nepster

Obchodováni se SLOTY her (primární/sekundární)

2 919 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj

Mám na prodej dva účty. Prodávám je komplet, žádné sekundární sloty apod. Založil jsem je jen na zahrání a následný prodej. Oba jsem měl v PS4 pouze já. Co si s účtem uděláš, je pak jen tvá věc, já je mám v konzoli smazané.

první účet obsahuje oba datadisky k zaklínači - Srdce z kamene, O víně a krvi + Battlfield Hardline, Battlfield 4, Outlast, Resident Evil Revelations 2 Deluxe - cena 999,- Kč PRODÁNO

druhý účet je Need for Speed - cena 370,- Kč PRODÁNO

Není problém obchodovat po domluvě přes aukro (mám dlouholetý 100% účet), nebo nedávno založený a taktéž 100% účet mám na gamebazaru.

Domluvit se můžeme i na fyzickém disku Zaklínače 3 (komplet balení) za cenu 550,-Kč. Kdyby někdo chtěl náhodou všechno najednou, tak se můžeme domluvit i na nějaké korekci ceny. PRODÁNO

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

cus tak je k mani:

batlefild one \ sekundar 600

uncharted 4 \ sekundar 450

Oba ucty jsou zvlast, a jsem první primář majitel,... Ceny a návrhy do pm, jinac sháním zaklínače 3,fallout 4 s nakym dlc, a until down , nebo se nak složit na re 7, ci nhl nebo fifu 17

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rezerva:

Budu mit secundary k temhle hram, US region:

Destiny The Collection - 350Kc

Dishonored Definitive Edition - 100Kc

Titanfall 2 - Prodano

Mimochodem tady kod se 20% slevou na US Store, myslim ze plati do zitra 19.12 cas presne nevim, ale snad by se nekomu hodilo:

BG48PK9BGH

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se