Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 hry - Spousty nejlevnějších her z EU distribuce


gamer23

Recommended Posts

Prodám tyto nové anebo pouze odzkoušené hry za nejlepší ceny, pro více info pište PM

U všech her garantuji angličtinu:

Nová nabídka 28.01

* Bez krabičky
V závorce jazyk na krabičce oficiálního obalu (FR - Francouzský obal / DE - Německý obal / IT - Italský obal)

(Rezervace) ___________________________
Life is Strange - Rezervace IniTW8X

Osobní předání v Praze nebo poštou doporučeně 50,- 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase Vám musím vřele poděkovat, při takovéhle akci jsem čekal spousty nechápajících otázek a nedorozumění, ale evidentě si my pařani z console-forum skvěle rozumíme a vše proběhlo, dalo by se říct hladce :) Jste mi velkou inspirací a mam tak hlavu napěchovanou nápady, že se máte na co těšit :) Velmi se nám blíží první výročí a to 10 000 shlednutí stránky a to samozřejmě nezůstane bez odezvy - už ve čtvrtek příjde nová nabídka a pro nejvěrnější nakupující se roztočí slevové tornádo.. Mám bezkonkurenčně nejlepší zákazníky/spoluhráče a doufám, že ještě nějaký pátek Vás budu mít čím zásobovat.. gg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěží uvěřit, že od chvíle, co jsem si koupil v září prvních pár her za ceny, při kterých mi málem vypadli oči z důlku uběhli už tři měsíce..

Jelikož nejsem sobecký člověk a rád se podělím s ostatními, tak jsem se o tuto příležitost rozhodl podělit právě s Vámi..

Nevědomky jsem tím na sebe vzal břemeno, které finančně gramotný člověk při pohledu do mých excel tabulek nemá šanci pochopit..

Black Friday, December Player, Mikulášská nadílka,  Adventní kalendář, Vánoční akce, Šťastné číslo a Slevová tipovačka tyhle akce a soutěže jsme tady zvládli absolvovat a s radostí oznamuji, že hlavní akce ledna dorazí už v pátek - Lednový výprodej

Jelikož jsem taky jenom člověk a můj přesný harmonogram posledního čtvrt roku byl od pondělí do neděle - prácex2, prácex2, prácex2, prácex2, prácex2, práce, práce - tak si dávám oficiální narozeninovou dovolenou, při které budu pracovat jenom na svém hpp, finišovat rezervačky a ve volnu konečně hrát své vysněné Dishonored 2 a Watch Dogs 2.. 

Děkuji za pochopení a kroužkujte si do diáře pátek :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • kruta locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu