Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Objektivní pravda je, že Xbox X je vykonnejsi nez pro, ale neni na nem co hrat;) a vsichni lidi s 4k TV v 50" co koukaji ze 4 metru a cekaji na xbox x jako na spasitele. Kupte si projektor. 100" FullHD je masakr;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Martinoslav napsal:

Co je to objektivni pravda? :D

Objektivní pravda je ta co mám já a ostatní mne nezajímá (z pohledu 100 lidí 100 chutí) :D

 

Ale teď už vážněji, přijdou mi nějaké peníze a půjdu do pro + vr a můj dotaz, ten tukabel na převedení dat z jedné ps4 do druhé asi není součástí balení, co? A popřípadě jaký tukabeů jste použili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ake statistiky mas namysli, ale co citam nazory na reddite a neogafe ziadny masovy prechod na MS platformu sa nekona. Bohuzial skor vnimam velku nespokojnost hracov na strane MS po poslednej E3 - hry moc teda nazabodovali a multiplatformy tiez ani XOX nedava v nativnom 4k ale s podobnymi kompromismy ako PRO. A vzhladom na cenovu strategiu s moznymi zlavami od SONY v dobe vydania XOX sa da skor predpokladat opak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, mirai_trunks napsal:

Objektivní pravda je, že Xbox X je vykonnejsi nez pro, ale neni na nem co hrat;) a vsichni lidi s 4k TV v 50" co koukaji ze 4 metru a cekaji na xbox x jako na spasitele. Kupte si projektor. 100" FullHD je masakr;)

 

jo, hlavne kdyz mas ve hre tmavy treba les a nad tim zarivou oblohu je to super, nebo portal na splitscreen, kdyz jeden je u tmave zdi a druhy prijde k bile

V 6/21/2017 at 7:39, mirai_trunks napsal:

4k/60 fps je utopi na další konzolová léta. 1080/60 bych bral a rád viděl jako standart do budoucna:)

Na minule strance sam spravne pises, ze  4k60 neumi 8+ bitu barev a tedy HDR, HDR je ted nejvetsi hype. Takze 60p pri 4k ani nikdo nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎22‎.‎06‎.‎2017 at 18:43, fofito napsal:

Neviem ake statistiky mas namysli, ale co citam nazory na reddite a neogafe ziadny masovy prechod na MS platformu sa nekona. Bohuzial skor vnimam velku nespokojnost hracov na strane MS po poslednej E3 - hry moc teda nazabodovali a multiplatformy tiez ani XOX nedava v nativnom 4k ale s podobnymi kompromismy ako PRO. A vzhladom na cenovu strategiu s moznymi zlavami od SONY v dobe vydania XOX sa da skor predpokladat opak..

budes se divit, ale hodne multiplaformatovek dava Xko ve 4K. Hold nemuzes srovnávat vykon Xka a a PRO, kdz je tam skoro 50procentni rozdil ve vykonu. Mimochodem třeba moji dva kamosi, co mají PS4 prechazeji na Xko az vyjde.

 

mirai_trunks : to neni pravda, na Xboxu je co hrat. Dokonce ma mnohem vic her nez PSko.

kendykejnova : pekne, jen v 6Tflopech by to precejenom vypadalo lip...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Smartmax napsal:

Jirik, ty jsi zářný příklad konzolisty, který objevil slovo tflop a dává rovnítko mezi počet tflopů a kvalitu grafiky. Bohužel to tak není.

tak to bohužel (pro tebe) je. Proc myslis, ze na PS4 jedou hry (az na výjimky) lepe, kdz ONE ma silnejsi CPU?

 

evlo : co bude "nepoužitelného"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Rozhodl jsem se uzavrit tema, ktere se tyka prakticky jen offtopicu. Na dotazy, ktere se tykaji jen a pouze ps4 pro, pouzivejte otazky a odpovedi. Na rozbory her, predevsim toho jak ktere hry bezi na riznych konzolich, pouzivejte temata ke konkretnim hram, na vseobecne informace zalozte nove tema. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu