Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Moderators

Teda ja nevim, ale obcas si pripadam, ze tady diskutuju s nesvepravnymi... vetsina VR her podporuje PS4Pro a svete div se, vypada to opravdu lip. Krome vyssiho rozliseni obrazu jsem zaznamenal i citelne lepsi barvy. Ale protoze dojmy z VR se tezko prenasi, musite to zkusit, abyste uverili.

SmartMaxi, tvuj skepticky pristup k nove konzoli tady vsichni chapou.. Cteme ho v kazdem tvem prispevku a popravde, uz je to docela otravny. Znovu opakuju, ze te nikdo novou konzoli kupovat nenuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřipadám si nesvéprávný - VR vyšlo v době kdy PS4 pro k dispozici nebylo a ostatní hry taktéž čekají většinou na patche aby se u nich projevila změna. Nikde jsem zatím nečetl v prvních recenzích o tom, že by někdo pochvaloval lepší VR tak mě tato informace jako majitele VR zaujala. Jestli tě obtěžují dotazy tak tu nepiš nebo běž přispívat do fór kam chodí pouze kolegové z Matfyzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako novy majitel pro prispeji kratkym shrnutim.Rozhodne je novy stroj tissi.

Dale dodava psychologickou vyhodu nad plebsem,ktery hraje na starych PS4. 

V neposledni rade prodluzuje pero,rano jsem se vzbudil se silnou erekci,takovou jsem nezazil od valky v Kuvajtu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela jiste je rychlejsi a plynulejsi pohyb v menu ,i pri spustene hre.Testoval jsem to jk na COD ,tak i na Tomb Raideru.Tichost jsem jiz zminoval,dale se objevila polozka v setting ohledne HDR,pise mi to automatik nebo manual,pri manualnim nastaveni zapnuti mi to napise,ze nejde,protoze to nepodporuje tv,mam fhd sony.

Sviti prouzek na dotykove plosce dualshocku.Pulse origo sluchatka fungujou ,bal se se aby nebyl nejaky problem s patchem. 

Jinak v tom Tomb Raideru jsem zatim nenasel to nastaveni detailu,tak netusim,zda se jeste neuvolni nejaka aktualizace.

Klicove pro mne je,ze to funguje s uctem,net i instalace bezej bez vad,wifi je znatelne rychlejsi diky pasmu 5Ghz pasmu- je jiste,ale jebu to a pichnul sem to na zpet na kabel,jakou starou ps4.

 

kabel pro propojeni stare a nove ps4 jsem nemel,je to nejaky na pretazeni obsahu hdd

hdmi kabel,sluchatko s hf,tukabel do site na 220 ,vic nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár postřehů z nové PS4Pro, co se týče hluku:

tedy nevím jestli nemám jen smůlu, ale moje PS4Pro je rozhodně o dost hlasitější než stará PS4. Mám jí na stejném místě. Zkoušel jsem Tomb Raidera nastavení v menu na 30 fps je v klidu, relativně tichá jako stará PS4. Ale jak dám 60 tak se větrák(y) dost nepříjemně roztočí a co je ještě horší rychlost otáčení kolísá podle toho co se děje a tím i hlasitost vydávaného zvuku. Nepříjemné to poslouchat. To samé se opakuje i u Second Son. Na 30 fps ok, na neomezené fps dost hučí. Rozhodně víc jak PS4, řekl bych něco mezi ps3fat a xbox360, takže dost. Víc jsem za ty dva dny nezkoušel.

Ale co je ještě horší: je slyšet ikdyž je ve standby a to tak, že větrák se zpomalí a PS duní. Nedá se u toho sledovat TV. Může být způsobeno televizním stolkem, rezonuje dřevo, ale stará PS4(vyzkoušeny dvě) je úplně ticho, Xbox ONE S na stejném místě také. Zkusil jsem pod to dát tlumící podložky, nic moc nepomohlo. Pokud máte někdo nápad jak to izolovat, sem s ním.

Takže spíš zklamání.

Co chválim je wi-fi, konečně se tím dá i něco stáhnout. Stará byla tragédie.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, za reakce.

O mé ps4pro rozhodně vím.

Já měl dvě ps4, jednu hned launchovou a druhou po revizi tj mechanická tlačítka místo dotykových a kratší světlo. Novější z nich je lehce tižší, ale v zátěži jsem je na tom místě trochu slyšel obě. Teď ps4pro, pokud se neomezí fps na 30, je ve stejném prostření o dost hlasitější. Ale omezovat to nechci, kvůli 60 fps jsem to kupoval. 4K to taky neždímám normal HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom dotaz ohledně nového ovladače... vše je u něj stejné jako u starší DS4, jenom je tam nový lightbar v dotykové části? Materiály jsou taky stejné? Jde to světlo vypnout? Spíš se asi zeptám, jestli jenom přidali další menší světelný proužek, který reaguje stejně, jako ten velký. Novou konzoli kupovat nebudu, ale ovladač se vždycky hodí :-).  Díky za reakci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Novy dualshock ma jen upraveny touchpad, aby skrz nej prosvitalo svetlo z lightbaru. Zadne diody navic tam nejsou. Material je temer stejny, jen tlacitka uz nejsou uplne cerna, ale jsou lehce do sediva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu