nepster

Obchodováni s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)

2 988 příspěvků k tomuto tématu

Čus, sháním někoho na společnou koupi nějaké VR hry. Z té momentální nabídky mě zaujal Batman, Eve a The Assembly. V případě zájmu se můžeme dohodnout i na něčem jiném, ale po vyzkoušení vím, že nemám zájem o RIGS a Driveclub. V případě zájmu PM (chtěl bych primár).

Mám tu k prodeji také 1 primární a 1 secundární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením:

FIFA 16 - 200 Kč (Primár)

Headmaster VR - 200 kč (secundár)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 30. 10. 2016 at 12:02, Kuliss9 napsal:

Čus, sháním někoho na společnou koupi nějaké VR hry. Z té momentální nabídky mě zaujal Batman, Eve a The Assembly. V případě zájmu se můžeme dohodnout i na něčem jiném, ale po vyzkoušení vím, že nemám zájem o RIGS a Driveclub. V případě zájmu PM (chtěl bych primár).

Mám tu k prodeji také 1 primární a 1 secundární slot, preferuji ověřené uživatele s kladným hodnocením:

FIFA 16 - 200 Kč (Primár)

Headmaster VR - 200 kč (secundár)

Nabízím ještě secundár na The Division za 200kč

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

čau kluci.... Mam dvé otázky :(

1. Nechápu ty primář a sekundar ucty... Nebo sloty dyť přece muzu svůj ucet jako primární dat jen jednomu týpkovi ne? Takže jak muze někdo nabízet třeba od jedné hry primary a od druhé secondary ?

2. Mam: gta v, bf4, fifa 15,16, nhl 15, the ewil whitin,ufc 1,2, whatchdogs ,resident evil zero, resident evil 1 hd, driveclub full, outlast, last of us, the elder scrols online, watch dogs, life is strange+ hry z ps plus za minimálně poslední rok... Mel jsem to s kamarádem on mel zase jine hry ale už nemá ps takže zkouším.touto formou někoho najit kdo by nejlépe asi vymenil navzájem primary acouty teda pokud se to nedela jinac... Kde o to aby osoba mela co nabídnout.. Jinac ja kazdy co dva tri měsíce kupuji něco a vse jen data setrim mechaniku :) a mam to napořád

ps: Tento měsíc zvazuji bf1 nebo fifu 17 , tak snad mi někdo usetei , ozve se co nejdříve nebo aspoň poradi...

díky Jp_walker1987

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se