Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ja osobne taky nechapu co s GT5 vsichni nadelaj.....graficky mi to vyrazne lepsi ¨(jestli vubec) nepripada aut tam je na oko triprdele ale pak zjistite ze tam je jedno auto asi 20krat v jiny podobe....nechapu co na tom tak dlouho delali....jestli Forza 3 jeste jednoznacne neporazila GT, tak forza 4 tak ucini....jedinou vyhodu u GT vydim v dynamickym pocasi a v tom, ze lze zavodit i v noci....a nevim jestli tohle bude i v F4.....kde mimochodem auta vypadaj neuveritelne, kolikrat jsem si ze screenu nebyl jisty jestli jde o skutecna auta nebo a herni modely :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si přečetl názor redaktora games.cz na GamesComu na Forzu 4...v jedné větě to shrnul, že je to v podstatě Forza 3 s novými tratěmi, skoro stejnou grafikou, s vylepšenou fyzikou....zároveň dodává, že půjde o špičkové závody...a o to tu jde ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si přečetl názor redaktora games.cz na GamesComu na Forzu 4...v jedné větě to shrnul, že je to v podstatě Forza 3 s novými tratěmi, skoro stejnou grafikou, s vylepšenou fyzikou....zároveň dodává, že půjde o špičkové závody...a o to tu jde ne? :)

to víš český servery až na pár vyjímek v podobě redaktorů...: D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na gamesu se celkem snazej...jjinak ze screenshotu mi prijde grafika celkem updatla, minimalne auta vypadaj fakt neskutecne...zajimalo by me jestli je fyzickym modelem mysleno I model kolizi pac bych videl auta rad vic sesrotovana kdyz to napalej v plny rychlosti do steny... jinak nevite jak to bude s dynamickym pocasim a nocnim jezdenim? To je podle me jedina vec, kde forza oproti GT fakt strada....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noční ptáci v noci nespěj...každopadně by mě zsjímalo co přesně se myslí 18 měsíci, kolik hodin hraní denně.....nebo je to snad čistého času? To by byl asi jeden z nejtěžších achievmentu (teda pokud to bude achievment, ale tuším že jo) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jist zda byla CZ potvrzena, ale rekl bych, ze se ji dockame, prece jen textu tam nebude tolik :)

A je dost mozne, ze to bude i na vice DVD a vubec bych se tomu nedivil....

V češtině bude : http://www.eurogamer.cz/articles/gears-3-a-forza-4-budou-v-cestine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) mě by zajímalo to opotřebení pneumatik,prej se má na sjetejch gumách celkem měnit chování,a včera na eurogameru říkali,že to vymakali tak drsně že už to od nich kupujou firmy a používaj to jako simulaci,aby věděli jak se budou gumy po několika kolech chovat (nebo tak nějak) tak se jim to zřejmě povedlo,uvítal bych jízdu v noci a proměnlivý počasí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu