Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation VR - HDMI Problém


xWisco

Recommended Posts

Zdravím, mam takovej dost vážněj problém s PS VR .. Když vše zapojím přesně podle tutorialu co má PS na youtube, a zapnu první TV, pak PS4 a potom VR, tak na tv stale beží: Žádný Signál.
A brýlích mi to ukazuje jenom X-> HDMI. Jakoby snad ty HDMIčka nešli ani .. Ale asi 7x sem kontroloval správné zapojení, a vyzkoušel jsem 5x HDMI kabelu. 
Takže už fakt nevím kde je problém pořád a pěkně mě to s**e ... Nikde na netu nemůžu najít nějaké téma kde mají lidi stejnej problém, a když jo, tak to vyřeší vypnutím a zapnutím. Když si to půjčil kámoš, tak mu vše jelo úplně bez problémů .. jen mě to prostě nejde!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, romeno napsal:

Zkusil bych v ps4 v safe modu change resolution, pokud ani to nepomuze tak reset factory defeaut, bohuzel prijdes o vsechny data, tak si je pred tim zalohuj pokud neco budes potrebovat.

navod zde:

 

Prosimtě, takovej problém další že už se nedostanu ani do safe modu .. 
Když držím to tlačítko ze startu, tak mi pak pípne 2x zasebou a PS4 se vypne .. 
Co ted ? :( furt jen samej problem nic mi proste nejede normalne jako kazdymu ... 
Už mi nejde ani obraz proste od normal ps4, když ho pripojim na HDMI a pznu, tak v tv: Neni Signal ... Vypnul se natvrdo ze zasuvky predtim a nejde uz proste absolutne nic .. jedina tv, na ktery mi porad bezi Zadny Signal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tenhle problem tu melo uz vice lidi, vetsinou to vyresilo zapojeni do jineho hdmi portu, popripade jiny kabel.

Jinak ti muzu jeste poradit vyresetovat komplet nastaveni TV a nebo mrkni do manualu k TV jestli o tomto problemu neco nenajdes, kdyz se zarizeni pripojene do hdmi nehlasi. Pokud manual nemas urcite ho dohledas na internetu nebo ti jej zasle vyrobce tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 6. 12. 2016 at 19:09, xWisco napsal:

Prosimtě, takovej problém další že už se nedostanu ani do safe modu .. 
Když držím to tlačítko ze startu, tak mi pak pípne 2x zasebou a PS4 se vypne .. 
Co ted ? :( furt jen samej problem nic mi proste nejede normalne jako kazdymu ... 
Už mi nejde ani obraz proste od normal ps4, když ho pripojim na HDMI a pznu, tak v tv: Neni Signal ... Vypnul se natvrdo ze zasuvky predtim a nejde uz proste absolutne nic .. jedina tv, na ktery mi porad bezi Zadny Signal. 

Pak to zase podržet než to dvakrát pípne a zapne se:) Nicméně jestli máš v brejlích signál, tak zkus normálně v menu změnit rozlišení bez ničeho.

Nicméně když není obraz, bývá aspoň zvuk.

Máš to správně zapojené?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2016 at 12:14, tojejedno napsal:

Pak to zase podržet než to dvakrát pípne a zapne se:) Nicméně jestli máš v brejlích signál, tak zkus normálně v menu změnit rozlišení bez ničeho.

Nicméně když není obraz, bývá aspoň zvuk.

Máš to správně zapojené?:)

Ano zapojené to mám dobře, a zvuk jde nějaký od menu jakoby .. 
A nevim zda mam nebo nemam v brejlich signal kdyz mi tam ukazuje X->HDMI :/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu