Přejít na obsah
gamer23

XONE Hry Xbox One hry - Spousty nejlevnějších her z EU distribuce

Recommended Posts

Zase Vám musím vřele poděkovat, při takovéhle akci jsem čekal spousty nechápajících otázek a nedorozumění, ale evidentě si my pařani z console-forum skvěle rozumíme a vše proběhlo, dalo by se říct hladce :) Jste mi velkou inspirací a mam tak hlavu napěchovanou nápady, že se máte na co těšit :) Již ve čtvrtek tady bude nová nabídka, kterou si rozhodně zasloužíte, jste bezkonkurenčně nejlepší zákazníci/spoluhráči a doufám, že ještě nějaký pátek Vás budu mít čím zásobovat.. gg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Stěží uvěřit, že od chvíle, co jsem si koupil v září prvních pár her za ceny, při kterých mi málem vypadli oči z důlku uběhli už tři měsíce..

Jelikož nejsem sobecký člověk a rád se podělím s ostatními, tak jsem se o tuto příležitost rozhodl podělit právě s Vámi..

Nevědomky jsem tím na sebe vzal břemeno, které finančně gramotný člověk při pohledu do mých excel tabulek nemá šanci pochopit..

Black Friday, Mikulášská nadílka, Vánoční akce a Šťastné číslo tyhle akce a soutěž jsme tady zvládli absolvovat a s radostí oznamuji, že hlavní akce ledna dorazí už v pátek - Lednový výprodej

Jelikož jsem taky jenom člověk a můj přesný harmonogram posledního čtvrt roku byl od pondělí do neděle - prácex2, prácex2, prácex2, prácex2, prácex2, práce, práce - tak si dávám oficiální narozeninovou dovolenou, při které budu pracovat jenom na svém hpp, finišovat rezervačky a ve volnu konečně hrát své vysněné Dishonored 2 a Watch Dogs 2.. 

Děkuji za pochopení a kroužkujte si do diáře pátek :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.