Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP - flash - nechce naskočit PSP hlavní menu


bulvajs

Otázka

Ahoj, mám prosbu.
Měl jsem flashnuté PSP, ale zřejmě tím, jak sem vyndal baterku, jsem zase o flash přišel, ale tentokrát nějak divně! PSP mi vůbec nenaběhne. Tedy naběhne šedé pozadí a když zmačknu select - tak mi naskočí textové meníčko, kde mám nějaké možnosti. Koukal jsem se na různé návody, postupoval jsem dle jich, tedy jsem stáhnul znovu flashovací soubory, nahrát na kartu... ale vůbec se nedostanu do hlavního menu PSP, kde bych mohl flash nainstalovat. 

Zkoušel jsem připojit i přes USB, to v pohodě funguje, dostanu se na kartu i případně do paměti PSP, ale prostě to MENU - hlavní PSPčka vůbec nenaskočí.

Prosím, může mi někdo poradit? zde jsem si to procházel, ale nenašel jsem konkrétní problém :-/

Případně i poradit, jak udělat flash tak, aby prostě zůstal a nebál se člověk, že se mi vybije baterka a nepůjde to.

Díky moc za jakoukoliv rychlou pomoc.

Btw. přeji krásný rok 2017 všem.

Bulvajs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tím textovým meníčkem máš na mysli VSH Menu, že jo? Tak se skrze jeho nabídku přepni do Recovery Menu a následně zvol Advanced a Format flash1 and reset settings. Ale bacha, pouze flash1! Dojde tím k resetu paměti, takže počítej s tím, že PSP budeš muset znovu nastavovat. Nezaručuju úspěch, ale mohlo by to zabrat.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak, VSH menu. Zkousel jsem dle tve rady, ale nemam tam vubec nikde format flash 1. A sem zrejme v prdeli! Prepnul jsem na USB device flash0 a ten sem ja kreten naformatoval.

 

Takze nyni mi uz nenaskoci vubec nic. Da se s tim neco delat, nebo s tim mam hodit o zem?:-. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

No, pokud jsi skutečně naformátoval flash0, tak to není dobrá situace. Co máš za PSP? Pokud máš PSP 100x, nebo 200x, můžeš to zachránit pomocí Pandora's battery v kombinaci s Magic Memory Stick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne nadarmo jsem zdůrazňoval formátování pouze flash1, určitě to tam taky bylo, je to ve všech Recovery Menu, ale co už... Formátováním flash0 jsi smazal celý operační systém alias firmware, takže teď z toho máš cihlu. Jak už se ptal kolega nade mnou, co máš konkrétně za PSP model? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, 

Mam 1004. To je fakt v prd..i

No, a jak udelam tu pandora battery? Nebo kde ji sezenu? Koukal jsem na tu magic card a tu jsem si jiz vytvoril.

Pls, poradte. Pripadne, pokud to dokazete, co kdybych Vam jej poslal postou, spravili jste to, nahrali pokud mozno flash, ktery tam zustane na trvalo (tedy, pokud to vubec jde) a poslali zpet? Samozrejme vse zaplatim, jak postu, tak Vasi praci. Pripadne se mi ozvete.

Ale klidne se spokojim s radou, jak to udelat sam.

Moc rad bych ho zprovoznil :-/ 

Diky moc za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to zitra vyzkousim a dam urco vedet. Zatim diky moc ;-) 

Jeste dotaz. Ohledne toho spoje, na te baterce. Co je na obrazku, co si odkazoval v tom vlakne cos poslal. Jsou tam 3 spoje. Ty prerusit vsechny, nebo jen ten jeden, co ukazuje ta sipka?

 

Diky za objasneni.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu