Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový luxus PS4 official controller - Nacon revolution


Robin 360 cz

Recommended Posts

  • Moderators

Nová doba, Sony kopíruje Microsoft :D

Vcelku povedené, díky za krátkou recenzi. Dívám se, že uvedení na trh je prosinec 2016, takže dlouho s ním asi nehraješ. Bylo by fajn, kdybys potom napsal své další dojmy po delším hraní a odzkoušení dalších her. Jinak jestli chápu dobře, jde připojit jen drátově k PS4?

Mimo to, vidím oficiální cenu stanovenou na 90 GBP. Ve videu se zmiňuješ o 2tis. Kč, to je o dost míň. Kde jsi ho za tuto cenu sehnal?

Jinak ve specifikacích se uvádí, že design byl, mimo jiné, inspirován profi hráči eSports lig. Shodou okolností spustil Skylink nedáno kanál eSports, na který občas koukám a to co tam vidím je docela mazec :) Si říkám, že hrát s takovými hráči online by mě nechalo tak max. připojit se do hry a než bych sáhl po nějakém tlačítku bych se válel po zemi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pařim s nim fest, cesta k puvodnimu uz neexistuje, hlavne ty multaky s nim, to jde pomalu samo, luxusni analogy, v infinite warfare jsem mel prumerny k/d s puvodnim ovladacem tak 5/15, slabota, s timhle jsem si dal prvni match a k/d 20/8 :-) proste najednou mam pocit pri hrani stejnejch ps4 her, ze hraju jeste lepsi hru :-) fakt ho zeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To chápu, však jeho design vychází z konceptu pořádného ovladače :D

Ale oceňuju tvůj přístup, koupíš ovladač za 3tis., přestože to je cena poloviny ceny celé konzole. To už chce opravdové nadšení a jak sám říkáš, jsi hardcore hráč a tak si prostě za kvalitu zaplatíš. Mnozí by si raději nechali vrtat koleno za tu cenu, vždyť je to přece "jen" ovladač. Taky když mnohdy vidíš ty inzeráty v bazarech, že ti za novou anebo téměř nepoužitou věc nabízejí polovinu její hodnoty a hodiny kvůli tomu prolézají net aby ti pak ukázali, že kdesi v zapadákově se to dá koupit levněji, to by se jeden dořval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pekna recenze z koupelny :D Jen skoda, ze jsi se vubec nevenoval te zadni strane, dost by me zajimaly ty zadni cudliky :)

Jinak sam sebe povazuju za ufouna, mam ps4 i xbox one, ale mnohem, mnohem, vic mi vyhovuje ps4 ovladac, ktery, az na minitlacitka share a optioms, povazuju za temer dokonaly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně když jsem se při koupi minulé generace rozhodoval mezi ps3 a x360, jeden z hlavních důvodů byl ovladač, prostě mi ten s vyoseným páčkami připadal jako by ho někdo dizajnoval pro pavouky :D

Ale proti dišputátu žádný gusta, hlavně když jsi @ Robin 360 cz spokojený a ať slouží, o to tu jde především

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu