Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Sport


tofi

Recommended Posts

Nejdřív asi odstraňujou chyby jízdního modelu. Těch je v té hře hromada. Nedávno se okolo mého auta při závodu prohnal nějakej Španěl, ale ne jako kdyby jel jenom rychleji než já. On se doslova teleportoval z bodu A do bodu B a přelítnul během vteřiny dlouhou rovinku. Koukal jsem na to jak blbec.

Taky už by konečně mohli opravit to že nás někdo trefí neúmyslně nebo naschvál ze zadní pozice, ale penalizaci hra přisoudí našemu autu. Ne to které nás nabořilo. Snad není problém auto rozdělit na přední a zadní polovinu a sledovat do které půlky jde případný náraz od jiného auta. Nejsem sice programátor, ale myslím si že by tohle neměl být problém vyřešit.

Tu kampaňasi musí vývojáři nejdřív přeložit do jazyků ve kterých hra je, než to vydají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyby v jízdním modelu ? když mluvíš o tom, že tě předjede někdo rychlejší, ať už neférově, nebo někdo do tebe narazí ?  to už je o tom, že je to auto rychlejší, už od bety mi přijde jízdní model u všech aut špičkový, není co vylepšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem k tomu včera chlapi zasednul. A řeknu vam nic je to teda fakt špatný. Ze tam nemám Lemans to vubec nechápu, aut minimum, tezka nuda vsechne tech kravin okolo, k závodění nez se clovek dostane to je boj. Zato nesmyslů okolo je požehnaně. Fotky a věci na kterých vůbec nezáleží. Jel jsem několik vytrvalostních závodů, pokaždé všechno nastavovat znova. A závodní kombinéza mi prijde úplně vtipná. Plus zase nějaký nesmyslné body. Kdyz jsem jsem jezdil nějaký casovky na nurburgringu a pak cele kolo a dostal jsem za to Polep! Tak jsem myslel ze se sesypu smichy. Pak jsem vlezl do onlinu, a zjistil ze potrebuju ps plus nebo co to zas ne tak to me vytocilo do bela.
Pěkný je akorát snad interier aut, naopak závodění může byt snad dobre jen v onlinu. Dam to mu ještě šanci ale za me je to 5/10.

Odesláno z mého KeyOne pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, liborpoulik napsal:

Chyby v jízdním modelu ? když mluvíš o tom, že tě předjede někdo rychlejší, ať už neférově, nebo někdo do tebe narazí ?  to už je o tom, že je to auto rychlejší, už od bety mi přijde jízdní model u všech aut špičkový, není co vylepšovat.

Když je soupeř normálně rychlejší, tak bych o tom nemluvil. To je normální situace. Ale to o čem jsem mluvil bylo fakticky teleportování, ne jízda. Španěl prostě na jednom místě rovinky zmizel a během sekundy se zjevil o nějakých 300, možná 500 metrů dál. Tu vzdálenost překonal rychlostí vystřelené kulky. Ostatní auta včetně mého jely plus mínus stejnou běžnou závodní rychlostí. Dejme tomu že jsme v ten moment všichni jeli 200 km v hodině a zmíněný Španěl to napálil rychlostí 1000 km v hodině. Z toho odvozuju že ten Španěl buďto musel nějakou chybou jízdního modelu získat neskutečnou rychlost a nebo to jde nějak jinak oblbnout a on přišel na to jak. Škoda že jsem si neschoval nahrávku. Začnu to ale dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
no....už je verze 1.08 a single player kampaň nikde :-(


Pokud by ste četli tu originál zprávu tak tam je uvedeno - prosinec 2017. Může to být jakákoliv aktualizace na jakoukoliv verzi a hlavně to může být kdykoliv [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám za sebe si myslím že to je dobrá hra a zdá se že ji chtějí vývojáři nějakou dobu piplat a budou do ní přidávat co v ní člověk asi právem očekával že tam bude od začátku. Tedy třeba ta offline kampaň, pár jiných aut a podobně.

Já jsem dokonce dospěl k tomu že si pořídím volant s pedálama. Ježdění s gamepadem jaksi není moc dobrou volbou. Když jsem PS4 se závodní hrou kupoval, netušil jsem že mně to takhle chytne. Jinak totiž hraju hlavně RPG a z nich převážně Skyrim. Sem tam si dám nějakou adventuru, ale ty už poslední dobou nestojí až na vyjímky za nic, tak od nich ustupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky řešení. Soundtrack jako obvykle stojí za kulový alespon ta nostalgie ze znelek klasických dilu. Po poslednim updatu hra doznala zmen včetně online kampaně. A protože už jsem neco najel, můžu se o tom rozepsat.
Aktuálně se pohybuji okolo úrovně 21 a mám tak odemčeny všechny tratě. Grafika je velmi dobrá občas se stane že hra zalaguje. Těžko říci co to dela ve 4K. Nemam srovnání a moje 152cm TV sharp menit nebudu. V zavodech v offlinu konkrétně v kampaních je to celkem standart, vnímám velkou změnu fyziky auta. Vozidla se naklání, odskakuji a zvláště v silnějších autech pri pohledu zevnitř je patrne jak přední náprava ztraci pri akceleraci grip a znovu ho při brzdění získává. U GT3 je naprosto nutné s tim pracovat a funguje to na jedničku. Stejně tak brzdění a zatáčení je radost a odezva volantu je [emoji108]. Co naopak na volantu nejde jsou drifty, které podle meho do hry vubec nepatří a ani to nepovazuji za Motorsport. Driftovat proste kvalitne nejde, lepsi je to na analogu. Dalsi minus je chybějící počasí coz je proste tragedie, hlavne ze si muzu vybrat čas kdy chci jet ale voda ta není nikde. Další problém jsou odflakle boxy, chybi absolutně řazení aut a nějaká ta kultura pri nájezdu a vyjezdu. Mám zato ze v předchozím dilu to bylo ok. Dále nejsem nikterak fascinovat zvuky ale jisty posun tam je. Model poškození mi zase tak nechybi, ty odreninky jsou celkem vtipné. Umělá inteligence zase slaba. Protivníci umeji havarovat ale dost casto se opakuji stejné situace. Ze by s vami nekdo drzel krok se rici nedá. O sotoline se nebudu ani rozepisovat, bylo to bidne vzdycky a je to bidne stale.
Hra cíli i na začátečníky a jsou k dispozici mraky vyuky pro uplne lamy. Hra se snazi asi dostat mladou generaci pro kterou je beztak nejdulezitejsi vec v aute infoteiment propojeny s iphonem k volantu. Je to celkem hezké ale veteran se bude nudit.
A dostavame se k odměňování. To je samo osobe taky vtipné. Jak kolotoc s uhratym Pavlem Poulickem. Pak nejaky body a nesmysly okolo.
Stejne tak polepy na kterych se da vyřádit ale koho to pořád baví a zavodni hra na tom nestoji. Abych si dal nalepku nurburgring na svoji GT3 je sice fajn ale daleko raději bych se zabýval upravami a tuningem, který zase chybí. Taky kol je malo. Tešil jsem se na svoje BBS RS a ty uz tam vůbec nejsou.
Foto režim ani nebudu zmiňovat. Faktem zustava ze když jsem si vyfotil GT3 v Telči a poslal to mámě, ptala se mě kde jsem na to vzal. Ano je to skoro k nepoznání od reality.
Z každé funkce je neuvěřitelně cítit cit pro detail. A to je asi největší problém GT sport. Soustředění se na věci které z toho lepší hru neudělají. A konkurence je velká.
Velkou naději vidím v onlinu ktery jsem zatím netestoval. Odpovídá tomu i zaměření závodění na bezkontaktní notu bez nehod a strkani neboli chceteli pure racing. Navic hra doznala i pridani blinkru coz je fajn a mohlo by to vychovat generaci slušných závodníků který se rad podiva i na Trackday. Nikdo totiz nechce zavodit jako ve flatoutu ze?
No kdyz to vezmu kolem a kolem GT spor je dobra hra, pokud autori budou postupne dodavat auta a tratě bude to stále hratelné. Rozhodně je co zlepšovat. Na druhou stranu pokud čekáte nějaký prevrat tak to tedy určitě není.

Rozhodně nezapomenu logitechu absenci podpory G27 coz je podpasovka jak krava zvlaste po tom co G29 je stejný volant. Takze jsem zvolil cestu Cronusmaxu a funguje to ale umi to i pozlobit a nekomunikuje to s moji prodluzkou takze to visi z PS4 jako mrcha. Nastaveni mi taky dalo, je to hold uz delsi doba co jsem ladil PSP a symbian.... Jo a kdyby si to nekdo chtel objednat tak necht si jeste pripocte clo a dph. Hnus.

Závěrem chci dodat ze udělat chytlave zavody lze, propracovat kampaně taky, zdarnym prikladem je toho wipeout omega collection kde system ranku a odemykani trati a plavidel vas udrzi ve hre az do konce. Za me je to největší překvapení na PS4 a dukaz toho ze zavodni hra nemusí byt nudna a opakující.

Odesláno z mého KeyOne pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska dotahnul na finalni video. Ne všechno na zlato ale 100% odjeta Autoškola a vyzva s úkolem. Rank mam 28. Celkem je to asi 74% kampaně.
Musim uznat ze je treba se trochu povenovat zkušenostem z okruhu, zvláště v onlinu je to pak patrne kdo jak má zvladnutou trať. Nechavam se zaplou čáru coz je fajn ale brzdy uz neukazuje. Zaroven jsem omezil ABS na slabe a snažím se o plynulou jizdu. LMP1 ale brzdí jako čert.
Dost me baví endurance a jsem zklamanej z tech boxů. Nema to žádnou kulturu. Auta tam vjizdeji naplno, projizdeji se skrz, zadne řazení. Nevim co v tom je.
Taky jsem natahnul nějaký loga na auta coz je fajn. Bohuzel chybi okruhy, poradnych trati je malo a to je škoda. Tak snad to dodelaji.

Odesláno z mého KeyOne pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu