Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Mě serou obtížnosti,na amatera dojíždim s naskokem 15vteřin,na Střední ccas 4-5 vteřin,a nakonec jedu na hard a vubec nestiham.

Za tohle odstupnovano obtiznosti byla forza vzdycky kritizovana....

:-) mě by zajímalo to opotřebení pneumatik,prej se má na sjetejch gumách celkem měnit chování,a včera na eurogameru říkali,že to vymakali tak drsně že už to od nich kupujou firmy a používaj to jako simulaci,aby věděli jak se budou gumy po několika kolech chovat (nebo tak nějak) tak se jim to zřejmě povedlo,uvítal bych jízdu v noci a proměnlivý počasí...

Páni to zní fakt zajímavě, to jsem zvědaví, jestli to bude pri hre znat...jinak jak to je s tou jizdou v noci a dynamickym pocasim? Uz jsem se na tu ptal, zajima me to, protoze to je jedina vec, kteraou asi Forza oproti GT nema a ja bych to tam rad videl, nikde jsem o tom ale necetl....

Mě zajímá "Damage" zníčení auta třeba trošku na šrot.... :D

Na model poskozeni jsem taky hodne zvedavy, nepocitam s uplny srotovanim, ale doufam ze to dopadne lip jak F3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Mě serou obtížnosti,na amatera dojíždim s naskokem 15vteřin,na Střední ccas 4-5 vteřin,a nakonec jedu na hard a vubec nestiham.

Já to mám podobné u Guitar Hero, vždy jsem hrál na Medium, úplně to řezal ale na Hard jsem to už nedával, ted to mám tak že hraju asi půl roku Hard ale Expert je už moc :D Chtělo by to tam něco mezi...

Jinak těch 18 měsíců, třeba tím myslej takovou 1-2-3 hodinky každý den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Intermediate Medium no tos me rozesmal....vetsinou se dela hard, very hard mozna jeste advnaced, ale intermediate medium, to je vazne usmevne :) Vemte si ze zrovna u takovych her jako Forza a GH to neni zrovna snadne udelat jinou obtiznost, to neni jako v strileckach ze tam das silnejsi nepratele a budes mit min zdravy.....musis prekopat celou hru (u GH udelat vicemene znova vsechny songy a u forzy si vyrazne pohrat s nastavenim a tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nerekl bych ze to je to same, ale to spojeni je a blbost :) Vetsinou se to resi easy/medium/hard/very hard, pripadne nejake nazvove obmeny...ale zrovna GH ma tech stupnu obtiznosti dost.....ale pravda ze Forza by si jich zaslouzila vic, ty ctyri jsou optimum....Hard bych prejmenoval spis na hardcore nebo realistic nebo neco podobneho a pred to bych dal obycejne hard, kde bych dal latku niz......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prijde mi divny dat tam Obtiznost Zelenac, Amater (to mi miochodem prijde dost podbne) a pak Stredni a Tezkou....to je takove trochu nejdnotne pojmenovani obtiznosti a po vzoru minuleho dilu bych rekl ze se budou drze spis standartnich easy, medium a podobne.......a to dost pravdepodobne i do te miry, ze zase zustane u trech obtiznostich....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam to uz par let co si tu svoji nehratelnou serii "NFS" recyklujou (bohuzel to neni jediny pripad), proste mi prijde ze to EA prerostlo pres hlavu, mysli si ze je pupek sveta (podobne jako cesi), ja osobne jen doufam ze jim Turn 10 neda licenci na ferrari, nebo jim to napali jako svine :), a aspon trochu jim tak srazi hrebinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu