Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

mam to jak ty VR ani 4K tv neplanuju do ps5 ale stejne jsem svoji ps4 prodal a pro koupil :D tohle uz zalezi na tobe jestli ti ty 3 litry za to stoji ale ja to beru tak ze to je proste na 3 roky a ne jen co clovek vidi ted .... 

kdybys jen koupil ff15 a nejaky exkluzivity a pak to prodal  staci ti slimko ale jestli to planujes na dyl trebas ty 3 roky bral bych procko 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO je zatim nejvykonejsi konzole na trhu, takze ma mnohem vetsi potencial nez slim a navic ji muzes mit uplne novou jen za 8,5k nevim jestli bych vubec premyslel co koupit.

Nemuzete cekat ze hry ktery byli ve vyvoji jeste davno pred vydanim PRO, ze hned po prvnim update pojede hra na 200fps s maximalnim vyhlazovanim a kdo vi cim... Potencial ma od te doby kdy se dostane do ruky vyvojarum v prubehu vyvoje hry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v poměru cena/výkon to u mě momentálně PRO prohrává s 500GB slimkou na plné čáře - ten rozdíl na Heuréce jsou skoro 4 litry. A to za ty 4 litry navíc prostě nestojí. Nicméně pokud chce někdo vyhazovat prachy za VR, tak ten asi nebude řešit poměr cena/výkon, tudíž ten ať si klidně koupí PRO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráč123: Rozdíl na FullHD TV není vidět? To je poznat, že Pro nemáš, protože bys jinak nic takovýho neřek. Ten rozdíl tam je a velkej, je opravdu rozdíl když hraješ hru na orig. PS4 v 900p a na Pro v nativním FullHD se Supersamplingem. A ten rozdíl bude čím dál větší, vem si že od vydání čím dál víc her jede v 900p. S tou hlučností je to různý ale to video co tady bylo s Mafií, už je opravený. 2K vydali Patch, kterej ten problém s větrákem vyřešil. Vzpomeň si, že i původní PS4 měla problém s hlučností u Rocket League a taky to opravili, stejně tak opravují čím dál víc her, který po patchi měli propady frameratu, naposledy to byl Deus Ex, kterej teď běží krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Sparh4wk napsal:

@pejtrix jasne, ale pokud kupuju ps4 i kvuli FF15, ale neplanuju VR ani 4K televizi, tak i tak se vyplati priplatit si 3k? ja co jsem se dival na porovnavani ff15 pro vs slim tak jsem tam nepostrehl ve fhd nejak moc velky rozdil

porvnavat to na youtube videu je k nicemu.ja si to demo z JP storu stahnul a je to hodne znat.a to je furt jen demo:)co tam ale bylo na prd byl framepacing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kendykejnova napsal:

porvnavat to na youtube videu je k nicemu.ja si to demo z JP storu stahnul a je to hodne znat.a to je furt jen demo:)co tam ale bylo na prd byl framepacing.

Jo framepacing je u SE her občas děs ... naštěstí to fixují patchema ( třeba tomb raider na to trpí s posledním patchem hrozně). Koukám, že někde už mají skladem i deluxe edice, popř se už prodávaj čorka disky ... mno, já čekám na úterý až mi dojde moje deluxka ( snad :D ). Nicméně podpora pro bude větší v budoucnu a těch pár her, co na pro trpělo dostalo patche jak již někdo říkal. Já jsem spokojen zatím a to nevyšly ani moje nejvíc očekávané hry ( horizon atd ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na video níže a zrovna final fantasy bych se tedy neoháněl....obě verze ať už high či low mi u ps4 PRO příjdou mázlé (zejména ta scéna, kde jsou obličeje)....oproti old ps4...

http://attackofthefanboy.com/news/final-fantasy-15-ps4-vs-ps4-pro-graphics-comparison-video/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráč: Tak proč všude brečíš? Čtu od tebe pořád to stejný dokola ať už tady nebo na konzolistovi. Pokud ho nechceš tak ho nekupuj, nikdo tě nenutí. Akorát si pořád stěžuješ na to co nemáš a pořád někoho odrazuješ od koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze je v poradku kazdymu cpat PRO jako jedinou volbu ale napsat svuj pohled na vec je spatne protoze to nedoporucuje koupi PRO konzole? Nikoho neodrazuju..kazdej si se svejma penezma muze delat co chce..jen si drzim odstup..naopak bych se mohl tazat proc lide co do PRO investovali se snazi ostatni presvedcit ze je to jedina spravna volba...

K tomu breku....Ano brecim...ve svych 31 letech vsude brecim protoze si myslim ze PRO neni tak jednoznacna koupe jak se nekteri snazi tvrdit.....asi bys mel trochu povyrust nez zacnes s takovou srackou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem snad řek, že je Pro jedinou volbou a že si jí musí každej koupit? Problém je, že ty tu nemáš vůbec čím přispět, protože jí nemáš a ani si jí neměl. Ale kydat na ní budeš pořád stejně jako Smartmax. Víš proč na těch videích nevidíš rozdíl? Protože si je musíš na FullHD TV pustit ve 4K aby si viděl Supersampling, kterej dostaneš na tvý televizi, ale to by jsi musel nejdřív použít mozek, stejně jako někteří jedinci, který pořád dokola tvrdí, že na FullHD rozdíl vidět není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Před hodinou, CiD napsal:

PRO je zatim nejvykonejsi konzole na trhu, takze ma mnohem vetsi potencial nez slim a navic ji muzes mit uplne novou jen za 8,5k nevim jestli bych vubec premyslel co koupit.

Nemuzete cekat ze hry ktery byli ve vyvoji jeste davno pred vydanim PRO, ze hned po prvnim update pojede hra na 200fps s maximalnim vyhlazovanim a kdo vi cim... Potencial ma od te doby kdy se dostane do ruky vyvojarum v prubehu vyvoje hry. 

Že teda odbočuju - kde se dá koupit nová PS4 PRO za 8.500 Kč a proč už to dávno není napsáno v akcích?

@Pro ostatní: Zase to trochu zklidníme, začíná to tu pomale vřít a nechceme zde ty debaty utnout, že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, drak3go napsal:

Že teda odbočuju - kde se dá koupit nová PS4 PRO za 8.500 Kč a proč už to dávno není napsáno v akcích?

@Pro ostatní: Zase to trochu zklidníme, začíná to tu pomale vřít a nechceme zde ty debaty utnout, že ne.

Nedá, není to veřejná akce...mysím ale, že to tu žu psal....pár příspěvků zpět...

před 22 minutami, SmOukycze napsal:

Já jsem snad řek, že je Pro jedinou volbou a že si jí musí každej koupit? Problém je, že ty tu nemáš vůbec čím přispět, protože jí nemáš a ani si jí neměl. Ale kydat na ní budeš pořád stejně jako Smartmax. Víš proč na těch videích nevidíš rozdíl? Protože si je musíš na FullHD TV pustit ve 4K aby si viděl Supersampling, kterej dostaneš na tvý televizi, ale to by jsi musel nejdřív použít mozek, stejně jako někteří jedinci, který pořád dokola tvrdí, že na FullHD rozdíl vidět není.

Já se tě zeptám, ty máš obě konzole a dvě televize a hry ti běží vedle sebe, že můžeš tvrdit to, co tvrdíš? Či kdokoliv jiný? Pokud má hra mít lepší odlesky, lepší stíny a já to na videu  nevidím, jsem podle tebe jen troll či jalový hater? Proč ta obhajoba a dokolečka dokola tvrzení, jak super je to konzole, když je to tak skvělý produkt s obr potenciálem? Trochu zbytečné, ne?

Ty sis koupil hračku a obhajuješ její koupi....kdyby ti nějakej PCčkář plivnul na PS4, vytasíš zřejmě argument, že pár fps není vidět, a že támhle ten stromeček je vyhlezenější, a že to je zase onanie PCčkáře...Když jsou jasně vidět rozdíly ve srovnávacích videích ps4 vs pc....tak jsou na pořadu dne tyhle argumenty, ale když napíše někdo, že ve stejných srovnávacích videích ps4 vs ps4 pro žádný rozdíl není.....Tak je hater...a z nepozorovatelných vylepšení děláte mega důvod ke koupi. Tomu říkám vyváženost.

Jinak nechápu, proč je zamčené téma PS4 vs ps4 pro.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám obě konzole, ale porovnal jsem hry ve kterých mám nahráno spousty hodin a který jsem hrál těsně předtím než jsem si Pro koupil. Stejně tak tu máš ty porovnávací videa. U některých her není rozdíl v grafice, ale jenom v rozlišení a i to je docela dost fatální rozdíl. Každej si to musí rozhodnout sám jestli si jí koupí nebo ne. Já to teď vidím tak, že máš tři možnosti koupíš si orig. PS4 za nižší cenu, ale budeš hrát hry převážně v 900p nebo si koupíš Pro a budeš mít nativní a krásně ostrej obraz bez zubatých hran v 1080p nebo relativně ostrej obraz na 4K TV. Kolísání frameratu a rozlišení poznám např. třeba 900p je pro mě rozmázlej hnus. Stejně to mám s frameratem pokud hra ho má špatnej tak si jí nekupuju, což je třeba jeden z důvodů proč jsem si nekoupil všemi opěvovaný Bloodborne, nehodlám podporovat vývojáře, který serou na framerate a framepacing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ps4 hodně šidíš s tím rozlišením....neřekl bych, že v jejím případě je typické rozlišení 900p, to si pleteš s nějakou jinou konzolí. A ostrost je něco, co bys na těch videích prostě poznal....zrovna DF je má i ve 4k rozlišení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 43 minutami, SmOukycze napsal:

Nemám obě konzole, ale porovnal jsem hry ve kterých mám nahráno spousty hodin a který jsem hrál těsně předtím než jsem si Pro koupil. Stejně tak tu máš ty porovnávací videa. U některých her není rozdíl v grafice, ale jenom v rozlišení a i to je docela dost fatální rozdíl. Každej si to musí rozhodnout sám jestli si jí koupí nebo ne. Já to teď vidím tak, že máš tři možnosti koupíš si orig. PS4 za nižší cenu, ale budeš hrát hry převážně v 900p nebo si koupíš Pro a budeš mít nativní a krásně ostrej obraz bez zubatých hran v 1080p nebo relativně ostrej obraz na 4K TV. Kolísání frameratu a rozlišení poznám např. třeba 900p je pro mě rozmázlej hnus. Stejně to mám s frameratem pokud hra ho má špatnej tak si jí nekupuju, což je třeba jeden z důvodů proč jsem si nekoupil všemi opěvovaný Bloodborne, nehodlám podporovat vývojáře, který serou na framerate a framepacing.

Dá se to jinými slovy napsat i takhle?

1. Převážná většina her na PS4 běží v 900p

2. 900p je pro tebe rozmázlej hnus

3. PS4 sis přesto koupil a hrál na ní.

4. 900p začalo být rozmázlý hnus v momentě, kdy vyšla PS4 PRO

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, drak3go napsal:

Že teda odbočuju - kde se dá koupit nová PS4 PRO za 8.500 Kč a proč už to dávno není napsáno v akcích?

@Pro ostatní: Zase to trochu zklidníme, začíná to tu pomale vřít a nechceme zde ty debaty utnout, že ne.

Nejakej typek tu psal ze ma soukrome moznost koupit slim za 5,5 a PRO za 8,5 uplne novou a co ma teda koupit...proto je tu tahle diskuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono neco vlastnit jeste neznamena o tom vsechno vedet a naopak neco nevlastnit neznamena o tom prd vedet...to je ponekud milna predstava, kterou se ale lide radi ohani...navic jeste dnes v dobe internetu je tak snadne si nastudovat co potrebujes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tady často padalo, jestli se to za 3000 navíc vyplatí nebo nevyplatí - kéž by to byly 3000 Kč :D To bych neváhal ani na vteřinu a bral to okamžitě. U mě je to ale asi cca 23 000 Kč a to už se mi pořádně vaří mozek jestli do něčeho takového jít. :D Protože i když prodám tu svou původní jak jsem zminoval třeba za 3-4K, tak PS Pro + VR + Kamera + PS Move a jsme na krásných 24 000. Což je šílené, protože i když mě to hrozně moc láká, tak když si uvědomím, že bych si za ty peníze do svého PC mohl za to pořídit GTX 1080 což je neuvěřitelná grafická karta, tak mi z toho šediví vlasy :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu