Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s hrami vydanými 2015 a výše


Recommended Posts

Zdravim potreboval bych poradit mam rgh a nejdou mi zatim veskere hry vydane rekneme 2015 a vyse pise mi to ze je hra asi spatne stazena a at ji sathnu znova ale to je nesmysl pac to jsem zkousel z x serverů stahovat x krat stejnou hru a vzdy stejny problem a ted jsem se v tom utvrdil pac jsem si kopiroval od kámoše nejake hry a z 10 ti her nesli jen 3 nhl legacy fifa 2016 a novy Watch dogs a pritom u nej valily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, drak3go napsal:

Tvé možnosti jsou buď stáhnout balík J-Runner s již integrovanými soubory nejnovějšího dashboardu (aktuálně je to 17511), anebo si tam ty potřebné soubory dohrát sám, jak jsem uvedl v dalším příspěvku viz. odkaz.

tak me to dovedlo na nejake stranky eurasia a tam to po me chce registraci coz by nebyl problem jenze to nma problem s mym uvedeným heslem:wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

a na co klikas ze te to vede na eurasia?

Odkaz z prispevku od drak3go je tady na teamxecuter

Stahnes potrebne soubory, akorat stahni Dashlaunch 3.18.1 v diskuzi na tom odkaze na teamexecuter je i odkaz na stazeni opravene verze Dashlaunche

Tady je odkaz na stazeni opravene verze Dashlaunche i xebuildu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, basildon napsal:

a na co klikas ze te to vede na eurasia?

Odkaz z prispevku od drak3go je tady na teamexecuter

Stahnes potrebne soubory, akorat stahni Dashlaunch 3.18.1 v diskuzi na tom odkaze na teamexecuter je i odkaz na stazeni opravene verze Dashlaunche

má to mít kolem 700mb?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Podle toho co se tam pise, tak ano, melo by to mit 700MB

Citovat

Here is an updated version of J-Runner It includes all dash files, and the avatar update for 17511, Latest Dashlaunch, and The latest Xebuild.  The download is a bit big, but that is because it comes with all of the dash files, and a few of the avatar updates.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, basildon napsal:

Podle toho co se tam pise, tak ano, melo by to mit 700MB

 

Vim ze jsem asi otravnej ale snad uz je to poslední dotaz mám ted aktualizovat DB na verzi 17498 a nebo rovnou na verzi 17511 ,pokud na tu novější je tam nejaká zmena v postupu podle ktereho jedu tj 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, drak3go napsal:

Když už updatuješ, použij rovnou nejnovější verzi DB. Postup aktualizace je úplně stejný.

Myslel jsem si to ale radeji se zeptam než abych něco podělal díky moc :)

 

///EDIT 5.1.2017 @19:32

Tak hotovo děkuji @drak3go, @basildon a @xmod za pomoc a trpělivost :) THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu