Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
V 30. 5. 2017 at 22:38, Evok napsal:

Už je nějaké datum kdy to konečně výjde?

Gran Turismo Sport release date revealed in Official PlayStation Magazine UK

http://www.psu.com/news/33307/gran-turismo-sport-release-date

The Gran Turismo Sport release date has seemingly been outed in the latest issue of Official PlayStation Magazine U.K.

According to the publication, the PlayStation 4-exclusive racer will be released on November 16, 2017, which aligns neatly with Sony’s previous confirmation that the game will ship this fall. Obviously this isn’t set in stone, although it’s worth noting that the magazine generally has a solid track record when it comes to outing this sort of information.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Pánové za měsíc to máme na talíři. To bude pecka. Už se těším jak malej Jarda. Nemám ps4 pro ale klasiku ale i tak si myslím že mě to nezklame. Sice mám 4K tv 138cm ale i tak si myslím že to bude krásná pecka. Pak chci někde na vlastní oči vidět na dvou stejných 4K tv gt sport v porovnání s ps4 klasik a ps4 pro. Jestli opravdu tam bude tak markantní rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis, tak i s vyberem tech aut to neni tak slavne, tim padem je to +- stejne jako PCARS 2, o duvod min kupovat Sport. Presne, Gran Turismo bez kariery neni proste Gran Turismo, navic kdyz si vezmes jak dlouho tu hru delaji a oproti konkurenci je porad v 90% pripadu pozadu... Nekdo by v tom studiu mel udelat poradek. Vcera jsem zkousel na PC tu novou Forzu 7 a musim rict, ze s tim nissanem na tom Nurburgringu GP, to bylo uplne nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Forza je snad jedinej důvod proč bych koupil Xbox. Ntb na to nemám. Je to vcelku smutný kam se ale taková série jakou bylo GT dostala. Od PS1 až po PS3 sem nad tím strávil spoustu času a beta Sport mě spíš znechucovala upřímně ani nevím proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Asi takový, že na to jak dlouho bylo GT Sport ve vývoji tak auta OK ale zbytek vcelku tragédie. Beru, že při závodech nemá člověk čas se kochat okolní přírodou, ale na exkluzivitu je to hodně špatný. Nehledě na absenci počasí, denní/noční doby atd.

Tohle jednoduše Jamajuči na Gauči pos...kakal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doufal v samozřejmost že gt sport bude mít proměnlivé počasí. Když už tohle mám v mxgp3. Project cars2 i forza to má. To si dělají prdel. Tak to určitě kupuju pc2, nikoliv gt sport. A to jsem tenkrát kupoval ps4 hlavně kvůli tomu že jednou vyjde gran turismo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu