Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s prolínáním fyzické a digitální distribuce


Nikopol

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit, jestli někdo neřešil stejný problém:

Koupil jsem si Destiny The Taken King na fyzickém médiu. Byly k němu licenční kódy na datadisky. 

Nějakou dobu jsem hrál, ale teď se mi povedlo rozsednout disk a bez něj hru nespustím. 

Tak jsem si řekl, za blbost se musí platit a chtěl jsem si koupit to samé, ale digitalní distribuci, jelikož je teď na PSN v akci za 500kč. A tady se to začalo zamotávat. při pokusu o nákup hry mi to hlásí purchase not available. Tak píšu o co jde, že mi nejde koupit hra. Sony odpovědělo, že hru mám koupenou a proto nejde koupit znovu. Měl jsem prý zkusit odinstalovat verzi, kterou jsem instaloval z média a stáhnout znovu z psn. Provedl jsem. Hra se stáhla, nainstalovala, spustila. Já nadšením hodil z okna xbox, rozšlapal nintendo a chystal jsem se hrát, jenže....vlevo nahoře svítí Trial version. Vyskočí tabulka s nabídkou o zakoupení TTK. Tak na ni kliknu. Odkaz mě přepojí na PSN na stránku se hrou a je to tam zas: purchase not available. 

Bungie tvrdí, že licence má na starosti Sony. Sony mi tvrdí, že na jejich straně je vše v pořádku.

Už jsem tady do Bazar sekce napsal, jestli někdo neprodá cd na TTK, ale kdyby někdo měl nějakou zázračnou radu, která mi pomůže, tak bude mít mou neskonalou vděčnost a možná se odměním i nakousnutou tatrankou podepsanou náhodným bezdomovcem z Ostravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Problém bude nejspíš hlavně v tom, že fyzická kopie se bohužel prostě neshoduje s digitální verzí na PSN. Je to už od dob PS3


Měl jsem např. koupený Killzone, odehrál kousek a brzy dostal kolekci na BD a ejhle hra nejela a ani uložené pozice nebyly...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si taky myslím. Psal jsem už do Sony, jestli by mi mohli z účtu smazat ty licence, které jsem aktivoval z fyzické kopie, ale nepřímo mi řekli, že tím by se licenční kódy uvolnily a byly znovu použitelné. Což je pro ně samozřejmě pasé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu