Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live gold - sdílení


hackys

Otázka

Zdravím,

mám takovou otázku: S kamarádem máme propojené účty a on aktuálně má předplacený Xbox Live Gold. Multiplayer funguje normálně, ale nemůžu nakupovat věci co jsou v Xbox Live Gold a ani nejdou hry co jsou free. Nějaká ráda, nebo to jen prostě nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1
před 9 hodinami, hackys napsal:

Zdravím,

mám takovou otázku: S kamarádem máme propojené účty a on aktuálně má předplacený Xbox Live Gold. Multiplayer funguje normálně, ale nemůžu nakupovat věci co jsou v Xbox Live Gold a ani nejdou hry co jsou free. Nějaká ráda, nebo to jen prostě nejde?

Podle mých zkušeností to nejde, taky to tak mám s kamarádem a on to má zaplacené, vše mu jde, mně jde jen multiplayer u her. Vždy k free hrám stačí, ať on si ji stáhne a mně se ta hra ukáže v "ready to install".. Tak mu vždy řeknu a pak si ji stáhnu já sám. :) To samé platí pro EA access, hry mi fungujou, ale prva je on musí stáhnout a pak se mi zase ukážuou v "ready to install". Když si já otevřu EA access, tak mi to ukáže, že nemám zaplacené, ale hry z Vaultu mi jdou, když je stáhnu přes toho kamaráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1

Pokud máš hry stažené zdarma přes xbox live gold (ty co vychází každý měsíc) tak pokud ti skončí xbox live gold tak hry nepůjde spustit. Aby jsi ty hry mohl hrát, musíš mít Xbox live zaplacený. Pokud jsi nějakou hru koupil za peníze, tak hra půjde i po skončení xbox live. Na jednom xboxu stačí, ať má jeden účet zaplacený xbox live. Zbylé účty na konzoli ho budou mít automaticky taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 44 minutami, pazdy0017 napsal:

Podle mých zkušeností to nejde, taky to tak mám s kamarádem a on to má zaplacené, vše mu jde, mně jde jen multiplayer u her. Vždy k free hrám stačí, ať on si ji stáhne a mně se ta hra ukáže v "ready to install".. Tak mu vždy řeknu a pak si ji stáhnu já sám. :) To samé platí pro EA access, hry mi fungujou, ale prva je on musí stáhnout a pak se mi zase ukážuou v "ready to install". Když si já otevřu EA access, tak mi to ukáže, že nemám zaplacené, ale hry z Vaultu mi jdou, když je stáhnu přes toho kamaráda.

Ok, díky. Mě jde hlavně o to, že si chci třeba koupit nějakou hru, kterou on třeba nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cavess vo spolok....potrebujem poradit. Syn ma na svojom ucte aktivovany 14dnovy live gold....hry stiahnute zadarmo (za jednu hru som doplatil 5 €)vramci live goldu sa budu dat hrat aj po expirovani Live goldu? A este jeden dotaz, synov ucet je detsky, teda som si musel vytvorit rodicovsky ucet aj ja, kde ho mam v ramci rodiny naparovaneho ako dieta. Otazka: sucasny aktivovany, resp. neskor riadne zakupeny live gold plati/ bude platit aj na mojom rodicovskom ucte, alebo je to viazane len na ten ucet, v ktorom bola sluzka live gold zakupena? Som z toho LAMA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu