ukáže, že hráči dost hráli akční mód, tak se to může projevit i do budoucna v sérii

zkoušel jsem demo PC verze a musím říct, že mě o dost více bavilo, dokonce to víc navozuje atmosféru jedničky co se pohybu a ovládání týče, o plynulosti a grafice v 1080p ani nemluvím

Myslim si ze zastoupeni akcniho modu bude ve vysledku minimalni, pro me je mass effect predevsim o rozhovorech a moznosti volby a verim ze kazdy, kdo hral predchozi dily bude hrat "RPG" variantu....

Jinak z dema je citit navrat k jednicce, za coz jsem dost rad.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si stiahol demo a musim povedat ze ma to velmi sklamalo, spustim hru a co nevidim, vsetko strasne seka aj tie hlupe cut-sceny, v hre to bolo lepsie ale akonahle som sa pozrel na oblohu tak pokles minimalne o 5 FPS, hratelnost strasna, typek stale so zbranou mieri aj ked nechapem naco, jeho nohy chodia po roznych povrchoch ako po rovine, voda je urobena hrozne ani na nej nevidno ziadnu odozvu ked do nej strelim(asi nikdy nevideli hru killzone3 kde bola voda urobena perfektne), pripada mi to ako nejaka nedorobena BETA, po prvej casti dema som to vymazal a uz to nechcem vidiet, nechapem naco tam davaju pekne textury a detaily (okrem vody) ked to nevie pekne ps3 rozbehnut, ako keby nemohli znizit nastavenia grafiky..mozno by som si to aj kupil...fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera rozhodl že si kvůli kámošovi, tedy aby jsme spolu hráli coop, koupím, rovnou jsem zamířil na xzone pro sběratelku (na web) a co vidím, 2199,-? Ono jim snad úplně šiblo, jediný co tam je navíc je pár ingame bonusů, steelbook + artbook, to mě dost naštvalo aby řekl pravdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu