Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu - PS3 a film ve 3D


Dastyman

Recommended Posts

Zdravím, chci si přehrát film ve 3D na PS3, naposledy mě to šlo před 2 lety, od té doby jsem ho nepouštěl, a nyní mi to stále píše, že nepodporuje 3D (PS3 i televize s 3D stejná, žádná změna). Aktualizaci sofwaru jsem provedl na poslední dostupnou verzi. Nevíte někdo, jestli tam není nějaký fígl nebo proč by to nešlo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

HDMI kabel jsi taky neměnil?

Divné, že by ti to přestalo samo od sebe fungovat, pokud jsi nic neměnil. Obvykle se "samo" nic nestane :)

Můžeš ještě zkusit resetovat nastavení obrazovky a nechat konzoli detekovat tvoji TV znovu, anebo zkusit níže uvedený postup.

You will need to be connected by an HDMI cable.

You can reset the display settings by holding the power button when turning on the PS3, and it should auto-detect your 3DTV. Alternatively, you can try it this way.

On the Menus go to -

Settings -> Display settings ->Video Output Settings
Highlight HDMI (then press right)
Highlight Automatic (then press right)

You should then see a message, asking If you can read the message. If you can, select YES

If your 3DTV has been detected properly, you should now be asked to confirm the size of your screen. Press UP/DOWN to change it if you need to, once it is correct press RIGHT to continue

Press X to save these settings.
Select FINISH.

You should now be able to play games and watch Blu-rays in 3D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu