Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Migrace dokončena


Rixcz

Recommended Posts

  • Administrators

S vypětím všech sil bylo celé fórum převedeno. Teď na něm máme spoustu další práce od překladů různých části až po úpravu vzhledu atd. Prosím hlaste zde všechny problémy a připomínky. Případně mi do PM.

 

Pokud máte problém s přihlášením, nebo s duplicitním přezdívkou tak mě neváhejte kontaktovat i na: info@console-forum.net

Odkaz na obnovu hesla: http://console-forum.net/lostpassword/

 

Zároveň se taky omlouváme za únik dat a s tím spojené problémy.

 

PS: Ještě běží procesy na pozadí, takže se nemusí vše zobrazovat správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přidávám další postřeh. Všimnul jsem si, že hodně lidí má za původním nickem ještě čísla, nevím zda jsou náhodná, nebo ne, ale je to docela opruz. Dále při projíždění profilu jsem si všimnul několika věcí.

 

Přikládám fotku, snad se nebude eRek moc zlobit, korva.

profil.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Prosíme o trpělivost zejména teď v době po migraci na nový systém. Věcí na doladění a nastavení je ještě hodně a postupně se na nich bude pracovat. Bude to probíhat za pochodu, snahou bylo minimalizovat výpadek fóra. Lze to také udělat tak, že se fórum vypne a znovu zapne až po kompletním dokončení všech úprav, ale to by 99% závislých zde nepřežilo.

Prvotní problémy jsme očekávali, ale doufali jsme spíš v hlášení těch závažných. To, že mnozí z vás už ani neznají mail, na který fórum registrovali, nebo k němu zapomněli přístup, anebo co hůř, že si v 21 století, v době fejsbůků, instagramů, twitterů apod. ani neumějí změnit heslo (že ereku), tak to jsme vážně nepředpokládali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Mandaz napsal:

Mám spíš takovou estetickou připomínku. Nešlo by předělat avatary z těch koleček na normální formát (obdélník, nebo dle rozměru fotky), jako byl minule?

Taky bych ty Avatary dal na obdelnik ,BTW ty kolečka to mi připomína Google+

ty obdelníky vypadaly líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 12 hodinami, kruta napsal:

Tak přidávám další postřeh. Všimnul jsem si, že hodně lidí má za původním nickem ještě čísla, nevím zda jsou náhodná, nebo ne, ale je to docela opruz. Dále při projíždění profilu jsem si všimnul několika věcí.

 

Přikládám fotku, snad se nebude eRek moc zlobit, korva.

profil.jpg

Ano, čísla vznikla při převodu, protože dříve systém rozeznával velké a malé písmena v přezdívce i emailu. Takže mohlo být eRik i Erik..... Dělalo nám to problémy, můžete si změnit nick v nastavení http://console-forum.net/settings/username/

před 12 hodinami, Kominík napsal:

Mam problem s prihlasenim.Uz od prvni zminky na migraci fora mne to hazi jmeno kominik,ale toto jmeno ja nevyuzivam a ani sem nevyuzival.Pouzival sem pouze jmeno budulinek.Ani pri zmene hesla pri pokusu se pod jmenem prihlasit to nejde.Pokazdy to zmeni pro kominik.

Viz výše. rozeznávalo to velké a malé písmena. Toto mohlo vzniknout jedině že byl se stejným emailem vytvořeny 2 účty > http://console-forum.net/settings/username/

před 12 hodinami, CiD napsal:

Opravil bych odkaz pro zapomenute heslo. A zkousel jsem i tlacitko kontaktujte nas, tak nevim jestli fungovalo a komu doslo :)

Opraveno, dole v přihlášení byl odkaz správně, jen v oznámení ne :(

před 11 hodinami, eRek napsal:

zkoušel jsem si změnit jméno REXI a takhle to dopadlo:  
Toto jméno je používáno jiným uživatelem.


 

A jelikož mi před tím přišly 2 emaily na změnu hesla a ani jeden nefongoval, hádám, že tohle je ten dvojitej oučejt.

 

Dvojtý účet ne, ale reset hesel 2x po zapnutí spadl a stihl odeslat několik mailu až napotřetí to dokončil. Jenže 75 tisíc emailu se odesílá ještě dodnes.... jsme pořádní spameři :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 49 minutami, basildon napsal:

objevil jsem chybu v sekci Účet - Nastavení účtu - Nastavení profilu nezobrazují se některé názvy polí ale jen:
core_pfield_1 2 5 atd.

Diky, už o tom vím a část jsem včera přejmenoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 1 minutou, xmod napsal:

Po upgradu mi furt nějak nejde Tapatalk. Buď se nepřihlásí vůbec nebo vidím stará témata, která po prokliku končí chybou.

Ja ho zapomnel nasadit, co nejdriv zprovoznim. Diky za upozorneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vcelku nedůležité pro mě, ale pro vás snad ano - pokud na hlavní stránce dám procházet a vyberu chat vyhodí to hlášku, že nemám přístup. Pokud je to schválně omlouvám se :) + jen otázečka: proč mi ukazuje počet příspěvků 945 když včera to ještě bylo cca 1200? :D

Jinak za Tapatalk bych byl taky rád :cool:

EDIT: ještě bych poprosil o smazání účtu (zda-li je možné) SAIXX01, kdysi mi ho právě ani nevím jak vytvořil právě tapatalk a tento účet vůbec nepoužívám a nebýt resetu hesla co mi přišlo na mail ani bych o tom nevěděl. Díky

Bez názvu.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rixcz unpinned this téma
  • Zinglbee locked this téma
  • drak3go unlocked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu