Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Migrace dokončena


Rixcz

Recommended Posts

před 7 hodinami, drak3go napsal:

Archiv chatu lze zobrazit když posuvníkem vpravo na chatu sjedeš až úplně dolů a v ten moment tam můžeš kliknout na "Načíst další".

Tak na mobilu mě to nějak nejde. Načíst další se objeví třeba uprostřed chatu a nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators
před 31 minutami, Mandaz napsal:

jen podotknu, že sa jedná o normální webové prohlížeče v mobilu (žádné spec. aplikace typu tapatalk)

 

Před hodinou, perry napsal:

potvrzuju strejca, na mobilu aji tabletu mi to nejde, na kompu bez problému

 

před 1 hodinou, strejda999 napsal:

Tak na mobilu mě to nějak nejde. Načíst další se objeví třeba uprostřed chatu a nic. 

Díky za info, už o tom taky pár dní vím. Chybu jsem už nahlásil a bude snad brzy opravena. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 7. 2016 at 11:34, strejda999 napsal:

Jde přehodit stránka na mobilu z jednoho sloupce na PC verzi? 

Hoj,nedopatral jsem se odpovedi a jelikoz jsem da se rici jen na mobilu byl bych za toto take velmi rad. Mobilni verze neni spatna,trosku se v tom topim, navic jsem velka konzervativni paprika a libal bych za toto ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Administrators
před 13 minutami, BlackFrogg napsal:

Caute Od včera me nejde se prihlasit na forum přes Tapatalk mate někdo podobnej problem jiny fora jedou tak nevim co mam delat do včera jelo vse jak ma.Poradte prosim

Ahoj, díky za info, bylo to skutečně díky přechodu na https jako psal @Mandaz. Zrovna jsem plugin i aktualizoval a mělo by vše běžet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rixcz unpinned this téma

V obycejne mobilove verzi (pres chrome, ne pres tapatalk) vidim prispevky na foru i tech uzivatelu, ktere mam v ignore. Na pc funguje bezproblemove. V tom ignore je mam ignorovane komplet (zaskrkle vsechny kolonky). Slo by se na to mrknout at mam forum krasne ciste i v mobilu?

Kruta: Pokud myslíš někoho z módů, tak to je smůla. Kvůli vaší ochraně to bylo zakázáno, protože pak by mohl dorazit ban bez varování a to by jsme nikdo nechtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu