Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak se mi potvrdilo co sem předpokládal, že Sentinel bude ještě nemožnější než ve dvojce :D. Naopak Infiltrator je v kombinaci granáty a hlavně omni-bladem epickej takže mam jasno za co budu hrát ^^

Jen nechápu proč v demu nemůžu vyzkoušet sniperku, hlavně že nafasuju pitomou brokovnici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me trosku stve, ze v demu neni moznost si hrat se zbranema, protoze ten novy system vypada na papire velmi zajimave.....

Jinak kam zmizeli hackovaci minihry? to ted jak budou moc hackovat vsichni vsechno jen zmacknutim jednoho pitomeho tlacitka?

Jo a co rikate na Normandy? Je to sice porad SR2, ovsem ta jeji barva se mi vubec nelibi, skoda ze musela Cerberacka oranzova dolu, tohle je podle me nejosklivejsi Normandy ze vsech :)

Jinak multak nic moc, ME Horde, no, cekal jsem, ze clovek bude muset alespon nejak postupovat ci tak a ne ze se bude se ctyrmi lidmi motat na male mapicce....navic mi prijdou nepratele dost tuzi (oproti sp) strilel jsem do nich sec jsem mohl a prd, pak jsem se k nim chargnul a zabil je heavy melee attackem....prijde mi to fakt hloupe :) Zatim se mi jen potvrdilo, to co rikali tusim na games, ze to je jen takovy ten MP aby tam byl a aby se nereklo......a zeto pak jen zbytecne ukrajovalo cas na sperkovani singlu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že hackovací minihry budou to by se mi nelíbilo. A nahrávací obrazovky taky doufám budou lepší.

Je jasný že coop je tam jen aby mohla dát dozadu na krabičku cedulku multiplayer, nicméně nesouhlasim s tim že to krátilo čas na vylepšování SP, už jenom proto že to dělalo úplně jiný studio....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že hackovací minihry budou to by se mi nelíbilo. A nahrávací obrazovky taky doufám budou lepší.

Je jasný že coop je tam jen aby mohla dát dozadu na krabičku cedulku multiplayer, nicméně nesouhlasim s tim že to krátilo čas na vylepšování SP, už jenom proto že to dělalo úplně jiný studio....

No ty nahravaci obrazovky jiste budou jine, tyhle jsou podle me dost provizorni, alespon uroen tomu odpovida.....

Ale jabyxh byl klidne rad za navrat vytahu, vyhovovalo mi to vic nez loadovaci obrazovky z ME2....

Na MP pracovalo externi studio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proti cumeni asi na tri ruzny loadovaci ovrazovky to byl zazrak :D A pusobilo to prirozene :)

No tak i tak mohla pobocka Biowaru pracovat na nejake jine casti do SP, proste pilovat co se da (na coz vBiowaru asi daji, kdyz rikali, ze meli cloveka, ktery celou dobu nedelal nic jineho, nez animace kryati :)).....MP je podle me uplna zbytecnost, pro me za me, klidne at to tam je, ale at na me pak nechodej s vymysli, ze to bude provazany z kampani, kterou to bude vubec nejakym zasadnejsim zpusobem ovlivnovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasny, samozrejme to neni zadna pohroma, ale je to vicemene takovej prumer, ktery je u takove hry naprosto zbytecny....navic jsem opravdu cekal spis nejaky posun lokacemi, takove mensi mise, nez dalsi hordu..... Plus me trosku zklamalo prednastaveni postav, cekal jsem ze tam bude mozna vetsi mira kostumizace, ze si clovek bude moc vybrat rasa, pohlavi a k nemu podle sveho vkusu i schopnosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda od toho coopu sem absolutně nic nečkal ale velmi mile mě překvapil. ME systém classů do kooperace prostě sedí. Třeba kolega sentinel na sebe upoutal pozornost těch týpků se štítem, já se zneviditelnil a zezadu ne vyřídil omni-bladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle čeho soudíš
s porovnáním jedničky a dvojky, neříkám že to je špatně ale oproti jedničce je to jinde, pro mě jednička byla klasický RPG a dvojka víc akčnější. Tady je to o střelbě, ale podle dema nemůžu soudit celou hru. Jasně že si ji pořídím a určitě mě bude bavit, ale už to rozhodně nebude tokový RPG jako ME1:-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s porovnáním jedničky a dvojky, neříkám že to je špatně ale oproti jedničce je to jinde, pro mě jednička byla klasický RPG a dvojka víc akčnější. Tady je to o střelbě, ale podle dema nemůžu soudit celou hru. Jasně že si ji pořídím a určitě mě bude bavit, ale už to rozhodně nebude tokový RPG jako ME1:-(

Nestěžuj si , pořád je to jediné RPG s prvky Sci -Fi , ala Startrek ... Nic lepšího snad ani na současnou generaci konzolí není ... Já sem nehrál jedničku , dvojku jenom demo a trojku zatím neplánuju , nemusím moc tyhle přehnaný RPG s 50hod. gameplayem ale pro lidi co mají RPG rádi je to jasná volba ale i když sem dostal chut si je projet i když asi na PC v cz lokalizaci když už na Xku není ... Třeba časem si na to udělám čas a pak to prochválím do nebes :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono uz ani jednicka nebyla zas takove RPG, ale me taky vic sedel styl jednicky a dvojka na me byla mozna az moc "akcni".....a jak uz tu nejednou padlo, z trojky je citit navrat ke korenum a bude tak ocividne kvalitnim mixem vsech nejlepsich prvku z obou predchozich dilu....tedy alespon doufam, zatim tomu vse naznacuje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
kdyby to nechali jako exkluzivitu pro xbox

Ne že by ta série byla někdy exkluzivní, že?

IMO by to bylo pořád stejné.

dvojka na me byla mozna az moc "akcni".....a jak uz tu nejednou padlo, z trojky je citit navrat ke korenum a bude tak ocividne kvalitnim mixem vsech nejlepsich prvku z obou predchozich dilu

Hlavně doufám, že příběh bude lepší, než ve dvojce. Sice vypadá zajímavě, ale po skončení člověk zjistí, že to byla vlastně drobná, zcela zbytečná epizoda. Popravdě, Arrival je z hlediska příběhu důležitější, než základní druhý díl. Podivné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by ta série byla někdy exkluzivní, že?

IMO by to bylo pořád stejné.

Hlavně doufám, že příběh bude lepší, než ve dvojce. Sice vypadá zajímavě, ale po skončení člověk zjistí, že to byla vlastně drobná, zcela zbytečná epizoda. Popravdě, Arrival je z hlediska příběhu důležitější, než základní druhý díl. Podivné.

Rozhodne souhlasim, ME2 pribeh byl strasne precenovany, zpracovani je fajn, ale byl to proste takovy mustek mezi jednickou a trojkou....doufam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je Mass Effect (1 i 2 díl, podle dema i 3) to nejlepší RPG v tom pravém role play smyslu. Do žádnýho jiného RPG jsem se tolik nevžil. Když porovnám třeba se Skyrim, Falloutem nebo čímkoliv jiným, tak jenom u Mass Effectu mám ten pocit, že vážně moje rozhodnutí ovlivňují svět.

To, že nemá obrovský zkušenostní stromy a že člověk nemusí počítat o kolik bude mít větší damage, když bude rozvíjet tu danou shopnost (jak to bývá u RPG zvykem, ačkoliv to s role play nijak nesouvisí) považuju za obrovský plus.

Prostě RPG je o tom vžít se do hry a to tím způsobem, že člověk může rozhodovat o svém postupu a ovlivňovat tak děj, klidně to může být akční hra nebo 2D plošinovka, pokud tohle splňují. Největší kouzlo je v tom zjišťování, co se za každou možností skrývá a objevování nového světa.

Žánr RPG získal takový spárování s zkušenostníma stromama a komplikovaný vývojem postav asi díky Dungeon & Dragons, což je nejznámější role play hra (hra na hrdiny). Ale čím dál tím víc se objevují nové hry na hrdiny, ve kterých jde jen o vyprávění příběhu a nějaký házení kostkou a rozdělování zkušeností je tam redukováno na nezbytné minimum (občas je to úplně vynechané). Doufám, že se takhle časem předefinuje i herní RPG žánr a herní vývojáři se nebudou snažit sestavit co nejlepší levelovací systém, ale svoji snahu přesunou do příběhu. Podle mě se třeba ten Skyrim a Mass Effect dají brát za dvě různé odnože RPG, ale oboje jsou to pořád RPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to proste hodne akcni RPG, sice to mozna vystihuje v jistem smyslu slova RPG, ale RPG je dlouho existujici zanr, ktery si po dobu sve existence vytvoril jiste standardy a ne vsechny ME naplnuje....Na ME je pro me samozrejme nejlepsi interakce se svetem a nasledky rozhodnuti, ovsem to je jen jedna (ikdyz pro me nejdulezitejsi) cast hratelnosti a co si budem povidat, ME2 proste ze strileckovatelo, me v tomhle vic vyhovoval ME1, taky uz to bylo hodne akcni RPG, ale porad to melo bliz ke klasickemu RPG jak ho zname a autori si asi sami uvedomili, ze to v ME2 osekali na dren, kdyz se v ME3 rozhodli to znovu rozsirit......

Ale pro me RPG proste je i lootovani, hrabani se v inventari, oradne rozpracovany vyvoj postavy atd. atd..... Samozrejme k prirazeni stitku RPG to potreba neni, ale ja to proste rad, v ME je videt ta snaha to podsunout sirsi hracske obci.....protoze ne vzdy takhle RPG od BioWaru vypadali, pro me osobne je porad neprekonany KOTOR, ale ja sam nejsem zadny velky fanousek RPG a radim se uz spis taky do teto akcni vlny RPG.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu