Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Mám PRO dva dny a rozdíl tam je.Plynulost a vyzáž na jedničku.Zkoušel jsem COD IW a MW-R,Watch Dogs 2.Ale nemít 4K bednu,tak do ni asi nejdu.HDR funkci moje telka nemá,takže časem je stále co pořizovat :)  Jinak chlazení oproti mé starší verzi z roku 2013 OK,ani o ni nevím,jsem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak objednáno a je mi jasné, že se budu proklínat a rvát si vlasy co jsem to udělal. :D PRO + VR + Move + Kamera + druhý dualshock + Robinsons: The Journey a jsem finančně totálně vyšťavený. Teď budu rok asi jíst kořínky a pít dešťovou vodu :D:D  Původní PS4 budu prodávat za 4,5K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-11-25-assassins-creed-syndicate-ma-ps4-pro-patch-hra-ale-nevypada-moc-pkn

patch assassins creed syndicate na ps4 pro se skutečně až tak nepovedl

Nějaké problémy má i deus ex mankind, ale ten má problémy i na klasické ps4.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Smartmaxi, pokud vim, tak potize s padanim fps u Deus Ex uz jsou nekolik dnu vyresene vydanim noveho updatu a u AC syndicate je to jen odflaknuta prace, podle me nic, co by stalo za nejakou negativni peopagaci vuci ps4pro, ktera za to nemuze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to len moj osobny nazor ale myslim si ze vyvojari kazdej dalsej hry na ps4 budu primarne vytvarat hry na ps4 pro a ziadne patche ani nebudu na ps4 pro a rovnaku hru na klasicku ps4 len ''dobastlia'' aby to nejak fungovalo aj na slabsej ps4ke a myslim si ze tam bude razantny pokles/narust detailu u ps4/ps4pro ako maju doterajsie hry s patchom a ludia ps4 budu nuteny ju skor ci neskor vymenit za vykonnejsiu ps4pro pokial nie tak sa budu musiet spokojit s priemernymi detailmi. 

 

ved vyvojarom sa teraz naskytli obrovske moznosti vyvoja konzolovych hier tak urcite sa z nej budu snazit vydolovat maximum ked maju tu moznost.

 

ja osobne som si ps4 pro kupil preto pretoze jednoducho na vykonny herny stroj nemam peniaze a v mojom pripade si kupit niaky polovicny vyrobok za pr stoviek aby som tam rozchodil hry na stredne nizke detaily nema zmysel... ved ja chcem hrat tu hru tak ako bola vyrobena teda s plny i detailami a nie so strednymi. a myslim si ze ps4 pro to bude splnovat aj ked sa to mozno teraz nezda ale treba tomu dat cas...

 

ps4 slim alebo normal by som si ako zacinajuci konzolista uz nekupoval.

jediny zmysel preco si kupit slim alebo klasicku ps4 vidim len vtedy pokial mam vykonny pc stroj a konzolu chcem len ako doplnok koli hram ktore nevysli na pc alebo ako multimedialny pristroj do rodiny , pre deti k telke ktore neocenia ps4 pro a chcu sa proste len zahrat hry a vobec im nejde o nejake detailne nastavovacky v menu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše woodstock69. Vývojářům a vydavatelům her jde v prvé řadě o zisk a tady je to naprosto jednoduchá matematika - dělat hru pro pár stovek tísic (max pár milionů) potencionálních kupujících co mají PRO nebo pro více než 40 milionů lidí co mají základní PS4? Takže vývoj her bude primárně zaměřený na základní PS4. Ale věřím, že podpora PRO se trochu určitě zlepší a některé hry ani nebudou potřebovat patche a půjde rovnou přepnout režim pro PRO už ze startu apod. Samozřejmě teď po tom, co jsem PRO objednal bych se nebránil tomu, aby vývojáři dělali hry s co největšími ohledy na PRO vlastníky, ale myslím si, že to tak nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja myslim, ze myslenka byla uplne jinde a rikal to i sam Cerny jako hlavni architekt ps4pro - udelat novou konzoli tak, aby pri vyvoji stacilo naproste minimum prostredku nutnych na oprimalizaci pro ps4pro, studia pak nasledne uvadela, ze jim k tomu staci jeden az dva lidi. 

Ono taky nepredstavujte si to jako nejakou vedeckou laborator, ve vetsine pripadu staci ve vyvojarskyxh nastrojich takzvane "zatahnout" za tahla a posuvniky a nastavit specificky parametry jako lepsi uroven vyhlazovani, textur a podobne. Optimalizace na pro neni narocna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím píšete tu na madmaxe že jeho příspěvky jsou bezpředmětné a sami tu píšete furt to jedno dokola jak přes kopírák přece si nebude kupovat konzoli, která se mu nezdá a nevěří tomu že za ty peníze stojí jen proto aby se o tom přesvědčil a aby tady mohl psát že konzoli vlastnil, osobně si myslím že to má nastudované jako nikdo tady.

Hlavně ty martinoslav člověk nevěděl vůbec že existuješ do doby než si se stal moderátorem což je asi vrchol tvého života píšeš tu jak kdyby si sežral všecku moudrost světa meleš tu o aktualizaci pravidel a pak perrymu děkuješ za příspěvěk, který je offtopic fakt zajímavý přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klídek. Ps4pro je na 4k tv úžasná a pro mne nutnost. Teď si na bazaru může kdokoliv pořídit ps4 za pár kaček a hrát do zblbnutí starší pecky ze store po 300 Kč nebo z bazaru do 600. Pro mně je to koníček, takže spokojenost a v létě i scorpio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno k procku som si kupil infinite warfare uncharted 4 a bf1

 

co sa tyka hlucnosti tak som prekvapeny. bf1 multiplayer uplne ticha uncharted multiplayer tiez

ale ako nahle hram single uncharted tak tam sa znatelne zvysili otacky ventilatora nieco ako killzone u ps4 v dobe vydania a to iste aj battlefield1

myslel som ze prave multiplayer bude zrut na vykon ale je to opacne teda aspon umna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.hrej.cz/clanky/vyzkouseli-jsme-ps4-pro-vyplati-se-xxx-5570/

KRÁSNÁ, MOŽNÁ ALE ZBYTEČNÁ

Z dosavadního testování totiž vyplynulo, že jedinou velkou výhodu má konzole pouze tehdy, pokud hry podporují výkonnější hardware, i to se ale ve většině případů omezuje na vyšší rozlišení, výjimečně na vyšší framerate hry. Takže se ptáme – máte 4K panel?

Pokud jste odpověděli ne a navíc jste ještě četli pozorně (ukazujeme prstem na ty, kteří s grácií sobě vlastní zalistovali rovnou k verdiktu), tak vězte, že nákup doporučujeme jen s ostražitostí v hlase i v klávesnici. PS4 Pro je krásný a moderní kousek hardwaru, jehož smysluplné využití však vyžaduje podporu ze strany zobrazovacího zařízení i ze strany samotných tvůrců. Jinak byste rozdíly jen těžko pohledali, a ani ty slibované odlišnosti v nahrávacích časech nejsou nikterak zásadní. Koupě tak v tomto případě dává skutečný smysl pouze tehdy, že se jedná o vaše první seznámení s konzolí, či zda chcete vytřískat to nejlepší ze své 4K TV. Smysl pak pochopitelně PS4 Pro nabízí i ve spojením s PS VR, ale to je snad ještě specifičtější a vzácnější, než ty nejmodernější televize. Plánujete nákup nové TV či helmy pro VR? Budiž. Jinak ale raději opatrně – vaše stávající PS4 odvede prakticky stejnou práci.

Toliko k hardwaru a k málem stručnému úvodu do toho, co tato nová konzole momentálně nabízí. Bližší pohled na vybrané hry, podporující tento výkonný hardware, přineseme v dedikovaném článku. Jako ochutnávku můžeme jen vyslat avízo, že takové tituly je radost hrát a tyto zážitky s vámi budeme rozhodně rádi sdílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu