Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Domácí Kino


canava

Otázka

Jelikož mi z neznámého důvodu nejde spojit Kino s Ps3 přes optický kabel tak mám takovou otázečku... Mám na vánoce koupenou televizi která má přípojku pro optický kabel... a tak mě zajímá jestli to bude hrát s prostorovým zvukem když do té Tv zapojím kino :cheesygrin:

Samozřejmě bych to potom mohl zkusit sám, jenže nemám optickej kabel tak si ho chci popřípadě koupit ještě před svátkama abych to po vánocích mohl rozjet :D díky za odpověď..

EDIT: teď mě tak napadá že kino je klasicky připojeny k TV přes Optickej kabel že ? :D moje chyba... tak mi aspoň můžete poradit jakto že mi nejde připojit Ps3 ke kinu přes Op. Kabel ani přes Klasický cinche :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

domácí kina jsem zkoušel 2 a přes obě možnosti připojení (optickej a cinche).. a kina normálně fungují a nastavoval jsem to podle návodu a né jednoho.. prostě nevím čím to může být :( jestli se do večera k Psku dostanu tak to nastavení napíšu...

EDIT: tak kino mám Denver DRS 1708... a zapojím optickej kabel, najedu do nastavení zvuků, zvolím optickej kabel a teď se mě to zeptá na to jestli mám 5.1 surround atd. ať zkouším co zkouším prostě nic nejde.. zkouším to se zapnutým i vypnutým DVD :( v DVD se nic nastavovat nemá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám to tak propojený ale pořád nic.. v nastavení TV se mi ani nezobrazilo jestli chci přehrávat zvuk přes kino ale mám tam jen možnost reproduktory

EDIT: mohl by mi někdo napsat návod jak to zapojit ?

já to dělám takhle... šupnu optickej kabel od kina do ps3, v ps3 dám nastavení zvuku, vyberu si optickej kabel a následně dolby 5.1 (zkoušel jsem i ostatní) a dám ok a hotovo.. no a nejde mi zvuk ani z tv :( opravdu nemám udělat ještě něco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vzal bych ten denver hodil do popelnice a zkusil bych jiny receiver nebo home system... nevidel bych problem v PS3, DVD ani TV. Tebe porad nenapadlo ze problem bude spis v denveru nez v ostatnich pristrojich...

Jeste me napada ma ten denver vubec opt. vstup neni to jen vystup? A pokud to ma vstup bude asi KO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu