Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Z PS4 PRO nemusíte být zklamaní nebo na ni nadávat. Je to marketingový tah, takže to je nutné tak brát. Reálné navýšení výkonu bude vždy jen takové, aby si to někdo koupil a aby šlo vydat lepší verzi. Kdyby XBOX za měsíc oznámil, že do 1/4 roku vydá totální pecka hardware, určitě se najednou PS4 PRO zásadně zlepší a nějak to zdůvodní. Jinak se pojede na pohodu. Tak je to v mnoha oborech, viz. např. zrcadlo Canon vs Nikon a to vůbec nemluvím o autech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam uz 4 konzolu ps4 pro a poznatky su taketo

 

1. bola rozbalena a poskodeny obal

2. bola dobra ale pri zapnuti vrnela a vydavala taky dunivy zvuk ako tu jeden clen predomnou popisoval

3. je dost hlucna hlucnejsia ako ps4ka pri battlefield1 je stale pocut vetrak a to som od konzoly 1,40 metra

4. konzola to iste co tretia teda hlucna a pocut stale vetrak pri hrani

 

tretia a stvrta konzola sa ten vetrak zvysuje zvysuje zvysuje potom znizuje znizuje zase zvysuje a drzi otacky ako keby sa nevedela rozhodnut ako to ma chladit

 

hlucnost oboch konzol bola priblizne od 55dcb nad lesklym logom ps po 62 vzadu pri kabloch

takze asi tak... neviem ci mam ist znova vratit a zobrat dalsiu ale uz pomne pozeraju ze ci som debil a preco to stale vraciam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som si dosiel pre svoju PRO + Infamous Second Son a som max. spokojny. Presiel som z PS3 a popri tom hravam len sem tam na PC BF4. Chcel som som hlavne odskusat jednu z tych "PRO enhancement" hier a Infamous som mal rad uz na PS3. Stiahlo 3.5gb patch a hra sa spustila v 4K rezime. Kedze mam ale 1080 displej a z cca dvoch metrov rozdiel medzi 4K a "fps unlock" modmi v kvalite zobrazenia nebol vidiet (vyhladzovanie hran je v 4K o cosi lepsie, ale zapne sa 30fps lock), v oboch pripadoch je to nadhera, tak bola jasna volba 60fps. Napriek rozmaznanym narokom na grafiku z PC mi uz hned pri uvodnych scenach pri zapade slnka padla sanka. Tak dokonalu pracu s hlbkou farieb, svetlom a tienmi + simulacia HDR efektu pri pohlade do svetelnych zdrojov som v ziadnej hre este nevidel. Neviem ci tomu pomaha nastavenie RGB range na full v PS screen options, ale v pripade PC to tak mavam v ovladacoch nastavene vzdy a farby byvaju  sytejsie nez na "Limited". Ked sa tempo hry rozbehlo a doslo k prvym konfrontaciam a zacal ohnostroj efektov, travil som pomaly viac casu v Photo mode nez v samotnej hre. Neviem posudit ako vyzerala povodna hra na PS4 par rokov dozadu ale toto je jednoznacne to najdokonalejsie graficke spracovanie ake som kedy mal moznost hrat. PS exkluzivky vzdy stali za to a som velmi rad ze prave toto je moja prva skusenost s PS pro, z celkoveho dojmu som maximalne nadseny. Co sa tyka hlucnosti, v beznej otvorenej obyvacke hukot vetraku popri hrani absolutne nieje pocut, ale pri vypnuti zvuku som v tesnej blizkosti konzoly jasne pocul ako sa otacky chladica menia v zavislosti od zatazenia sceny. Trosku cudne ale riesit to nebudem kedze mavam budto vypeckovane 5.1 kino alebo naopak headset na hlave. K tomu na dva tyzde PS+ takze zopar hier islo hned aj v tych double zlavach do kosika - co sa tyka FREE hier z PS+ programu, tie sa mi po vyprsani platnosti zablokuju a znova odblokuju po opakovanom predlzeni PS+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Bouner napsal:

figi-1: pro by mělo být schopné remote play posílat v 1080, ale je možné že neaktualizovali appku.

Jinak zde je pěkné porovnání při hraní FFXV ..koukám ten Xbox je na tom fakt celkem zle :D.

Tak nakonec se to musi nastavovat v appce to rozliseni to jsem nevedel. Aktualizici ma ze dne 7.11.16. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Nadzi napsal:

ja mam uz 4 konzolu ps4 pro a poznatky su taketo

3. je dost hlucna hlucnejsia ako ps4ka pri battlefield1 je stale pocut vetrak a to som od konzoly 1,40 metra

4. konzola to iste co tretia teda hlucna a pocut stale vetrak pri hrani

 

tretia a stvrta konzola sa ten vetrak zvysuje zvysuje zvysuje potom znizuje znizuje zase zvysuje a drzi otacky ako keby sa nevedela rozhodnut ako to ma chladit

Já mám ten samý problém, u nějaké hry mi začnou kolísat otáčky ventilátoru a konzole tak zvláštně vibruje. Předešla 1TB revize to nedělala, byla tichá a absolutně nebylo nic slyšet. PRO mi trošku hučí a hlavně u Fify, což je o to divnější .. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji vracel z jiných důvodů, ale jsem rád, že jsem to udělal. Hned po zapnutí začal větrák o něco dřít ne kolísat. Ty zvuky byly patrné a druhý ps4pro je úplně v pohodě a otáčky se trochu zvýší u hraní, pak se po krocích snnižují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem tak četl reddit, tak na hluk a vadu větráků si stěžuje více a více lidí... s takovou brzo budeme mít novou revizi :D. Některé ty videa jsou celkem síla.... sousedi poznají že hraje člověk pomalu :D ... a to je chudák jen v hlavním menu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, taurus napsal:

Nadzi: Z teba musia mat predajcovia radost. Konzola je na trhu 3 dni a ty si uz 3x menil??? Neni to uz choroba?  :rolleyes:

preco? ked jednoducho tej konzole alebo vyrobku nieco je tak vratim aj 10x dokial to nepojde tak ako ma ale je pravda ze pozeraju pomne akoze odkial som ze oni nikdy v zivote nepoculi ani nevideli ani necitali ze by akakolvek konzola ps4 ci uz pro alebo normalne hucala...  no a jeho problem ja ako zakaznik stym spokojny niesom.

 

ocividne ma viacero ludi problem a vracaju reklamuju alebo sa staxuju na forach po celom svete

 

skoda no myslel som si ze uz ps4pro nebude trpiet takymito vadami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nedivte, když je tam stále dávají silikonovou bílou  teplovodivou pastu, co se zapeče za 100 hodin.

+ některé hry to prostě dělat budou, mám  ps4 cuh 1216a, konzoli jsem měl v kuse zapnutou 26 hodin. GTA V jsem hrál tak 3 hodiny+ 6 hodin fallout 4 pak se stahovalo, za tu dobu jela tiše. Když jsem zapnul dooma 4, po cold bootu začala topit do 2 min, hůře než to video: My Playstation 4 Pro Sounds Like A Jet Taking Off, a jela tak celý den bez problému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu