Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
Studio Turn 10 podepsalo exkluzivní dohodu, která dělá z titulu Forza 4 Motorsport oficiální hru závodů American Le Mans + čerstvá galerie

Destructoid hlásí, že můžeme ve hře očekávat 26 licencovaných vozů Le Mans, a k tomu oficiální tratě včetně Sebring, Road Atlanta, Road America a Mazda Raceway Laguna Seca.Pokud se navíc osobně podíváte na akce Le Mans, budete si moci zahrát Xbox360 verzi titulu ještě před říjnovým vydáním. A to se vyplatí.

Zdroj: zing.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by to fakt super , kdyby tam byli obě možnosti toho závodění. Po závodě by se objevila ta tabulka s časy a někam nás to tam zařadilo :D

Otázka k Forze 3 : Dá se ta hra nějak dohrát ? Dneska jsem po obrovském přemlouvání dokončil šampionat R1 a taky jsem se dostal na 50. úroveň. Ale ta hra jede pořád dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chtěl bych se zeptat jako FM 3 sem hrál demo na xku a objednal jsem si 4 protože to jsou snad ty nejlepší zavody na xku , chtěl bych se ale zeptat jak to tam chodi? Jsou to normlani zavody podle realu , jako treba DTM , GTR , a nebo jsou to trate navrhnuty po statech , ktere se normlane nejedzí? a jaky typ trati tam asi bude ? hlavně by mě šlo o to zda se tam objevi typu silverstone , masarykuv atd :) ? pokud možno zda by jste me napsali info jak to chodi ve Forza Motorsport .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trate jsou podle realu, silverstone tam bude urcite a masarykove pocyhybuji, ikdyz treba v shiftech byl, ale bude tam toho dost to se neboj :)

oki díky moc :) a jinak kdybych nedostal tu limited version ( sice uz to mam predobjednany ) tak se to da stahnout asi z xbox live ze? ty pridavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

''prodam volant na xbox360 s pedali a trafem jen nemam už uchyceni na stul to jse zlomylo.je to funkčni ale nedavam na to žadnou zaruku jelikož když jsem to tu kdysy prodaval tak kupujici si stěžoval že je ve volantu při hrani vule a na takove blbce tu fakt nemam čas !!proto za tuto super cenu a jen na nahradni dily!!!!!''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s těma tratěma to tak žhavé nebude 80% budou opět předělávky z trojky...

Stejne jako tomu bylo u trojky?

''prodam volant na xbox360 s pedali a trafem jen nemam už uchyceni na stul to jse zlomylo.je to funkčni ale nedavam na to žadnou zaruku jelikož když jsem to tu kdysy prodaval tak kupujici si stěžoval že je ve volantu při hrani vule a na takove blbce tu fakt nemam čas !!proto za tuto super cenu a jen na nahradni dily!!!!!''

Vetsina lidi umi cist :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu