Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

RECENZE

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-playstation-4-pro-review

Don't buy a PS4 Pro expecting that all of your older games will run faster out of the box. We matched up identical Project Cars replay content here - a great GPU and CPU workout - and got identical results.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je divná jedna věc....na xbox one s se testovala dokonce stejná hra, project cars....a ta jednoznačně těžila ze zvýšené frekvence grafického jádra.....Pokud vím, rozdíl tam byl značný. Ta hra má totiž odemčený framerate.

Ta samá hra ale na ps4 pro nezaznamenává žádný boost. Tohle v SONY nezvádli....nevím jakou cestou to dělají, jestli se to softwarově tváří jako původní jádro, ale ten grafický čip je úplně jiný o tři generace novější...Opravdu jsem čekal, že i neopatchované unlocklé hry pojedou lépe....Za mne je toto asi největší fail této konzole.

Není patch, máte starou ps4 za 11k....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně takové zákazníky sony potřebuje :-) Ale nic ve zlém....Chápu, že je to lákavé...Jen by mne sralo, že ať hru pustím na konzoli za 6k nebo na konzoli za 11k, pojede pořád stejně blbě....ve stejně mizerném rozlišení a zubatá. Nemyslím pochopitelně jenom project cars....

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak presne o to ale Sony od zacatku usiluje! Znovu opakuju, pokud se chces honit za kazdym jednotlivym snimkem za sekundu, musis zvolit jinou platformu. Konzole jsou od zacatku delany kntomu, abys zapnul a hral a o vic se nestaral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky včera večer přivezl a zkoušel jsem Shadow of Mordor, stahnul se patch a jak seznam sliboval, tak je možnost nastavení grafiky.

Hral jsem asi jen půl hoďky, ale konzole je tichá. Akorát při stahování patche jsem pořád slyšel disk v mechanice a bál se, že je to větrák. Po té půl hodince byla přední část studená a zadní poměrně teplá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja se na to vybodnul. Ukazovalo to prenos asi na 7 hodin, tak jsem to zrusil a do novy konzole data stahuju znovu, beztak mam naprostou vetsinu her na plackach.

Tak zlepseni ve VR je hodne znatelne! Skoro bych rekl, ze pro VR je PRO povinnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu