Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

X-box a domácí síť


j.sto

Otázka

Jak připojit X-box do domcí sítě? V nastavení je vidět, že má IP adresu přiřazenou, ale na síti zřejmě není. Je možné jej nastavit tak, aby se dostal na disky počítačů, které jsou na síti? Prý by měl umět přehrát HD filmy - je to možné, pokud jsou uloženy na HDD jiného zařízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Jak připojit X-box do domcí sítě? V nastavení je vidět, že má IP adresu přiřazenou, ale na síti zřejmě není. Je možné jej nastavit tak, aby se dostal na disky počítačů, které jsou na síti? Prý by měl umět přehrát HD filmy - je to možné, pokud jsou uloženy na HDD jiného zařízení?

Já se divím , proč si vymýšlíte , takové věci , jako přehrávání přes xbox - to je HERNÍ KONZOLE . Není jednodušší to přehrávat rovnou PC - Tv . Mně to připadá jako naprostá blbost PC - xbox - TV . !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já se divím , proč si vymýšlíte , takové věci , jako přehrávání přes xbox - to je HERNÍ KONZOLE . Není jednodušší to přehrávat rovnou PC - Tv . Mně to připadá jako naprostá blbost PC - xbox - TV . !!!

Samozřejmě použití PC je možné, má to však i své nevýhody - spouštět PC kvůli přehrání filmu (náběh OS...), větší spotřeba elektřiny, hučení ventilátorů. Navíc PC nemusí mít každý v obýváku u televize nebo nemusí být pro přehrávání HD filmů dostatečně výkonné. Naopak mi přišla možnost využít X-box (byť je to herní konzole) jako multimediální přehrávač docela výhodná - pokud by to tedy X-box uměl. V nějakých podkladech výrobce jsem se dočetl, že by to X-box měl umět - pokud jej tedy výrobce k tomuto účelu připravil, tak to zas snad tak hloupá myšlenka není. Kromě toho, pokud není zrovna využíván k hraní her, proč jej nevyužít jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tvá odpověď se mi zdá stejně nelogická . Chápu možnost přehrávání filmů rovnou z DVD v xboxu . Ale to co píšeš je asi nesmysl , že : " Samozřejmě použití PC je možné, má to však i své nevýhody - spouštět PC kvůli přehrání filmu (náběh OS...), větší spotřeba elektřiny, hučení ventilátorů. " . Při propojení PC s xboxem , aby jsi mohl přehrávat z HDD PC musí být PC stejně spuštěný , nemyslíš ? Na filmy v HD bych opravdu raději použil system domácího kina .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tvá odpověď se mi zdá stejně nelogická . Chápu možnost přehrávání filmů rovnou z DVD v xboxu . Ale to co píšeš je asi nesmysl , že : " Samozřejmě použití PC je možné, má to však i své nevýhody - spouštět PC kvůli přehrání filmu (náběh OS...), větší spotřeba elektřiny, hučení ventilátorů. " . Při propojení PC s xboxem , aby jsi mohl přehrávat z HDD PC musí být PC stejně spuštěný , nemyslíš ? Na filmy v HD bych opravdu raději použil system domácího kina .

Filmy jsou uloženy na síťovém úložišti, aby byly dostupné pro všechny uživatele sítě a to bez nutnosti zapnutí některého z PC. Myslím, že toto je typické řešení právě pro ukládání HD filmů a umožnění jejich přehrávání kdekoliv po síti (nejen filmů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau... Ja mam xko propojene s pc a prez pc lezu na internet jelikoz mam internet nastavenej na MAC adresu nastavenou na zakladni desku tak to musmi zatim delat tak nez si koupim router. Nastavenou IP adresu mam v Xku manualne a muzu sdilet jak internet tak veci co mam v PC vidim v xku ale zpoustet filmy jsem prez sit nezkousel ale myslim ze by to melo normalne fungovat filmy jsem zkousel zatim jen z flashky ale musel jsem byt pripojen na live aby mi to stahlo codeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu