Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad String


Recommended Posts

No v tom DL3,15 je zase sposta podsložek a netuším do které najet,pač tam u těch co se dá do nich najet tak je jen default.xex

A to default.xex je ve složkách installer a XellLaunch jinak ostatní složky nejdou vůbec otevřít

Tak nějak se bojím to default.xex odkliknout pač nevím jestli něco nezkazím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ja jsem v praci, ja mam cas az do rana :biggrin:

najed na Timers, dej A, rozbali se ti a tam bude ten HDDtimer a HDDalive, dej u nich disabled pokud mas enabled.Pak dej na ovladaci RB, tim se prepnes na dalsi slozky, nevim jestli 1 nebo 2x a budes mit adresare najed na HDD1 a zmackni X a ulozi se ti nastaveni.

Pak z nej vyjed pres B, pokud si to dobre pamatuju

nebo mi posli telefonni cislo pres zpravy a zavolam ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Vytvor v pocitaci prazdny soubot alive.txt, treba v Poznamkovem bloku a nakopiruj ho na oba hardisky do rootu (primo na hardisk).

Pak v Dashlaunchi dej hddalive=true (zapnuto), pry pokud hrajes z extHDD tak to ma byt zapnute a samozrejme ulozit nastaveni.

Zapnute to ma byt proto, aby se disky pri hrani nevypinaly, ze by ti hra mohla spadnout a zahlasit chybu.

Ale na tu chybu Bad String to nebude mit vliv, ze ty hardisky sviti je normalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud hraješ bez problémů, tak to dělat asi nemusíš, ale kdyby něco, tak aspoň víš co dělat a můžeš to zapnout v Dashlaunchi.

Nastavení se uloží přes RB na kartu kde jsou adresáře, najedeš na HDD1 a dáš X.

Jinak jsem dneska aktualizoval češtinu :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nevim jestli uz je ta cestina pridana do LanguagePack Downloaderu pro stazeni pres Auroru, to poznas jestli se opravi to co jsem psal, jinak ji muzes stahnout pres PC a nakopirovat/prepsat puvodni cestinu rucne.

Aby doslo ke zmenam je treba po nakopirovani nebo i stazeni pres LangPack Auroru restartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu