Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad String


Recommended Posts

Nedělal jsem nic s aurorou,ani nový vzhled atd. Ale mám takové tušení,že to tu hlášku píše od doby,kdy jsem připojil druhý externí disk,je to možné? A ta hláška se objevuje dole uprostřed,ale objeví se cca.na 2-3 sekundy,pak zmizne a už se neobjeví. Bohužel nevím, jak udělat screen na xboxu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkus to vyfotit treba telefonem ;-)

Tu Auroru mas v cestine odemne, stahoval si ji pres Auroru nebo nakopiroval?

Mohl by to byt chybejici radek v prekladu.

Zkus hodit Auroru do anglictiny, jestli ti vyhodi tu chybu a pak opet do cestiny.

Muzes taky zkusit cestinu smazat, pokud v anglictine se ta chyba neobjevi a znova cestinu stahnout pres LangPack downloader ve Skriptech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jj, zkus tu anglictinu a uvidis, kdyztak natoc video, at nepropasnes zaber :wink:

Pokud by to delalo i v angličtině tak bude chyba mozna v tom ext.HDD.

Pokud by byla anglictina v pohode, tak to nechej v ni, a smaz tu cestinu v Aurora/Media/Locales/

Potom tu cestinu stahni pres Auroru, pokud mas Xbox pripojeny na net.

Na hlavní obrazovce zmačkni tl.Zpět (System) - Skripty - Aurora Repo Browser - Utility Scripts - Language Pack Downloader v1 by Swizzy


 Zmáčkni A a nainstaluj jej, poté vyjeď na úvodní obrazovku Skriptu přes B a na obrazovce budeš mít Language Pack Downloader, najeď na něj a spusť přes A, vyber hned první Czech by basildon a stáhni ho do konzole.

Dej pak vedet jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMG_20170107_230339.jpg

Takže dopadlo to asi takhle: Když restartuji xbox popř.Auroru tak mi to tu hlášku nenapíše, nenapíše ji ani v případě když vypnu celý xbox a znova ho zapnu. Ale hláška se mi napíše vždy když vypnu xbox  a vypnu ho i z elektřiny. Pak ho v elektřině zapnu,zapnu xbox a BAD STRING se znovu objeví i když mám Auroru v Eng i v CZ. A to jsem i smazal tu CZ staženou přes NTB a nahrál jsem ji dle tvého návodu přes script. Takže asi problém bude v tom druhém externím HDD. Akorát je zajímavé, že se to stane jen když xbox vypojím i z elektřiny,jinak se to nestane. Tak teď nevím,jestli teda xbox nemám vypínat z elektřiny nebo se to dá vyřešit i jinak. Já teda když nehraju na xboxu tak vždy vypínám zásuvku ať ten xbox,přesněji externí HDD zbytečně třeba dva dny nejedou. Ale když jsem měl jen ten jeden externí HDD tak mi to nedělalo,dělá to až teď u dvou externích HDD. Tak jedině že by ten druhý externí HDD byl třeba špatně naformátován? Může to být tím? Je samozřejmě naformátován na FAT 32 jestli jsem dobře informován, tak v xboxu jde HDD jen naformátován na FAT 32. Formátoval jsem ho v programu "HP USB Disk Storage Format Tool". Jiný program který by mi nový externí HDD naformátoval na FAT 32 jsem nenašel. Ale I ten první externí HDD jsem formátoval v tomto programu a tam nebyl problém a hry mi jedou bez  problémů z obou HDD,Tak nevím. jestli třeba ten xbox má problém se dvěma externímy HDD? Nebo mám ještě zkusit ten druhý externí HDD znovu v tom programu naformátovat? Ale už mám na něm dost her a celkem by to byla ztráta času kdybych zformátováním všechny hry z něj smazal a pak je tam dlouhou dobu zase všechny kopíroval zpět. Samozřejmě pokud by to pomohlo tak ten čas rád obětuji,ale pokud by to nepomohlo,tak bych byl rozezlen :-) Nebo nevíš o nějakém jiném lepším programu ve kterém bych ten externí HDD bez problémů naformátoval na FAT 32? Třeba by to pak v jiným programu bylo lepší a tu hlášku by to neházelo. Nevím no, čím to přesně může být,jinak jsi si určitě všiml,že se mi podařilo vyfoti a  poslal foto kde je ta hláška, Tak omlouvám se za MEGA slohovku ale musel jsem vše pořádně vysvětlit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak to teda netusim kde by mohl byt problem, zkusim se zeptat na RMS foru, treba neco poradi a dam vedet.

Pokud to na funkci nema vliv, tak bych to asi neresil.

Jeste bys mohl zkusit ten HDD dat do jineho USB, to me tak napadlo.

A ty dva extHDD mas 2,5" nebo 3,5"?Je to mozna upozorneni na zvysenou zatez na USB.

Zkus nechat zapojeny vzdy jeden z tech HDD, zapni Xko, a kdyz nic, vypoj ho a zkus druhy HDD, jestli neni nektery z nich vadny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba HDD jsou 2,5". Zkusil jsem prepojit do jineho usb ale nepomohlo,tak jsem tam zkusil nechat jen jeden HDD a uz to bylo ok,takze to vypada,ze to je nejaka hlaska o zvysene zatezi kdyz to dela jen kdyz jsou zapojeny oba HDD. Snad to nebude do budoucna problem,pac ten druhy HDD je koupeny z duvodu plne kapacity prvniho HDD abych z toho jednoho HDD nemusel hry porad premazavat. Takhle se mi vlezou vsechny hry na oba HDD a samo by zamrzelo dat 2000kc za HDD a pak ho nepouzivat. Jeste pak zkusim misto toho 1,5 TB HDD dat jen 1TB HDD jestli to v necem pomuze,ted mam vlastne HDD 1TB a HDD 1,5TB,tak zkusim dat oba 1TB ale moc neverim ze v tomhle to pomuze,ale za zkousku nic nedam kdyz mam ted jeden 1TB HDD volny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Popsal jsem tvou chybu na RMS foru a ptaji se na toto:

Pouzivas ktere USB porty na Xboxu, predni nebo zadni, kde mas zapojene extHDD?

A Xbox je Slim nebo Fat edice?

Zkus zapojit jeden extHDD do predniho a druhy do zadniho USB portu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dotaz z RMS fora:

Muzes nekam hodit log soubor z adresare aurora/data/logs

Jak zapnes Xbox, objevi se ti ta chyba, tak s Xboxem nic nedelej, jen stahni log soubor a nekam ho nakopiruj, mohlo by jit zjistit z toho souboru v cem je chyba a co to dela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jejda,jsem celkem amatér tak teď bych to potřeboval prosím rozepsat více podrobněji.  Mám zapnout xbox, nechat ho najet až do Aurory do her, viz. obrázek výše a pak co? Bohužel netuším kde najít log soubor jak ho stáhnout a kam ho např. nakopírovat? Zase tak moc do takových věcí nevidím, za což se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Presne, jak najede Aurora i s tou chybou, tak spust Spravce disku a tam kde mas Auroru budou adresare /data/logs a v nem by mel byt log soubor, ktery se vytvori po spusteni konzole.

Normalne ho nakopiruj/stahni treba na fleshku a ten log soubor nahrej nekam na net nebo mi ho posli na email basildon@seznam.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tím mám celkem problém, pač když tu Flashku připojím do předního USB a vzadu nechám připojené ty dva externí HDD tak mi to tu Flashku nenačte,takže to na ni nemůžu zkopírovat. Chtěl jsem to zkopírovat na jeden z těch externích HDD ale píše mi to chybu,že to zkopírovat nejde. Tak jsem zkusil jeden ten HDD externí odpojit,tím se mi načte ta Flashka, jenže zase když ten jeden externí HDD mám odpojený, tak už mi to nehodí tu chybu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A sakrys, to je slozite, mozna bude stacit, kdyz Xbox najede, vyhodi tu chybu, odpoj HDD, pripoj flashku a zkopiruj ten log na ni a hod mi ten log na email.

Hlavne ale nevypinej Xbox az odpojis HDD a pripojis flashku, xbox musi bezet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti to posílám na mail a chyba byla u mě, já totiž chtěl zkopírovat ten "aktuální" log a ten mi nešel, pravděpodobně když je zaplý xbox tak ten log pořád "pracuje" tak nejde ani asi zkopírovat. Takže jsem to teď vypnul a zapnul 2x a posílám ti ten poslední log po prvním zapnutí, tak snad by to mělo být dobře :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Můžeš ještě spustit Xbox jen s jedním extHDD a stáhnout a poslat mi ten log soubor?

Vypni Xko jak si zvyklý, odpoj jeden extHDD, zapni do elektriky a zapni Xbox, najedete ti bez chyby a vytvoří zase log soubor.

Na RMS foru chtějí porovnat změny v logu.

Zatím zjistili, že máš poškozený profil a ten na to může/nemusí mít vliv

Citovat

and this may/may not be related.. but your friend has a corrupted profile:

{ "time" : "22:21:01.259", "thread" : "0xF9000044", "type" : "normal", "filter" : "ProfileMonitor", "message" : "E00004CABDA2E4B4(3) - Corrupted profile!" }

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Delalo ti to i v Aurore 0.5b?Pokud si ji predtim mel.

Z tech log souboru se chyba nedala vycist,takze podle vseho to dela to, ze vse zapinas, takze velka zatez pri startu.

Na funkci to ale vliv nema ne?

Ale byt tebou tak asi radeji pripoj ten druhy extHDD az ti Aurora najede, aby ti casem neco neodeslo v Xboxu kdyz je USBecko tak zatizene.

Nebo nez vypnes Xbox tak odpoj oba extHDD aby nebezely a nemusis Xbox vytahovat z elektriky. :wink:

Jak zapnes Xbox, tak si oba disky pripoj a melo by byt vse v pohode.Akorat je blbe furt odpojovat a zapojovat extHDD, zalezi na tobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Auroře 0,5b to nedělalo. Nene, na funkci to vliv nemá,všechny hry i vše další jede bez problémů.A nebo že nebudu vypínat zásuvku a tím ta chyba v Auroře nebude,akorát HDD i po vypnutí xboxu pořád pojedou, to se taky dá,teď otázka jestli je lepší tohle řešení,že tedy po vypnutí xboxu ho nebudu vypínat z elektřiny a HDD pojedou pořád a nebo jak píšeš ty vypojovat a zapojovat HDD. Akorát teda nechápu,proč když po vypnutí xbox nevypnu z elektřiny a pak ho znovu spustím, tak to tu hlášku nenapíše a když xbox po vypnutí vypnu z elektřiny a znovu pak spustím,tak to hlášku napíše.Co myslíš ty že je lepší? Pořád vypojovat a zapojovat HDD a vypínat z elektřiny nebo nevypojovat HDD ale po vypnutí xboxu nevypínat z elektřiny ale HDD pořád pojedou i při vypnutém xboxu.

 

Ale teď mě napadlo,že v Auroře 0,5b to dělat ani nemohlo,pač jsem v té době ještě neměl dva externí HDD :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zalezi na tobe co je pro tebe lepsi, jestli odpojit extHDD aby nebezely a jen vypnout Xbox, a nebo vypnout Xbox z elektriky a nechat zapojeny jen jeden extHDD.

Ty kdyz zapnes Xbox do elektriky s obema HDD, tak hned zapinas Xbox?Ty extHDD kdyz zapojis Xbox do elektriky tak se roznou a blikaji ze neco delaji?

Mozna bude stacit kdyz chvilku pockas az prestanou HDD blikat a nacitat a pak zapnout Xbox.

Ja jsem nevedel ze kdyz Xbox vypnes ze HDD sviti, jsem myslel ze se vypnou.

Jeste spust Dashlaunch a v polozce Timers se koukni naHDD timer a HDD alive co tam mas?Pokud enabled dej disabled, uloz nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vždy když vypnu xbox tak vypnu i zásuvku, jj když vypnu xbox a nevypnu zásuvku tak i při vypnutém xboxu oba HDD svítí. Právě proto tu zásuvku vypínám, pač jsem si říkal, že když tu zásuvku nevypnu tak třeba nebudu dva dny hrát a ty HDD dva dny zbytečně budou svítit. Ano, když zapnu zásuvku tak hned zapínám xbox. Teˇd jsem teda zkoušel po zapnutí zásuvky chvíli počkat, 1TB HDD svítí a 1,5 TB HDD bliká, tak asi cca po minutě jsem tedy zapl xbox a chybu to zase hodilo,pak jsem xbox vypl a HDD oba dva pomalu blikaji,nevypnou se,vypnou se jen v případě,že vypnu i zásuvku. Jinak zdroj po vypnutí xboxu svítí žlutě ale to je asi úplně normální. No a teď když jsem zásuvku nevypl ale xbox mám vypnutý a teď xbox zapnu, tak se mi ta hláška už neobjeví. Prostě zakopaný pes je v tom vypínání/nevypínání zásuvky.

Ještě dodám, že když mám vypnutý xbox,ale zásuvku zaplou, tak jak už jsem psal, tak oba HDD blikají ale samozřejmě nejedou, myslím tím to, že "nevrní" když na ně sáhnu,asi jsou jen tím blikáním v nějakým pohotovostním režimu nebo nevím jak to přesně nazvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ja ti rozumim, vypnes jen Xbox, HDD sviti a chyba se neobjevi, kdyz vypnes Xbox i z elektriky, nic nesviti a po zapnuti to hodi chybu.

Koukni jeste do toho nastaveni v Dashlaunchi v polozce Timers se koukni naHDD timer a HDD alive co tam mas?Pokud enabled dej disabled, uloz nastaveni.

Mohlo by to pomoct a HDD se mozna vypnou kdyz vypnes Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu