Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Pro


tofi

Kupuji  

150 hlasů

  1. 1. Koupim si PS4 Pro jeste letos?

    • Ano
      49
    • Ne
      76
    • Mozna
      25

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

http://www.hrej.cz/novinky/2016/12/08/ea-vyvoj-kvuli-ps4-proscorpio-nezdrazi-42657/

 

vyzera to tak ako som pisal...

hry sa zacnu vyvijat primarne na silnejsiu konzolu a spravia sa niake upravy aby to bezalo aj na slabsich konzolach

cize ak budu chciet hraci mat dobry zazitok z hry tak skor ci neskor budu donuteni kupit ps4 pro ak nechcu hrat osekanu hru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem do toho nakonec praštil a dnes koupil PRO, takže na limitovanou edici čekat nebudu. Neodolal jsem nákupní ceně za necelých 9K. Všechno šlape na jedničku i hlučnost je snesitelná, jen jsem nevyřešil zamrzání konzole u Rise of the Tomb Raider. Odpojil jsem ji od internetu a stejně se mi to hryzlo http://www.playstationlifestyle.net/2016/10/21/rise-tomb-raider-update-1-04-adds-ps4-pro-support-players-report-crashes/#/slide/1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě po hodně zdlouhavých peripetiích s CZC, kdy jsem nakonec musel zrušit objednávku a nechat si vrátit peníze a po poměrně dlouhé čekačce u Electroworldu i když vše mělo být skladem, snad konečně počátkem příštího týdne PRO dorazí. Tak jsem zvědav a doufám, že budu mít bezproblémový kus (a konečně se pustím do FF XV :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Martinoslav napsal:

Stoji to za ty starosti? Na Alze maji skladem, koupis a odpoledne ji mas doma...

 

To stejné psali na CZC, vše skladem 5 a více kusů, odesíláme ihned. (objednával jsem bundle s PRO, VR, kamerou) Týden se nic nedělo, na emaily vůbec nereagovali. Když se mi potom povedlo dovolat, tak mi bylo řečeno, že to není skladem a že neví vůbec kdy skladem budou. Když jsem se zeptal, jestli je teda normální uvádět, že produkt je skladem ve velkém množství, když ve skutečnosti skladem vůbec není (i v době hovoru stále na webu uváděno, že je skladem) tak mi bylo řečeno, že to je normální, že když je skladem i jen jedna položka z celého bundlu, tak se celý produkt inzeruje jako že je skladem. Což je naprostá šílenost a klamání zákazníka. Tak jsem se naštval, objednávku zrušil a nechal vrátit peníze.
 Díval jsem se potom na různé shopy a zvažoval různé varianty, říkal jsem si, že alza beztak bude to stejné, tak zkusím pro změnu electroworld, kde jsem už párkrát elektroniku kupoval a pohoda. Tady jsem taky ihned zaplatil kartou, vše mělo být skladem, dostal jsem info, že se zásilka připravuje k expedici, a pak zase týden uplynul a nic se nedělo, žádné info, emailem i telefonem mi bylo řečeno, že je zásilka připravena k expedici a že mi nemůžou říct kdy bude expedována, že to neví. :D

Nicméně včera večer jsem dostal mail, že zásilka byla expedována. Takže snad už by to mělo počátkem týdne dorazit. Je to ale moje blbost, že objednávám v prosinci, což je nejhorší období. Sám dělám v jednom eshopu (jiné odvětví) a tam máme peklo už od října, takže se těm zmatkům moc nedivím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nezlob se, nechci aby to vyznelo nepratelsky, ale rict si, ze kdyz ti v czc provedli to, co ti provedli, ze to bude na alze beztak stejne, to pak muzes zlomit hul nad vsemi eshopy. U CZC jsem nekolikrat stornoval objednavku, protoze ackoli uvadeli zbozi jako ze je skladem, nedostal jsem ho ani po trech dnech, od te doby tam nenakupuju. Po zkusenostech s radou jinych eshopu - treba originalky.cz (kde si hru casto nemuzes osobne vyzvednout ani v den vydani) jsemzakotvil u Alzy. Kdyz pisou, ze to maji skladem, tak to proste maji skladem a jeste ten den to mam na pobocce. 

Woodstock: Uvadet, ze Alzu ignoruju jen kvuli zelenemu panackovi, je tvoje vlastni rozhodnuti, ktere ale neznamena, ze je ten obchod spatny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nezlobím, ale jen proto, že ty máš někde dobré zkušenosti to neznamená, že je mají všichni. Na alze jsem samozřejmě také nakupoval, ale ne vždy bylo vše v pohodě. Na CZC jsem třeba do teď problém dříve neměl, stejně tak ani v Electroworldu. Těch eshopů, kde jsem objednávku mohl udělat bylo dost, měl jsem několik variant, zvažoval jsem alzu, originalky, xzone, supergamer, planeo, electroworld atd. CZC jsem popsal a na electroworldu uváděli, že vše co jsem chtěl je také skladem a měli tam na ty dané produkty lepší ceny než na alze, tak jsem prostě zkusil electroworld. On ten electroworld zase až tak velký problém nakonec nebyl, sice delší čekání, ale jakž takž komunikovali a už je to tedy konečně odesláno (doufám :D ). Hlavní problém byl s CZC. Jestli by mi to z Alzy došlo hned a bez problémů to prostě nemůžu předem vědět. Každopádně to bylo naposled, co jsem nakupoval v CZC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Rozumim :) Moje zkusenosti jsou na Alzu jen pozitivni. Jediny problem, ktery jsem za nekolik poslednich let zaznamenal, byl s Watch dogs 2. Neprisel ani nekolik dnu po vydani. U vseho ostatniho vzdy vse dorazilo presne v terminu, a to tam nakupuju x let a utratil jsem tam uz opravdu hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám všem jede Tomb Raider v pohodě ? Protože mě ne, rady jako být offline nebo se odpojit od internetu nepomáhá. Mám stejný problém jako na videu

prý to způsobuje nejnovější patch. Tomb Raider byla první hra co jsem spustil a myslel jsem že bude reklamace, ale ostatní hry jedou v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas007    Rise of Tomb Raider mi na PS4 Pro jede naprosto bez problému a i všechny ostatní hry zatím mi nic nespadlo a to hraju třeba 5 h. v kuse, kupodivu na staré PS4 mi občas něco spadlo třeba Fallout 4 ale na PS4 Pro zatím nic, to musím určitě zaklepat:rolleyes:.

Když už jsem píšu tak se musím ještě zmínit že mě dost udivuje když jsem četl příspěvky o pár stránek zpátky jak někteří šílenci vracely opakovaně PS4 Pro že byli moc hlučný:ohmy:, když hraju hru bez podpory 4K tak PS4 Pro ani neslyším pokud jede obraz ale ve 4K tak pochopitelně PS4 Pro slyšet je (po posledním softwarovém Updatu konzole je ještě tišší) např. hry s podporou 4K: Rise Of The Tomb Raider, The Last Of Us, Watch Dogs 2, Uncharted 4, ale určitě neřve tolik jako mi hučela původní PS4.

Na závěr moje krátké schrnutí a zkušenosti s PS4 Pro.

Kdo má TV s podporou 4K a HDR jako já 123cm, tak tomu PS4 Pro vyloženě doporučuji neboť rozdíl na takovéto TV je po grafický stránce obrovský a vůbec výměny za starou PS4 nelituji, když jsem poprvé spustil Tomb Raidera ve 4K tak jsem bez nadsázky čuměl jak tele na nový vrata a nechápal že vůbec může být tak nádherná grafika na PS4 Pro:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi nečekaně pošta doručila PS Pro, asi ted doručují i v sobotu. Mám dotaz - nejprve mi nefungoval přiložený HDMI kabel, tak jsem použil svůj starý a s ním už obraz najel, ale hned první problém. Zatím jsem ještě ani nespouštěl žádnou hru, ale i když jsem pouze v menu konzole a nic nedělám, tak se konzole dost zahřívá a ze zadu vychází dost teplý vzduch. Dělá Vám to taky? Nedovedu si představit co se bude dít když zapnu nějakou hru, když už se zahřívá bez jakékoliv činnosti. Zdálo se mi, že ta nálepka na krabici konzole byla už někdy odlepená, tak se obávám toho, co se mi uži stalo milionkrát, že mi nějaký eshop poslal použité / vrácené / vystavené zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Molda22 napsal:

Dneska mi nečekaně pošta doručila PS Pro, asi ted doručují i v sobotu. Mám dotaz - nejprve mi nefungoval přiložený HDMI kabel, tak jsem použil svůj starý a s ním už obraz najel, ale hned první problém. Zatím jsem ještě ani nespouštěl žádnou hru, ale i když jsem pouze v menu konzole a nic nedělám, tak se konzole dost zahřívá a ze zadu vychází dost teplý vzduch. Dělá Vám to taky? Nedovedu si představit co se bude dít když zapnu nějakou hru, když už se zahřívá bez jakékoliv činnosti. Zdálo se mi, že ta nálepka na krabici konzole byla už někdy odlepená, tak se obávám toho, co se mi uži stalo milionkrát, že mi nějaký eshop poslal použité / vrácené / vystavené zboží.

to je uplne ''normalny'' deje sa to vo vela obchodoch - vratit a zobrat druhu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže máš v menu PS Pro studenou? (nebo respektive ne teplou?). Protože i normální PS4 mi po pár minutách v menu vydává teplo, ale PS Pro je mnohem teplejší. Takže myslíte, že ji mám vyměnit?

EDIT: po cca 20 minutách instalace FIFY 17 (ted 67%) je celá zadní polovina konzole celkem brutálně teplá. (mam ji na otevřené ploše, mám vzadu za konzolí spoustu otevřeného prostoru, takže nic nezpůsoboje navracení vyfukovaného teplého vzduchu zpět na konzoli.)

EDIT2: mechanika byla hodně hlučná, dost hlučnější než klasická PS4 vedle, ale po dokončení instalace už PS Pro (alespon ve FIFE) jede pěkně potichu. Takže alespon toto.I teplota se mi zdá, že lehoulince klesla (ale pořád teplejší než klasická PS4 relativně o dost

EDIT 3: tak mám za sebou přesun dat ze starého do nové a ted jsem na obou konzolích testoval FInal Fantasy XV. U staré PS4 se při hraní jen lehce zahřeje maličká část v zadní časti konzole a u hraní na PS4 Pro je hodně teplá celá zadní polovina konzole. Ve standartním režimu je PS4 Pro při hraní trošičku více tichá než klasická PS4, což je fajn, ale když jsem zapl ten "vylepšený" mod hry, který je přímo pro PS4 Pro, tak konzole hučela jak letadlo až jsem měl strach (teplota ale kupodivu stejná, i když ono to asi o moc teplejší být nemůže).

Prosím tedy o pomoc ty z Váš, kteří mají PS PRO - jaké máte teploty? Taky máte konstantně hodně teplou celou zadní polovinu konzole? Taky ji máte velmi hlasitou když zapnete ty "PRO" verze her? díky za odpovědi.. Nechci 100x vracet konzoli když to co se mi děje je u PR4 Pro třeba úplně normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplá v menu bude to je jasný. Musíš počítat s tím, že je tam zdroj. Navíc ten zdroj je asi tak 3x vetší než ten v původní PS4 a ten nějaký to teplo vyzařovat bude. Co se týče hlučnosti tak když hraju FFXV tak si občas zafouká, ale jinak to nic hroznýho není, rozhodně lepší než moje původní PS4, u který i po vypnutí hry trvalo 10 minut než se větrák uklidnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu