Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 hry pro nejmenší, ideálně multiplayer


stava

Recommended Posts

Zdravím,

jelikož PS4 jsem koupil hlavně dětem (jak jinak, že?) tak bych se rád koupil i nějaké hry pro děti (3 a 6 let), ideálně multiplayer. Jasnou volbou byla Little Big Planet 3, pak v PS+ jsem dostal nějaký Tablet Top Racing, ale co dál? Aktuálně koukám na Tearaway, kde druhý by mohl hrát modifikace na tabletu, ale to není úplně ono. Jen zmíním, že zároveň mám i PS3, kde je celkem baví LEGO (Star Wars, LOTR, Hobit) nebo Rayman. Samozřejmě oba hrají rádi Minecraft, ale nevím, zda má cenu upgradovat na PS4 verzi.

Prosím o nějaké tipy, co se třeba chytlo u vašich potomků a čemu se vyhnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, synovci hrají hlavně gta v :D , mají 6 a 9 let, ale taky skylanders, teď si z hlavy nevzpomenu jakou verzi http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/f:q:skylanders/

a baví je i trackmanie, i když tratě jim většinou odemykám já, ale baví je jich potom projíždět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně LEGO hry, pokud nebudou vědět, můžeš jim jako druhý hráč pomoci. Pak už tady většina her zazněla, takže možná ještě nějaké sportovní, to snad zvládne každý.

PS: Já hrál San Andreas od svých 10 let, Vice City dokonce na PS2 ještě v útlejším věku a nijak mě to nepoznamenalo. Rodiče mě dobře vychovali, takže nepřejíždím lidi, nestřílím je a snažím se dodržovat pravidla. Úvahy typu - GTA není vhodné pro děti jsou sice hezké, ale spíše to dle mě záleží na tom, jak to má kdo v hlavě srovnané. Z mé generace jsme všichni "od mala" hráli GTA a nijak nás to nepoznamenalo, vrazi z nás nejsou. Dnes je to ale móda, stejně jako obrana feministických matek neočkovat vlastní potomky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci psát off-topic, ale 6 a 9 je něco jiného než 10. Nicméně se tu někdo ptal na hry pro nejmenší a to GTA OPRAVDU není. Není to ani tak  výchově rodičů, jako o době, co je, děti se doma mohou chovat úplně jinak než ve společnosti ostatních. Ale nebudu tady moralizovat, protože si myslím, že to zde nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Dweightee888 napsal:

Nechci psát off-topic, ale 6 a 9 je něco jiného než 10. Nicméně se tu někdo ptal na hry pro nejmenší a to GTA OPRAVDU není. Není to ani tak  výchově rodičů, jako o době, co je, děti se doma mohou chovat úplně jinak než ve společnosti ostatních. Ale nebudu tady moralizovat, protože si myslím, že to zde nemá cenu.

Tak poslóché ty pepíku z Vršovic, sám jsi dítě, tak něco doporuč a netroll!!

K tématu: rozhodně Lego hry, já je hral chvilku ale můj synátor do toho byl zažranej, ppokud by jsi měl kameru, tak Knacka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal v úvodním příspěvku. LEGO mají, PS+ si platím, mám tam toho docela fůru. Ale vysloveně dětské, split-screen, sotva pár kusů.

Knack jsem už také koupil, ale zřejmě nebude umět splitscreen, uvidíme. Kamera v té hře je k čemu? Kameru jsou koupil k PS3 a pak zjistil, že je proti XBOXu skoro nepoužitelná a citlivost/přesnost je snad horší než hry s kamerou na iPadu. Nebo to neumím nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu