Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AION Tower of Eternity - Registrace


Pit-Bull

Recommended Posts

Moooc díky už mi to jede ale je to docela složitá hra xD ale 100% to budu hrát prostě nádhera (kam se hrabe WoWko xD) a jinak bych měl 2 otázečky:

1) Hrál jsem to takovou dobu a nepotkal jsem vůbec nikoho jak to?? :(

2) když si budu chtít hru hodit na externí disk tak tam stačí dát jen to AionEU a nebo i ten NSsoft Launcher?? (tu složku má asi 7Mb) aby mi to příště jelo až si to budu chtít zase zahrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teďka hraju na Sun Aion (free serveru) ale moc lidí tam nehraje a nebaví mě to :( a tak bych se chtěl zeptat na jakém českém free serveru se hraje nejvíc a jestli to češi moc nehrajou tak jakej jakejkoliv server je nejlepší (a hlavně nejlehčí na registraci a launcher xD myslím tím ať nejsou problémi to najít a hrát :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nevím kde se na té stránce registrovat a zda se tam taky musí stahovat nějaký launcher....

2) je mapa stejná jako na všech serverech ne? :D

3) když o tom tak přemejšlím tak si na ten disk musím dát i tu složku NCsoft protože přes ten se tam dávají všechny updaty takže je to taky důležitý... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To infinite mi nejede když si stáhnu ten Launcher a zapnu tak se nejdříve objeví tabulka že mi tam něco chybí a že to potřebuju doopravit tak dám ANO ono se tam něco stahuje a asi na 80% to hodí chybu a když to odkliknu tak se zapne hra a tam když napíšu jméno a heslo a dám start tak se mi hra sekne :( nevím co s tím ale možná to může být tím že mám UE vezri nebo fakt nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu