Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack celé konzole Wii U (Wii U + vWii) - Online hraní


Luke25

Recommended Posts

Nabízím hacknutí konzole Wii U a to jak pro hraní Wii U her, tak také pro hraní Wii her (+ GameCube, NES, SNES, atd...) ve virtuálním Wii módu (dále jen vWii), který je součástí každé Wii U konzole.

Při odblokování nabízím i stažení her jak na Wii U, tak i na Wii (popř. GameCube). Dále nabízím pomoc při vlastním stahování her, instalaci a dalších případných věcech.

Hack Wii U
Hraní Wii U her z interní paměti nebo HDD/Flash - načítání jako při originální hře, online hraní - spouštění her ihned z menu přes ikonu. HDD musí mít vlastní napájení (u HDD 3,5 palců) nebo dvojitý USB Y kabel (u HDD 2,5 palců) - tento kabel mohu za menší příplatek přidat.

Hack vWii
Hraní Wii her z HDD, spuštění her přes program ve Wii módu (vWii). Možnost také přidat hraní GameCube her z HDD/SD karty (potřebný Classic Controller, popř. GameCube ovladač).

Na každý výše zmíněný hack je potřeba samostatný HDD!

Cena dohodou, záleží na tom, kolik toho budete chtít, jestli komplet nebo jenom něco. Nejlépe někdo z okolí (Č. Těšín, Třinec, Karviná, apod.), ale záleží na vás, můžeme se domluvit i na zaslání poštou. Při zájmu pište tady nebo SZ. 

Upraveno uživatelem Luke25
aktualizace...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Chtěla jsem upravit konzoli Wii U na hraní stažených her z HDD

Hledala jsem pomoc na různých místech, ptala se na různých diskusních fórech.

Po počátečních obavách jsem poslala konzoli WII U na druhý konec republiky člověku,

se kterým jsem si předtím jen pospala pár mailů.

Po 6 dnech se mi vrátila konzole s nahranými hrami, všechno v perfektním stavu.

Mohu tedy jen doporučit.

Velmi seriózní a rychlé jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • kruta locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu