Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rise of the tomb raider


mirai_trunks

Recommended Posts

Dřív se říkalo, že uncharted je kopie tomb raideru, teď je to naopak :D Zatím se mi tr líbí, snad si odpustí ty rádobyplačitvé scenyz minulého dílu, kde lara řve že musí zabit jeleňa a pak samopalem kosí jednoho chlapa za druhým...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednička se mi hodně líbila, když jsem ji hrál ještě na X360, ale pak na PS4 už mě docela otravovali ty předskritované scény s útočícími nepřáteli. Je to zde taky, nebo je tady trochu otevřenější prostor, který dovolí nepřátele třeba zcela obejít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

metuj, jak kde, třebas jednu z prvních misí/úkolů máš zabít medvěda. A když na tebe zaútočí smečka vlků, neutečeš jim. Ale běžní nepřátelé jdou někdy obejít, ale já su sfiňa a zkouším fšecky pozabíjat, potichoučku, kradmě a brutálně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

osobně jsem dohrál na nějakých 75 procent, sbírat mince a podobné hovadiny mne nebaví, ale skoro víc než příběhová linka mne bavily ty tzv. Tomby, ty jsem prolezl všechny. DLC babajaga byla dobrá, stejně tak i prolézání sídla rodiny croftů. Naopak ty výzvy nebo jak se to jmenuje a ty zombie mne taky nebavily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu