Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má smysl dneska 5S?


strejda999

Recommended Posts

  • Moderators

Já teda osobně teď koupil 6S+ protože cokoliv pod 5" je pro mě prostě zprominutím malá mr*ka [emoji1] ale co se týče toho jestli 5S stačí nebo ne myslím, že se shodnu s většinou... Ano stačí. Za těch cca 7,5 co se prodává je to pořád dobrej telefon. Tohle není android kde musíš kupovat top modely aby šlapal jako hodinky.

@LG G4


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Mám 5,5 palce a je to fakt velký, proto hledám něco menšího a napadl mě 5S, pač se mě zdá na tuto dobu pořád luxusnější, než kdejaký samsung. Díval jsem se na Galaxy A3 2016 ale stojí jen o dvojku míň než iPhone, proto jsem to téma zakládal, aby ste mě poradily. Chci malej kompaktní výkonější telefon a 5S me prijde jako idealní volba. Je to i otazka peněz. Nebudu dávat za 6/6S 13-14 litrů. I ta cena za 5S je fpoho. Hlavně borci v klidu, nema smyls se dohadovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si HTC 10 z české distribuce :D ..

Jinak iP SE mi také byl poraděn, odzkoušel jsem a na mě to má prostě malý display za moc peněz, radši bych bral to 5S. Kamarád má 5 a jede na tom vše, fotí to pěkně. Jinak gestikulace typu ty peníze se ti vrátí myslíte vážně, jak jako? Koupím iP 6 za 15k a za 2 roky ho prodám za 6k, koupím iP 5S za 7,5k a za 2 roky ho prodám tak za 3-4k .. tak nevím, kde se ty peníze vrátí, brát telefon jako investici nemá smysl.

EDIT: Strejda je navíc takový napůl rasista, takže až po někom hodí telefon, nebudou ho ty vložené peníze tolik mrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Corny napsal:

Nedoporučuju 5S. Když, tak SE, nebo 6/6S. Ty peníze navíc se vrátí.

tak Radku, ty jsi největší chuj na světě, ani si nedokážu představit to myšlení, co tě dostává, to, když si ho mastíš, tak si to sklepáváš do skleničky, abys to mohl jendou prodat? to už máš doma tak deset galonů ne? A on to nikdo nechce... INVESTICE U TELEFONU SE TI VRÁTÍ JAK PROSÍM TĚ?! POKUD TO TEDA NENÍ PŘESTROJENEJ iP1. Jdu si pro telefon a nevezmu si ten levnější, vezmu si ten dražší, abych na tom ještě víc prodělal, až to budu prodávat, jestli teda vůbec, snad se mi nerozbije do tý doby. KRADKU TY JSI BLBEJ JAK TENHLETEN DUBOVEJ STUL.

 

Strécu, jdi do teho, já jsem těch telefonů na tom classu prolezl hodně a nikdy se mi nic tak dobře neovládalo jako ten chcajfon. Má jen jednu nevýhodu, nejde zvětšit pamět, ALE dneska už se dá za levnej peníz sehnat 64... a trošku by mě vytáčelo iTunes... i když kdybych to měl na všech kompech... budiž... no a trošku i ty nabíječky, tady se mi něco rozbije, tak tam jebnu drát z čehokoliv. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče paměti tak ta by mě nechávala fkledu, v dnešní době dropboxů, google drajvů, vam drajvů a podobných chojovin..kábel je taky cajk, koupim jeden/ dva rezervní (jeden do auta, jeden do práce) a jsem vesmátej jak lečo ;) itunes používat můžeš a nemosíš, orčitě je dobrej na zálohu a synchro :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eRik napsal:

tak Radku, ty jsi největší chuj na světě, ani si nedokážu představit to myšlení, co tě dostává, to, když si ho mastíš, tak si to sklepáváš do skleničky, abys to mohl jendou prodat? to už máš doma tak deset galonů ne? A on to nikdo nechce... INVESTICE U TELEFONU SE TI VRÁTÍ JAK PROSÍM TĚ?! POKUD TO TEDA NENÍ PŘESTROJENEJ iP1. Jdu si pro telefon a nevezmu si ten levnější, vezmu si ten dražší, abych na tom ještě víc prodělal, až to budu prodávat, jestli teda vůbec, snad se mi nerozbije do tý doby. KRADKU TY JSI BLBEJ JAK TENHLETEN DUBOVEJ STUL...

 

 

eržo, ale mu sa ty prachy vrátí, udělá to jako bežný cigán, někde foun ukradne, týden machruje na diskotece a pak ho střelí v zastavárně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, eRik napsal:

tak Radku, ty jsi největší chuj na světě, ani si nedokážu představit to myšlení, co tě dostává, to, když si ho mastíš, tak si to sklepáváš do skleničky, abys to mohl jendou prodat? to už máš doma tak deset galonů ne? A on to nikdo nechce... INVESTICE U TELEFONU SE TI VRÁTÍ JAK PROSÍM TĚ?! POKUD TO TEDA NENÍ PŘESTROJENEJ iP1. Jdu si pro telefon a nevezmu si ten levnější, vezmu si ten dražší, abych na tom ještě víc prodělal, až to budu prodávat, jestli teda vůbec, snad se mi nerozbije do tý doby. KRADKU TY JSI BLBEJ JAK TENHLETEN DUBOVEJ STUL.

 

Strécu, jdi do teho, já jsem těch telefonů na tom classu prolezl hodně a nikdy se mi nic tak dobře neovládalo jako ten chcajfon. Má jen jednu nevýhodu, nejde zvětšit pamět, ALE dneska už se dá za levnej peníz sehnat 64... a trošku by mě vytáčelo iTunes... i když kdybych to měl na všech kompech... budiž... no a trošku i ty nabíječky, tady se mi něco rozbije, tak tam jebnu drát z čehokoliv. 
 

Teda takovej sranec jsem dlouho necetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu