Jump to content
tofi

PS4 Pro

Kupuji  

150 members have voted

1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

• Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

Recommended Posts

Z mého pohledu je divná jedna věc....na xbox one s se testovala dokonce stejná hra, project cars....a ta jednoznačně těžila ze zvýšené frekvence grafického jádra.....Pokud vím, rozdíl tam byl značný. Ta hra má totiž odemčený framerate.

Ta samá hra ale na ps4 pro nezaznamenává žádný boost. Tohle v SONY nezvádli....nevím jakou cestou to dělají, jestli se to softwarově tváří jako původní jádro, ale ten grafický čip je úplně jiný o tři generace novější...Opravdu jsem čekal, že i neopatchované unlocklé hry pojedou lépe....Za mne je toto asi největší fail této konzole.

Není patch, máte starou ps4 za 11k....

Tak přesně takové zákazníky sony potřebuje :-) Ale nic ve zlém....Chápu, že je to lákavé...Jen by mne sralo, že ať hru pustím na konzoli za 6k nebo na konzoli za 11k, pojede pořád stejně blbě....ve stejně mizerném rozlišení a zubatá. Nemyslím pochopitelně jenom project cars....

Ja taky včera večer přivezl a zkoušel jsem Shadow of Mordor, stahnul se patch a jak seznam sliboval, tak je možnost nastavení grafiky.

Hral jsem asi jen půl hoďky, ale konzole je tichá. Akorát při stahování patche jsem pořád slyšel disk v mechanice a bál se, že je to větrák. Po té půl hodince byla přední část studená a zadní poměrně teplá.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy