Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak Zkopíruju HD filmy do PS3?


Mígl

Otázka

Zdá se že to je nemožný:

1.Když dam copy přes PS3 media server tak se copy nikdy nedokončí,i když má film třeba 6 gb copy jede furt až třeba do 20gb tak dam cancel a nic se stejně nezkopírovalo..

2.Přes FTP server myslim že to nejde ale stejně jsem to zkusil,dal jsem film do movie ale v PS3 ho pak nenajdu..

3.Když ho zkopíruju na ext.hdd do složky video tak v PS3 se mi uzkáže akorát složka filmu ale je prázdná,je ve formátu FAT32,nepřečte ho třeba jen v NTFS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
je

pokud to davas pres media servr tak se to prevadi urcite to mas v souboru MKV staci to prevedt do AVI a pak ho na kopcis uplne v poho na disk

No to právě nechci,chi se na to dívat v HD kvalitě a v DTS,v AVI jsem si to mohl stahnou rovnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno ja je prevadim do jineho kontejneru treba MKV ma video ve formatu m2ts a to umi precist psko staci jen zmenit prave zminovany kontejner a i zvuk zustava je to vse mkv2vob nestraci se na kvalite kdyz si vsimnes tak to proste ani video neprevadi jen tozmeni prave ze kontejner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mno ja je prevadim do jineho kontejneru treba MKV ma video ve formatu m2ts a to umi precist psko staci jen zmenit prave zminovany kontejner a i zvuk zustava je to vse mkv2vob nestraci se na kvalite kdyz si vsimnes tak to proste ani video neprevadi jen tozmeni prave ze kontejner

To už zní líp.. Prosimtě napiš mi v čom to děláš a jak..budu ti vděčnej!

To fox171: no jo ale to je pro mě zbytečný když mam ps3,ta jako multimediální centrum maká výborně..až teda na tohle :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdá se že to je nemožný:

1.Když dam copy přes PS3 media server tak se copy nikdy nedokončí,i když má film třeba 6 gb copy jede furt až třeba do 20gb tak dam cancel a nic se stejně nezkopírovalo..

2.Přes FTP server myslim že to nejde ale stejně jsem to zkusil,dal jsem film do movie ale v PS3 ho pak nenajdu..

3.Když ho zkopíruju na ext.hdd do složky video tak v PS3 se mi uzkáže akorát složka filmu ale je prázdná,je ve formátu FAT32,nepřečte ho třeba jen v NTFS?

Zkusi kopírovat do složky GAMEZ

ahoj mam problem s mkv2vob vzdy priprevodu filmu me hlasi ze Windous prestal pracovat nevite co stim ma nekdo taky takovi problem

Zkusil bych stáhnout nějaké codecy ohledně vobů a mkv či kompletní codec packy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu