Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší závodní hra


Jackpott

Recommended Posts

Za mě je nejlepší závodní hra Dirt Rally. Jestliže rally nechceš, tak potom záleží na tom, jestli chceš arkádu zaměřenou hlavně na dobře vypadající grafiku, nebo simulaci, která není graficky žádný zázrak, ale co nejvíce se blíží skutečnému chování aut. Arkáda je asi jasná - Driveclub. Pokud preferuješ simulaci, tak buď Assetto Corsa (jízdní model rozhodně nejlepší, ale co se týče uživatelského prostředí, multiplayeru a grafiky, není to žádná sláva), nebo Project Cars (ne tak skvělý jízdní model jako v Assetto, ale má lépe vyřešený multiplayer a kariéru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš li simulátor - Dirt rally .... pak jsem hrál jak Project car tak Drive club ... mě osobně více sedlo Project card - a The crew mě nechytlo vůbec ... jinak NFS je open world s tuningem, ale to je arkádovka první řady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Nejlepsi zavodni hra na ps4 me prislo need for speed a driveclub. Zkusil jsem nekolik ruznych her. Prijde me, ze opravdu dobre zavody na ps4 nejsou zadne. Popravde need for speed me asi bavilo jen kvuli filmovemu efektu a ze je tam auto co mam ve skutecnosti.
Zas me tam silene vadilo tlaceni RWB tuzingu, grrr.

A vlastne jediny duvod proc mam jeste ps3 je GT6.

Dokonce uz jsem i nekolikrat uvazoval, ze si koupim xbox jen kvuli forza horizon 3. :(

Nejaka vylozene hra s pocitem rychlosti jako byl star wars racer, nebo horsi wipeout nikde nic, akorat na switch.

 

Jinak ja teda fakt nehledam u zavodni hry simulaci reality, kdyz si chci zazavodit, tak jedu na okruh, hledam zabavu a odreagovani se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde need for speed me asi bavilo jen kvuli filmovemu efektu a ze je tam auto co mam ve skutecnosti.

 

Ale řadíš nfs mezi 2 nej závodní hry společně s driver club. To je fakt mazec tu číst některé komenty. To jako kdyby někdo napsal, mnohem lepší zážitek ze hry mám v PES17 ale hraju FIFU17 protože má všechny licence na týmy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

wrc6 je nejvíce "podvádějící" rally hra co jsem hrál. Měl jsem ji asi týden a pak znechuceně prodal. U dvou rally, tuším portugalsko a německo, se mi stalo že jsem před poslední rz vedl s náskokem přes 30 vteřin. U obou jsem udělal chybu, v závěru poslední rz jsem vyletěl z tratě, jen na chvilku, ztráta tak pět vteřin. Na všech předchozích mezičasech jsem byl první o pár vteřin. Dojedu do cíle, a naraz jsem byl v rz poslední se ztrátou přes minutu a půl a samozřejmě jsem spadl v celé soutěži na páté, respektive šesté místo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 4. 2017 at 11:40, Manoust napsal:

WRC 6 jsem nehral, ale dirt rally je simulace a je to dost hardcore. Nejlip na to met volant. Takze jestli mas rad poradnou vyzvu a rally ber dirta. 

Dirt rally není simulace ani omylem, a HC už vůbec. Je to ale skvělá hra, o tom žádná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo tu přece neříká, že Need For Speed je simulátor, taky se to s dirt rally nedá srovnávat, je to mimo kategorii.

Richard burns rally je asi jediné realističtější rally než dirt rally, to je jediná vyjímka, ale ta hra je stará přes 15 let, dirt rally má nejvěrnější jízdní model napříč celou rally kategorií, nebo napiš aspoň jedno realističtější rally co vyšlo za posledních 10 let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pokud si chcete dobre zazavodit,tak si najedte na czech conzole racing.zavodi se tam ve Forze 6,v Projectu Cars a Dirt rally a je to super.Jsem tam cca pul roku a je to tady snad jedina fakt dobra komunita,kde vse funguje.Momentalne jezdime kazde pondeli vecer v projectu,ctvrtky vecer patri Forze a ted se jede cele mistrovstvi v Dirtech a fakt to nema chybu.

jo jeste upresneni,je to na Xone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu