Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Poměrně pěkně sepsané často kladené otázky k PS4 pro http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=faq-ke-konzoli-playstation-4-pro-ggj1

 

Rise of the tomb raider bude možno na ps4 pro spustit ve třech režimech http://www.eurogamer.cz/articles/2016-09-08-rise-of-the-tomb-raider-bude-na-ps4-pro-existovat-ve-tyrech-verzich 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se na pro tesim... Budu ted kupovat novou 4k telku tak rovnou vymenim i psko protoze huci jak krava,tak proc ne... Jinak taky doufam,ze bude aspon na 3 roky klid,ale podle me nejdyl 5 mesicu po scorpiu vyjde ps5... Uvidime

Odesláno z mého LT28h pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-09-12-jak-bude-vylepene-deus-ex-mankind-divided-na-ps4-pro

Deus Ex: Mankind Divided bude mít na PS4 Pro update, jakmile se začne konzole 10. listopadu prodávat. Square Enix se rozhodlo popsat, co všechno do této verze hry přibude:

  • celkové zvýšení rozlišení
  • snížení aliasing efektů
  • zlepšení odrazů na povrchu
  • detailnější světelné efekty
  • žádný kompromis ve framerate

Jsou to poměrně povrchní informace zatím a bude zajímavé sledovat později různá porovnání, ale pokud si budete chtít na konzoli zahrát Deus Ex: Mankind Divided v nejlepší možné kvalitě, možná bude lepší počkat do listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jeste ps4 nemam, ale chci si ho koupit. zajimaly by me hlavne tri veci:

ma cenu si kupovat ps pro kdyz nemam 4K televizi, jako skoro asi nikdo?

 

2 podrazej hry na ps4 ted, kdyz se budou "remasterovat" hry pro ps4 na ps pro?

 

pojedou hry ve standartnim rezimu pro ps4 na ps pro pri vetsich FPS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí si projít eurogamer.cz, abys zjistil, jaké hry a jaké úpravy vývojáři chystají pro ps4 pro. Věru....nativní podporu 4k rozlišení jsem příliš nezaznamenal a pokud tam je nějaká, tak je tam například zmíněno, že detaily budou stejné, jako ve full hd na obyč ps4....tzn. rozlišení větší, ale fps i detaily stejné.....Aby to nedopadlo tak, že sony bude tlačit, aby hry běhaly spíše ve 4k...už je jedno, jestli s nízkýma detailama nebo jen v 30 fps.

To, co jsem zatím četl, tak plně odpovídá ceně. Dojem, že ta konzole vyšla nejspíše hlavně kvůli VR je zcela na místě. Popisky toho, co bude na ps4 pro ve hrách lepší oproti staré ps4 jsou totiž poměrně nic neříkající.

Já jsem osobně hodně zvědavej, jak bude ta konzole tichá....i kdyby žrala 250w při hraní, tak teplo s tím spojené v takové škatulce uchladit tiše....no nevím nevím...

 

Ještě jsem se díval na různé články....pokud se hovoří o 4k rozlišení, tak opravdu spíše ve smyslu upscale na 4k, takže hra třeba poběží na pročku v 1440p nativním. Otázkou je, jaký rozdíl bude mezi tím, když ten upscale udělá samotná televize ze staré ps4.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Je to všechno pěkné, ať už lepší grafika, o 1GB ramek nahoru, ale já s koupí počkám. Xbox třistašedina mi vydržel asi 6 let a plejká čtverec mám teprve rok a nebudu fakt měnit jen o kvůli trošku lepší grafice a rychlejší konzoli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu