Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...

Kdo by měl zájem být členem nového klubu, který jsme s uživatelem BadRich založily, dejte si do vyhledávání Czech Circuit Master [CZCM]. Klub je určen pro jezdce, kteří jezdí občasně a po večerech a chtějí jezdit pro zábavu (nehoníme si ega, snažíme se nebourat :wohow: a většinou máme mic) . Časem se klidně můžou začít pořádat pravidelné racing dny. Případné dotazy směřujte na mě přes PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový šampionát - Audi R8 Cup

R8-cup.jpg

Tento čtvrtek 17.1. se uskuteční prolog závod nového šampionátu, který se pojede s vozem 2008 Audi R8 LMS.

Vůz má třídu R3 744.

Šampionát se pojede na 8 závodů.

Na body se začíná 27.1., kdy se pojede první ostrý závod.

více info ZDE

Upraveno uživatelem petr.voltr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...

Proč se stále dokola ptáte na jedno a to samé? Proč proboha proč? Když se podíváš tady do tutoriálů na RGH vše tam najdeš, neumíš proboha číst? X360 verze se 4GB není zrovna nejlepší koupě, ze všech diskuzí tady vyplývá, že tato verze přináší nejvíce problémů protože plno nových her vyžaduje instalaci povinného contentu na vnitřní HDD...

Upraveno uživatelem Jarda66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

zdarec, asi hloupa otazka ale jak prejit celou karieru? jezdim furt ty stejny trate s autama ktere mam rad, porad dokolecka dokola ty stejny sampionaty a mam jen par % udelanych v kariere...Neni tam neco jako ze musim kazdou trat udelat ze vsemi kateg. aut? je to docela nuda a stereotyp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, asi hloupa otazka ale jak prejit celou karieru? jezdim furt ty stejny trate s autama ktere mam rad, porad dokolecka dokola ty stejny sampionaty a mam jen par % udelanych v kariere...Neni tam neco jako ze musim kazdou trat udelat ze vsemi kateg. aut? je to docela nuda a stereotyp...

a hraješ world tour? je to rezim neco jako kariera nebo tak. a zbytek musis dojezdit sam pak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, asi hloupa otazka ale jak prejit celou karieru? jezdim furt ty stejny trate s autama ktere mam rad, porad dokolecka dokola ty stejny sampionaty a mam jen par % udelanych v kariere...Neni tam neco jako ze musim kazdou trat udelat ze vsemi kateg. aut? je to docela nuda a stereotyp...

jojo hraju. ale porad ty stejne trate kolem dokola. je to divny...mozna bych mel dokoupit nejaky balicek nebo co ja nevim ale uz jedu nekolikatu tour a furt se to toci po tech stejnych tratich..... nevidim v tom zadny progress

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, prosím vás nehatujte mě za tenhle dotaz. Mám staženou Forzu 4 GOTY. Content jsem vložil přes 360 Content Manager 3.0 na interní disk. Ale pořád mi ve hře svítí možnost instalace 2.disku a obsah nemám kvůli toho dostupny. Ale vše proběhlo bez problému a jiné DLCčka mi takto jedou. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, prosím vás nehatujte mě za tenhle dotaz. Mám staženou Forzu 4 GOTY. Content jsem vložil přes 360 Content Manager 3.0 na interní disk. Ale pořád mi ve hře svítí možnost instalace 2.disku a obsah nemám kvůli toho dostupny. Ale vše proběhlo bez problému a jiné DLCčka mi takto jedou. Nevíte co s tím?

Hojec,také sem měl tento problém a vyřešil sem to tím to způsobem :)

a) Hlavní disk standardně převedeme přes ISO2GOD a nahrajeme do naší herní knihovny (všimneme si ID hry tedy číselného názvu složky který je například pro Forza 4 : 4D530910)

b) Ve FSD vybereme hlavní disk a přes Y dáme Manage Title Updates a Download Title Updates.Pokud se nějaké stáhnou, zaškrteme poslední verzi (kedlubna zezelená) a hru spustíme.

Pak jí zase ukončíme a jdeme dodělat druhý disk (předchozí krok je občas potřeba k vytvoření správná adresářové struktury na interním disku)

c) DLC (U Forzy 4 to je Disk 2) rozbalíme přes Xbox image Browser a obsah rozbalené složky Content (soubory z ní) nahrajeme na interní disk do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\

d) Hrajeme, testujeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojec,také sem měl tento problém a vyřešil sem to tím to způsobem :)

a) Hlavní disk standardně převedeme přes ISO2GOD a nahrajeme do naší herní knihovny (všimneme si ID hry tedy číselného názvu složky který je například pro Forza 4 : 4D530910)

b) Ve FSD vybereme hlavní disk a přes Y dáme Manage Title Updates a Download Title Updates.Pokud se nějaké stáhnou, zaškrteme poslední verzi (kedlubna zezelená) a hru spustíme.

Pak jí zase ukončíme a jdeme dodělat druhý disk (předchozí krok je občas potřeba k vytvoření správná adresářové struktury na interním disku)

c) DLC (U Forzy 4 to je Disk 2) rozbalíme přes Xbox image Browser a obsah rozbalené složky Content (soubory z ní) nahrajeme na interní disk do \Content\0000000000000000\4D530910\00000002\

d) Hrajeme, testujeme

FUNGUJE :-) jsem tvůj velký dlužník :-) a ty TU jsem nepotřeboval.

Ještě jednou díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu