Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U mne zatím převládá mírná spokojenost, na pročku grafika ujde, ovladatelnost mi přijde lepší než v pc2. Pokud se jezdí na asfaltu.

 

Ale ten pokus o rally či co to je je snad špatný vtip. Tak blbě sa neovládál ani můj rencek trafic když sem pichl dvě gumy a pokazil sa mi robot řazení najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nalogoval do dema a prijde mi ze fyzika se nikam nepohnula. Vadi mi maly pismenka, blbe se mi to cte. Grafika lepsi, jeste se musim svezt na mokru. A ptam se. Obstoji to proti konkurenci? Beztak jsem to predobjednal z nostalgie, momentálně me bere wipeout.

Odesláno z mého BBB100-2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádně jsem za ty 3dny demo odzkoušel a celkem hezky jsem se na T500 svezl,je to hodně o nastavení vozu a není to hra pro ovladač.Za mě spokojenost a už se těším na příští týden na full deluxe edition a až prubnu i VRko :-) Mám i PC2 ale hry vzájemně neporovnávám každá má svoje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo (beta) byla prodloužena o jeden den , takže se dá ještě dneska zahrát. První dojmy:

+ Vizualizace aut, jízdní model

+ Propracované menu , spousta možností nastavení vozidla (točivé momenty, tlak v pneu, zdvih, převodovka atd. atd.)

+ Car list - v betě moc aut nebylo ale v plné verzi bude více jak 150 modelů včetně informací v foto galerie.

+ počasí a podmínky na trati

+ online režim

- Okolní grafika jak tratě tak depo  - přijedeš do depa a slyšíš jen zvuk výměny pneumatik a pak jedeš dál :D 

- Děsná hudba

- Grafika interierů vozidla

- savy se ukládají online (pro někoho to muže být nevýhoda)

 

Když to shrnu tak legendární značka GT na mě moc dojem neudělala, nevím na čem takovou dobu dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu