Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Přesně jak řiká MEGIl_ ... nemáš ty ruce tak natahlý a mužeš je mít i opřený kdekoliv, tady je musíš mít natáhlý jak retard...jinak k tomu přenášení - gamepad snad přenášet nejde nebo co? ještě k tomu je to i menší než nějakej volant....za takovýhle xindl bych tedy 2000kč nedal...

tím přenášením jsem myslel klasickej volant a jak jste přišli na to že člověk musí mít ty ruce natáhlý? podle jednoho videa? podle mě se bude držet tak aby to bylo člověku pohodlný. Navíc nikdo z vás to ještě ani nezkusil a už to kritizujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad nemužu mít položený ruce na stehnech, protože s ním potřebuju točit. Ale zvyknout se dá na všechno. Stejně si myslím, že by bylo tisíckrát lepší hrát na normálním volantu, než mávat pseudovolantem ve vzduchu. Jenže to by musely nějaký pořádný volanty existovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda s gamepadem tocim slusne urcite líp než na volantu...
ja taky třeba jak hraju neco kde jsou letadla nebo ty auto ale to moc ne ale treba jak jsem hral IL2 tak to bylo neco jsem ty ruce dal malem az za hlavu xD

Nesmíte mít nějaké levné krámy...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak řiká MEGIl_ ... nemáš ty ruce tak natahlý a mužeš je mít i opřený kdekoliv, tady je musíš mít natáhlý jak retard...jinak k tomu přenášení - gamepad snad přenášet nejde nebo co? ještě k tomu je to i menší než nějakej volant....za takovýhle xindl bych tedy 2000kč nedal...

A to si vzal kder ze o bude za 2000kč??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si vzal kder ze o bude za 2000kč??!!

To mi poradil strýček Google, trotle...stačí trošku hledat!! - http://www.jrc.cz/hra_x360_wireless_racing_speed_wheel

Je to prostě jen další zbytečnej kus plastu kterej se každýmu bude doma válet na stole protože tahle hovadina každýho za chvíli omrzí...když volant tak alespon pořádný s pedály a ne takový xindl

Hele hoši kdyz uz se bavime o volantech,nevite kde sezenu original od MS,,??

v jakymkoliv obchodě co se považuje za pořádný elektro :D nebo v JRC nebo na aukru...takových možností je...třeba tady máš jeden: http://www.jrc.cz/hra_x360_wireless_racing_wheel_mad_catz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jakymkoliv obchodě co se považuje za pořádný elektro :D nebo v JRC nebo na aukru...takových možností je...třeba tady máš jeden: http://www.jrc.cz/hra_x360_wireless_racing_wheel_mad_catz

Ale hošku todle neni originalní od microsoftu to vyrabí jina firma_!! ;)

A žes ho videl v předprodeji za 1900,- to je mi jedno da se sehnat za necelou tisícovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha, on navic postoval jiny volant, tak to jsme doma, mad catz se normalne koupit daj, ale tenhle originalni MS volant jen tak nesezens, urcite ne novej....

Já jsem poslal jen to co se mi ukázal jako první...jedinej rozdíl je že je černej, nevidim v tom problem....vim že originál je takovej ten bílý a ten jsem taky myslel že mají v tom elektru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jedinej rozdil je v tom ze je cernej a je to uplne jinej volant :) To je asi jak srovnavat škodovku s ferrari a rict ze jediny rozdil je v barve....kdyz se nekdo pta na originalni MS volant, masli tim vetsinou originalni MS volant a ne volant od MC a ten rozdil mu asi vadit bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu